Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExpionCraft [60 slotów][24/7][1.1][Non-Premium/Premium]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Podajmleko

 

Wiek: 16

 

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Szukam servera na ferie ten sie fajnie zapowiada po prezentacji : )

 

Czy zareklamujesz serwer: Jeżeli mi sie spodoba to zrobie gameplaya ; )

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Nick: SunLaMoon

Wiek: 14

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Ponieważ mam ochotę zagrać na serverze gdzie jest kilka miast , jest takich nie wiele. Ogólnie lubie servery na których są frakcje.

Czy zareklamujesz serwer: Jeżeli będzie dobry - oczywiście.

Opublikowano

Nick:TheBen

Wiek:14

Dlaczego chcesz u nas zagrać:server zapowiada sie fajny! :]

Czy zareklamujesz serwer:Możliwe:)

a741d4487fc9f40469d6a5b57023618e.jpg
Opublikowano

Nick: Gravul15

Wiek:15

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Uwielbiam Frakcje i wydaje się fajny

Czy zareklamujesz serwer:owszem wejdzie ze mna 2 kolegow

 

Nick:ObeliskTV

Wiek:15

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Bo gra tu moj kolega i jestem chuckiem norrisem :D

Czy zareklamujesz serwer:tak

 

Nick:Thores

Wiek:15

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Bo lubie dzem :D

Czy zareklamujesz serwer:tak

Opublikowano

Nick:

Czipendejs

Wiek:

15

Dlaczego chcesz u nas zagrać: jestem kreatywnym dzieckiem Wojny

:D lubie budować pułapki rozwalać wrogie frakcje

Czy zareklamujesz serwer:

tak , Mam swój możemy się połaćzyć serwerami i zrobić sieć ale to zależy od Administracji

xmMfHrm.png
Opublikowano

Serw będzie odpalony niedługo tylko sesja się odwiesi (czekam na pomoc techniczną )

Opublikowano

Nick:Hibate

Wiek:14

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Szukam dobrego serwera ..i chyba znalazlem :)

Czy zareklamujesz serwer:Pewnie jak na nim zagram :) taki maly szantażyk :)

Opublikowano

przepraszamy was ale coś się stało z maszyną gdy tylko uporają się z awarią serwer znów wystartuje

Opublikowano

[color=#008000]Nick:Achmen[/color]

[color=#008000]Wiek:15[/color]

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać: Bo chcę. Nie no fajny serwer. Lubie frakcje i w dodatku nowy[/color]

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer: Ta[/color]

Opublikowano

[color=#008000]Nick: Michas303[/color]

[color=#008000]Wiek: 17[/color]

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać: Bo zapowiada się ciekawie[/color]

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer: Może tak.[/color]

Opublikowano

Nick:xBodziu,Dywerek774,KoXuPoL

Wiek:12

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Szukalem takiego serwera ;d kocham takie

Czy zareklamujesz serwer:Tak Kolegom wlasnie jest w nicku 3 koledzy ;d

Jak cos to ja xBodziu jak ich niedodasz to hociaz mnie ;p

Opublikowano

Nick: zebra500

Wiek: 15

Dlaczego u was?: Szukam fajnego serwera z miłą atmosferą.

Czy zareklamuje serwer?: Jeśli mi się na nim spodoba to czemu nie;]

Specjalista
Opublikowano

Nick: Roy

Wiek: 17

 

Dlaczego chcesz u nas nagrać: Chcę zagrać na dobrym serwerze, być może ten tym będzie.

 

Czy zareklamujesz nasz serwer: Może.

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Nick:BiczuPL

Wiek:15

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Grałem na serverze ExtremeCraft i był dobry, dlatego chcę wypróbować ten

Czy zareklamujesz serwer:Tak

 

carv2.jpg

Opublikowano

Nick: bociekpk

Wiek: 16

Dlaczego wy?: Liczę na miłą atmosferę, o którą zapewniacie ;]

Czy zareklamuje serwer: Polecę go znajomym, jeśli mi się spodoba ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...