Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExpionCraft [60 slotów][24/7][1.1][Non-Premium/Premium]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: jurgenovsky

Wiek:17

Dlaczego ccesz u nas zagrać:Poniewaz widzialem ze macie miasto sredniowieckie:) A takie lubie

Czy zareklamujesz serwer:Tak:)

PS.Na serwerze jest od nowa WL?

Opublikowano

Wspaniały serwer naprawdę polecam na lepszym nie grałem ogarnięta administracja i wgl.

Szukałem serwa bardzo długo i w końcu znalazłem ten jest ogarnięty i zostaje tu na dłużej!!!

Opublikowano

Nick: Diamond_Gold

Wiek: 11

Dlaczego chcę zagrać na Waszym serwie: Bo uwielbiam serwery z gildiami

Czy zareklamuję serwer?: Jak będzie fajny to napewno

Opublikowano

Nick:Muholand

Wiek:16

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Myślę, że będzie się fajnie grać i czesciowo chce go sprawdzic.

Czy zareklamujesz serwer:jak bedzie taka potrzeba.

Opublikowano

Nick:CDravek

Wiek:14

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Nudze się !

Czy zareklamujesz serwer: Napisze do kolegów

xD

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Nick: Scoobany98

Wiek:14

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Chcę zobaczyć serwer i być może na nim zostać na dłużej

Czy zareklamujesz serwer:Tak

Nicki w różnych grach : Scoobany98, ` ~Malinoovy <3

 

Jeżeli pomogłem możesz dać plusa .

Opublikowano

Serwer Podobał Mi Sie Dopóki.....Admin nie zaczal mnie wyzywać że jestem głupi oraz że (Nick Gracza) miał racje że jestem głupi złożyłem podanie na Budowniczego Lecz on powiedzial "I tak nie bedziesz miał budowniczego" Do reszty adminow Zwłaszcza Head

 

 

 

Mam 3 Screeny jak mnie wyzywa!!!

mca.png
Opublikowano

[color=#008000]Nick:hanusik[/color]

[color=#008000]Wiek:14[/color]

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać:Poszukuje fajnego serwera :)[/color]

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer:TAK[/color]

A tu podanie znajomego :P

[

color

=

#008000]Nick:MasterOxin

[/color]

[color=#008000]Wiek:14[/color]

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać:Szuka fajnego serwera :P[/color]

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer:tak[/color]

1348939498-U482456.png

 

Lubisz Barcelone ? Daj Lajk!!

Opublikowano

Nick: Niholas

Wiek: 13

Dlaczego chcesz u nas zagrać: nudzę się

Czy zareklamujesz serwer: jak mi się spodoba to tak

fs_overall.png

Opublikowano

Nick:Mr_Banjo

Wiek:14

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Zapowiada sie fajnie

Czy zareklamujesz serwer:Jasne ze tak

Opublikowano

Dodaje kolege bo nie ma konta :)

 

[color=#008000]Nick: SpongeBob[/color]

[color=#008000]Wiek: 16[/color]

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać: Szukam dobrej rozgrywki[/color]

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer: Oczywiście[/color]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...