Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExpionCraft [60 slotów][24/7][1.1][Non-Premium/Premium]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Galex

 

Wiek: 15

 

Dlaczego chcesz u nas nagrać: Jak każdy szukam dobrego i rozgarniętego servera

 

Czy zareklamujesz nasz serwer: Z chęcią jeśli server mi się spodoba :]

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Subarx

Wiek:12

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Lubie frakcje i piękne budowle więc chcem spróbować zagrać na waszym serwie

Czy zareklamujesz serwer:Jak mi się spodoba to a i owszem

Opublikowano

Niby zostałem dodany a nie mogę wejść na serwer...

"Nie ma cie na WL Expioncraft'a napisz podanie na MpcForum lub expioncraft.MakinWasLubi.pl"

 

Logując się wyskakuje mi "User NOT PREMIUM"

Pytanie:

Czy trzeba mieć Premium żeby grać On Line? Jak tak to gdzie kupić i ile koszkuje?

Opublikowano

Nick: Nerkso

Wiek: 17

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Czuje że serv jest ogarniety

]Czy zareklamujesz serwer: Zawsze zaparszam znajomych na servy na których gram :)

Opublikowano

Nick: Stefan85

Wiek: 27

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Szukam oryginalnego serwera MC.

Czy zareklamujesz serwer: Jeżeli będęmiał taką możliwośćto tak.

Opublikowano

Nick:Gronkh i Cebula

Wiek:14 i 16

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Ponieważ szukamy fajnego serwera

:)

Czy zareklamujesz serwer:Jeżeli nam się spodoba to z chęcią ;]

Opublikowano

Nick: Domin

Wiek:16

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Slyszalem ze fajny

Czy zareklamujesz serwer:Jezeli bedzie tego godny to na pewno

Opublikowano

[color=#008000]Nick:Insert321[/color]

[color=#008000]Wiek:15[/color]

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać: Szukam odpowiedniego serwera dla moich wymagań, a ten je spełnia :*[/color]

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer:Oczywiście :P[/color]

Opublikowano

Nick:Kaszanka

Wiek:14

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Zapowiada się bardzo fajnie

Czy zareklamujesz serwer:Oczywiście jak pogram troche.

Opublikowano

Nick:gacek398

Wiek:14

Dlaczego chcesz u nas zagrac: chce zprobowac czegos nowego ;)

Czy zareklamujesz sewer: Jak wymysle jak to zrobic to zrobie ;)

Opublikowano

Nick: ZJawaPL

Wiek: 15lat

Dlaczego chcesz u nas zagrać:szukam dobrego serwera na którym coś sie dzieję.

Czy zareklamujesz serwer:Jak mi się spodobra,to pewnie tak:)

Opublikowano

[color=#008000]Nick:malpka[/color]

[color=#008000]Wiek:13[/color]

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać:Zapowiada się dobry server i mam nadzieję, że też taki będzie.[/color]

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer:Tak[/color]

Byłbym bardzo wdzięczny Click Me

 

82affd25b9a7d919.jpg

 

fa4a84ae9ffda457616b6cf58ca0f17c.gif

Opublikowano

Nick:Dunczyk

Wiek:14lat

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Mysle ze server bedzie OK i bedzie mi sie przyjemnie gralo ;)

Czy zareklamujesz serwer:Tak zareklamuje na innych forach ;)

beztytuurpe.jpg

Opublikowano

Nick: kompot999

Wiek: 15

Dlaczego chcesz u nas zagrać: takiego servera szukałem

Czy zareklamujesz serwer: Jak będę miał czas

Opublikowano

prosze o dodanie do WL

nick:PokiCo

wiek:15

Dlaczego chcesz u nas grac:bo lubie multiplayery i ten jest pro

Czy zareklamujesz serwer:oczywiscie

Opublikowano

Nick:PasterzNocy

Wiek:22

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Chcę grać ,ponieważ na serwerach bez WhiteListy grają same nieogary i dzieci neo wiec chce tu zagrać dlatego też ,że grałem już tu ale była whitelista wiec dlatego chce tu grać :)

 

 

Czy zareklamujesz serwer:Oczywiscie jeżeli to będzie możliwe

 

Niewiem czy pisze zapóźno ale prosze o rozpatrzenie mojego podania

 

 

PZDR PasterzNocy :) BUMCKFSZZZZ

 

 

ZA CO MAM BANA ? WTF 19.02.2012

Opublikowano

Nick: koko12091

Wiek: 13

Dlaczego chcesz u nas zagrać: takiego servera szukałem

Czy zareklamujesz serwer: Oczywiscie

 

(Jest to podanie za kolege)

Byłbym bardzo wdzięczny Click Me

 

82affd25b9a7d919.jpg

 

fa4a84ae9ffda457616b6cf58ca0f17c.gif

Opublikowano

Nick: Amozabel

Wiek: 20

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Od jakiegoś czasu szukam dobrego serwera. Ten taki się wydaje.

Czy zareklamujesz serwer: Czemu nie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...