Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam kogoś z kim mógł bym współpracować w wszelkiego typu grach.

Proszę, ale serio proszę aby osoby bez własnej osobowości do mnie nie pisały (masz żyć a nie do cholery konać !)

Wymagam jak i spełniam poniższe warunki:

-Mutacja.

-Poczucie humory na wyższym poziomie niż posiadają gimnazjaliści.

-Masz powodować śmieszne sytuacje, a nie jedynie w nich uczestniczyć.

-Masz mieć coś w głowie, a dokładniej chodzi mi o to abyś nie mówił ciągle "yyyYYYy", milczał albo co chwilę doprawiał nielogiczne zdanie słowami pokroju "kurwa".

-Sprawny komputer który pociągnie gry typu tribes ascend, team fortress, path of exile bądź minecraft.

-Mikrofon na poziomie, oraz słuchawki.

 

Dla poprawienia pierwszego wrażenia macie tu próbkę moich możliwości w postaci kanału YouTube:

http://www.youtube.c...RE?feature=mhee

 

Skype:

norbertnowek96

  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam

Poszukuję ekipy do budowy serwera.

Minimalne wymagania:

- 14 lat

- Bycie ogarniętym

- Posiadanie skype/ts

- Znajomość komend

Serwer po zbudowaniu będzie upubliczniony czyli 40 slotów a później się da 100 slotów.

Co oferuje w zamian za budowę serwera??

- Architekta na stałe

- Dużo kasy na start

- I wiele itemów

- Oraz wypisanie na stronie głównej serwera jako osoby budujące serwer.

 

 

Swoje podania oferty piszcie na PW odpowiadał będę tylko na PW!

Możliwość też zdobycia amina na serwerze przy dłuższym czasie udzielania się.

 

Pozdrawiam

gwalento

Opublikowano

Witam! Wielu z was chciało prowadzić serie Let's Play z Minecrafta przez neta ale nie było was na to stać. Teraz oferuje wam taki serwer. Wystarczy że napiszecie do mnie na gg:9332277 a dogadamy się w sprawie szczegółów i omówimy współprace. Proszę o zgłoszenia osób 15+.

Sklepy sms do serwerów mc, launchery non-premium i premium, własne klienty do gry z "kostomizowanym" menu, aplikacje statystyk serwera na androida.

Pisz śmiało na priw co potrzebujesz. Odezwę się jak tylko przeczytam wiadomość.

Opublikowano

Witam

Poszukuję ekipy do budowy serwera.

Minimalne wymagania:

- 14 lat

- Bycie ogarniętym

- Posiadanie skype/ts

- Znajomość komend

Serwer po zbudowaniu będzie upubliczniony czyli 40 slotów a później się da 100 slotów.

Co oferuje w zamian za budowę serwera??

- Architekta na stałe

- Dużo kasy na start

- I wiele itemów

- Oraz wypisanie na stronie głównej serwera jako osoby budujące serwer.

 

 

Swoje podania oferty piszcie na PW odpowiadał będę tylko na PW!

Możliwość też zdobycia amina na serwerze przy dłuższym czasie udzielania się.

 

Pozdrawiam

gwalento

Opublikowano

Szukam kogoś z kim mógł bym współpracować w wszelkiego typu grach.

Proszę, ale serio proszę aby osoby bez własnej osobowości do mnie nie pisały (masz żyć a nie do cholery konać !)

Wymagam jak i spełniam poniższe warunki:

-Mutacja.

-Poczucie humory na wyższym poziomie niż posiadają przeciętni gimnazjaliści.

-Masz powodować śmieszne sytuacje, a nie jedynie w nich uczestniczyć.

-Masz mieć coś w głowie, a dokładniej chodzi mi o to abyś nie mówił ciągle "yyyYYYy", milczał albo co chwilę doprawiał nielogiczne zdanie słowami pokroju "kurwa".

-Sprawny komputer który pociągnie gry typu tribes ascend, team fortress, path of exile bądź minecraft.

-Mikrofon na poziomie, oraz słuchawki.

 

Dla poprawienia pierwszego wrażenia macie tu próbkę moich możliwości w postaci kanału YouTube:

http://www.youtube.c...RE?feature=mhee

 

Skype:

norbertnowek96

Opublikowano

Szukam osób do budowy miasta ! Serwer jest hamachi i to będzie freebuild

Skype: dawidnocun

GG: 35219910

Kto pomoże otrzyma VIP-a, a i może Admin.

Czekam na szybkie odpowiedzi!

Opublikowano

Siemka , mam wielką prośbę , chciałbym aby ktoś zrobił dla mnie save (normalne , nie płaskie) na tym save mają być mury obronne , Ma się znajdować między pustynią a zwykłym biomem A w środku mały , skromny domek .

Nagroda: Like , Moze wystapienie w lets playu

Opublikowano

Ogromny spam w tym temacie widze, i kupa kid'ow ktore chca byc popularni, like skkf albo cos takiego.

 

Ale szukam kogos do let's playa.

 

Wymagania:

15+

Dobry mikrofon

PREMIUM

0 zamulania.

 

I to samo mam ja do zaoferowania. + serwer 3slotowy.

 

<--------------- GG

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

Witam Szukam Kogoś do Pogrania na Survival , escape i wogóle

 

Oferuję 13lat (niestety bez mutacji )

Ogarnięty jestem

Wrzucam Filmy na YouTube

 

Oczekuję +13 Lat nie musi być mutacja

to na tyle gg : 43166027

Opublikowano

Hej , chcę z kimś pograć na innym serwerze , mój skype to maciek.jaskioski .

