Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExpionCraft [60 slotów][24/7][1.1][Non-Premium/Premium]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[color=#008000]Nick:witek6003 [/color]

[color=#008000]Wiek:16[/color]

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać:Ponieważ szukam serwera który jest fajny i rozbudowany :)[/color]

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer:Jak będzie potrzeba to tak[/color]

 

Podanie kolegi :P

 

 

 

 

[color=#008000]Nick:kox248

[color=#008000]Wiek:16[/color]

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać:Też szuka serwera[/color]

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer:Tak[/color][/color]

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[color=#008000]Nick:Niko[/color]

[color=#008000]Wiek:14[/color]

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać:Szukam fajnego servera i znalazłem[/color]

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer:Postaram sie [/color]

Opublikowano

Nick: QwQx

Wiek: 13

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Poniewaz szukam fajnego serwera z frakcjami ;]

Czy zareklamujesz serwer: Jezeli bede mial taka mozliwosc to oczywiscie

Zbieram +

Opublikowano

Nick: Relate

Wiek: 16

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Chciałbym zobaczyć te miasta

Czy zareklamujesz serwer: Jeżeli mi się spodoba to tak

Opublikowano

Nick:Zakrzack

Wiek:16

Czemu Akurat do nas: Bo grałem chwilkę na serwerze pod nickiem GuyFawkes i wg. mnie fajny serwer

Czy zareklamujesz serwer: Jeżeli znajdę chętne do gry osoby to owszem.

Zakus :)

Opublikowano

Nick: Matrix

:)

:rolleyes:

 

 

 

 

Wiek: 16

:) :rolleyes:

 

Dlaczego: chcesz u nas zagrać: Nudze się

:)

:rolleyes:

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy zareklamujesz serwer: Tak

:)

:rolleyes:

NICOŚĆ

Opublikowano

Nick: Shadow48402

Wiek: 14 lat.

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Dlatego, ze nie widziałem nigdy Serwera z 4'ema miaStami :)

Czy zareklamujesz serwer:JeSli będzie potrzeba, to tak ;).

Opublikowano

Nick: Paczuch (tsa)

Wiek: A czy to istotne? Dobra, dobra... już podaje. 15 wiosen za sobą.

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Dosyć ciekawa reklama, chętnie się u was skuszę.

Czy zareklamujesz serwer: Jak się spodoba, czemu nie...

10906.png

Opublikowano

[color=#008000]Nick:[/color] VWiktorxD

[color=#008000]Wiek:[/color] 16

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać:[/color] Chciałbym grać w porządny serwer z fajnymi budowlami:)

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer: Jak będzie potrzeba:)[/color]

Opublikowano

Nick:Kieluch

Wiek:12

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Chce sprawdzic serwer i jeśli szukacie admina/moda moge pomóc bo sie na tym znam

Czy zareklamujesz serwer:jak zajdzie potrzeba

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...