Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExpionCraft [60 slotów][24/7][1.1][Non-Premium/Premium]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:PodmuchPalestyna

Wiek:15

Dlaczego chcesz u nas zagrać:miasta mnie zachęciły i nie mam innych serwów do grania

Czy zareklamujesz serwer:jak będę miał gdzie i jak serwer się spodoba ;]

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Yamasaki

Wiek:15

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Singleplayer się znudziło.

Czy zareklamujesz serwer:Jak się spodoba to tak.

Pomogłem daj +

Opublikowano

Okej jeżeli tak się kończy moja zabawa na tym serwie przez pyskatego admina Hile to spoko.Gnojek będzie pyskował a potem ci bana da.Ty kurwa jesteś jakiś święty i myślisz że mi bedziesz pierdolił językiem i ja ci nie odpowiem swoim bo ty admin ?Chyba cie w dupie szczypie.

 

A miałem nagrać GP dla serwera.

 

No nic Pozdro dla adminów takich jak Glinczer,piotrek i Arek.

Miło było ale się skończyło.

 

Aha i dodam że tamten pyskaty wie że szukacie ludzi i macie zaledwie ich 14 to jeszcze perdoli głupoty i bany lecą -.-

Opublikowano

[color=#008000]Nick: LaaW[/color]

[color=#008000]Wiek: 16[/color]

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać: wyglada ciekawie reklama:D[/color]

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer: moze;d[/color]

Opublikowano

Nick:Bambi

Wiek:16 lat

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Ponieważ zapowiada się ciekawie.

Czy zareklamujesz serwer:Tak dałem 4 kolegom

Opublikowano

Nick: Alien

Wiek:14

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Zapowiada się ciekawie

Czy zareklamujesz serwer:owszem

Opublikowano

Nick: MilkCat

Wiek: 17

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Poszukuję dopracowanego serwera z systemem frakcji

Reklama: Jak najbardziej

Opublikowano

Nick: Szumikowski

Wiek: 16

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Bo lubię minecraft, wygłupy, oraz nudzi mi się.

Czy zareklamujesz serwer: U kolegów i koleżanek.

Opublikowano

Nick:

xMagnet

Wiek:

18

Dlaczego chcesz u nas zagrać:

Bo lubię minecraft ;] a po zatym na moim starym servie zrobili reset mapy i dlatego szukam nowego servera

Czy zareklamujesz serwer: jak mi się spodoba to może

 

kiedy server bd ON?

rageguydajdiaxa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...