Czego wymagam :

min 12 lat

mikrofon

skype

Co oferuję

14 lat ( bez mutacji )

Sprawny mikrofon

Dobry serwer (Mc4u.pl)

Opublikowano

Dzieeeeń dobryy.

Szukam 1-2 osób które pomogą zrobić mapkę na serwer.

 

Wymagania:

Pomysły na dobre budowle (ja tez mam).

Hamachi.

Premium.

 

IP serwera: 5.139.131.122

id hamachi: minecraftowa siec 23 oraz minecraftowa siec 26 haslo 123

 

Serwer otwarty raczej codziennie.

 

 

 

 

NIEAKTUALNE!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Witam szukam kogos kto bedzie nagrywal Let's Play'a ESCAPE.

Wiek: 15 lat

Mikro: Jest

Skype:Jest

Mutacja: Jest

Kontakt:

skype - sarnaa.bn

 

POSIADAM SERWER HAMACHI !!

4413f330bb8432c63e27858760508949666.png

Opublikowano

siemanko, szukam osoby, która zrobiła by serwer hamachi i pograła ze mną na escape.

Wiek: 14 lat

Mikro: Jest

Skype: Jest

Mutacja: Przechodzę

Kontakt:

 

Skype - r3v776

GG - 38437715

Team Speak 3

Ventrillo

Moje konto na YouTube:

 

YouTube.com/User/reeZuGaming

 

mca.png

Opublikowano

Witajcie

 

Szukam z kolegą 3 osoby do czystego survivala

 

Wymagania:

+13 lat

Sprawne Mikro

Skype

GG

 

Oferujemy:

+13 lat

Skype

GG

Sprawne Mikro

Serwer non-hamachi

Dobrą zabawe !

 

Kontakt:

GG: 33718274

NotowanyPL

Opublikowano

Serwer bez pluginów , szukam około 3 osób na zwykła gre dla zabawy .

Sieć hamachi - Maccamperek

Maccamperek1

Maccamperek2

Maccamperek3

Maccamperek4

Maccamperek5

hasło 123

ip - 5.152.233.182

 

 

Oczywiście

gra

na zwykłym zaufaniu , jezeli ktoś coś ukradnie - ban .

Oczywiście wszystko jest amatorskie jak i sama sieć funkcjonuje tylko gdy jestem ja na kompie .

Survival bez mobów

Opublikowano

Szukam ludzi do nagrywania let's play

szukam 1 osoby ewentualnie 2

 

Oferuję:

nagrywanie, obrobka filmow (jak nie bedzie lagow)

14 lat (w trakcie mutacji ale nie mam piskliwego glosu)

uczciwosc

ogar

poczucie humoru

 

 

Oczekuję

serwera

wiedzia o mc (najlepiej widziane premium)

przynajmniej 1 rok grania w mc

ogar

poczucie humoru

 

Kontakt:

Najlepiej PW lub skype: bazyli1235

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

Szukam osoby do pobudowania .

Serwer hamachi

mapka płaska

Budowle : Napis HotelOkey , McPride

Kontakt :

Skype krystian16143, kanał yt krystian16143, poczta [email protected] .

Szukam także adminów na serwer dedykowany, min.13lat mikro , wiedza o minecrafcie .

Opublikowano

Witam, poszukuję serwera Survival bez modów itp do pogrania z innymi.

 

Aktualnie nie posiadam mikrofonu lecz jeśli jest taka potrzeba mogę załatwić.

 

Wiek: 17lat

Mutacja: Chyba wiadome że już po

Premium: Nie

Czas jaki mogę poświęcić na grę: 1-4h (raczej w godzinach wieczornych)

Mogę uczestniczyć w nagraniach LetsPlay lecz nie jako kamerzysta.

Ostatnio miałem małą przerwę z minecraft ale szybko łapę wszystkie nowości.

 

Kontakt: Podam GG na PW.

Ktoś zrobi ?

:D

Opublikowano

Witam , poszukuje osoby ktora ma wlasny server minecraft na ktorym gra przecietnie 15 osob + . Dokladnie chodzi tu o przylaczenie servera do naszego . Nasz server posiada TeamSpeak 3, i Niedlugo Forum Server ma 40 slotow . Wzamian za przylaczenie sie z graczami na nasz server oferuje administratora Kontakt - gg 31947968

Opublikowano

Zapraszam do gry survival we dwójkę :

Szukam 1 gracza który chciałby pograć survival.

Proszę podać nick w minecraft, ponieważ serwer ma wl.

ip podam na pw

 

 

 

 

Nieaktualne!!!!!!!!!

Opublikowano

Poszukuję "Budowlańca"

Poszukuję osoby potrafiącej, lubiącej budować m.in zamki,

aktualnie posiadamy serwer testowy 5 slot, jeżeli powstanie mapa

będzie to 100 slot survival+frakcje.

Osoby zainteresowane pomocą budowania oraz zabawą

proszę o kontakt na numer gg 9744081.

 

Oczekujemy:

Wieku 16+

Mikrofonu

TS3/skype

 

W zamian za pomoc jesteśmy w stanie oferować

 

Admina na serwerze gdy powstanie,i inne

rzeczy np jak mini nagroda "pieniężna"

 

Zainteresowani proszę o kontakt gg

9744081 najlepiej z ssami waszych budowli !

imetin_logo.png

Opublikowano

potrzebuje pomocników do zbudowania serwera (miasta, itp..)

hamachi: BudujemyServaPL hasło 123

pierwsze 5 osób mi pomoże

Opublikowano

Zagram escape!!!

 

Wymagania:

 

-sprawne micro

-poczucie humoru

-postawienie serwa

-13+

 

Oferuje:

-Podkanał TS

-sprawne micro

-poczucie humoru

-możliwość nagrywania

-14lat

 

Pisz PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...