Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExpionCraft [60 slotów][24/7][1.1][Non-Premium/Premium]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: crack9

 

Wiek: 10

 

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Lubię średniowieczę ,a połączyć z tym minecraft to koniec świata.

 

Czy zareklamujesz serwer: możliwe ale chce go najpierw sam

oceni

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodany zapraszam na serwer

 

P.S.

 

OD DZIŚ ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZGŁOSZENIA SIĘ NA WL PRZEZ TS3 (TEAMSPEAK3) IP: ts3.squarecraft.pl Idziemy na kanał whitelist i pukamy lub piszemy pw do kogoś

Opublikowano

Płacić za grę? Phaha! Ludzie, szukajcie frajerów gdzie indziej.

 

Płacić za grę??Nikt ci nie karze ja osobiście wykupiłem FL i 20 złotych to nie tak dużo. Zresztą myślisz, że ile kosztuje utrzymanie serwera??? Rusz trochę tą głową zanim coś powiesz.. LegO dodany

Lubie Gorfy !

Opublikowano

Nick:Pro121

Wiek:15

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Ponieważ aktualnie szukam jakiegoś serwera oraz chcę poznać wiecej osób.

Czy zareklamujesz serwer:Serwer będę reklamować jeżeli się sprawdzi ;D

Opublikowano

Nick:

Drakula

Wiek:

16

Dlaczego chcesz u nas zagrać:

Ponieważ szukam dobrego serwera dedykowanego z miła administracją i rozbudowanym trybem gry.

Czy zareklamujesz serwer:

Oczywiście ,że tak:Powiem o nim moim kumplom.

Opublikowano

Adrian kurwa jego mac idioto plakales ze ktos zdjal cuba za 42k? super dostaniesz wycinek od glinczera ktory byl przeciwny atakowi po 2 skad kurwa 200k? z was lecialy same kosci

Lubie Gorfy !

Opublikowano

Serwerem zarządzają małolaci, wiele osob ma za dużo pozwoleń i zabijają na 1 hit dla zabawy, teleportując się do was.

NIE POLECAM!

Opublikowano

NIE WIERZCIE W TE BZDURY

 

Dzisiaj Mamajek i Blitzjakostam

 

Okradli nas z :

 

Diaxow

Cuba

oraz ponad 200k kasy.Nie polecam.Serv najgorszy na swiecie.

 

 

Edit:Ktos chce ss jak traktuja graczy?

 

Weź kurwa adrian naucz sie grać i przegrywać, poproś o sprawdzenie logów cieciu i sie okarze...

 

(@UP)

Małolaci ? weź człowieku, chyba nawet tam nie grałeś... (Podejrzewam adriana o multikonto )

Opublikowano

Serwerem zarządzają małolaci, wiele osob ma za dużo pozwoleń i zabijają na 1 hit dla zabawy, teleportując się do was.

NIE POLECAM!

 

Prosze o podanie nicku

BTW na serwie byles 20 minut max

Lubie Gorfy !

Opublikowano

Multikonto?LOLOLOLOL

 

nie placz dziecinko bo nam w tylko wchodziles zeby miec moda dostaniesz dowody ze nie zlamalismy regulaminu a joystick i jego koledzy nie sa jak ty widocznie wyrosli i graja dalej piszac ze kiedys beda chciali maly rewanz

Lubie Gorfy !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...