Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExpionCraft [60 slotów][24/7][1.1][Non-Premium/Premium]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie Dziś zaprezentuje wam serwer

ExpionCraft

Wykupiliśmy dodatkowy 1gb ram

i możęmy teraz uciąg aż 60 osób

 

Na Serwerze znajdziecie 5 Miasta

 

Miasto pod szkłem (100%)

Nowoczesne (5%)

Średniowieczne (83% wykonane)

Azteckie (20%)

Nordów(w budowie)

Info o serwerze

Zwierzęta ON

Potwory ON

 

Uwaga !!!

Od dziś niema już White-List lecz są nowe zasady

*Na start dostajemy range Nowy range gracza uzyskujemy gdy minimum 3 Graczy się zgodzi (graczy nie nowych)

*Nowy ma pomagać graczom prosić ich o zadania itp (np przynieś trochę drewna)

 

PVP ON (wyłączone w mieście)

Czas otwarcia serwera 24/7

Ram :3 GB

Należymy do sieci: Squarecraft

 

Informacje

Pierwsza działka jest darmowa

drugą działke można wykupić w dowolnym miejscu za miastem koszt takiej działki to x*y*80

Rekrutacja na Modów ON (podania na naszym forum dopiero po 5 dniach nienagannej gry)

Na serwerze są planowane podróże na smokach

Możliwość wykupienia Vip'a

 

 

 

 

 

FRAKCJE MOŻNA ROBIĆ TYLKO GDY POSIADA SIĘ RANGE FL

IP serwera

94.23.95.219:25566

 

Administracja:

H@

Glinczer

Admini:

Mamajek

Arkowy89

Modzi:

AdrianKuniko55

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Lycosa

Wiek: 19

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Szukam dobrego

serwera

Czy zareklamujesz serwer: możliwe ale chce go najpierw sam

oceni

Opublikowano

Serwera osobiście nie polecam.. Żeby zalozyc gildię trzeba wykupić rangę FL za 17zł..

Zarozumiała Administracja..

Nie polecam.

18706.png

36112.gif

36006.jpg

35944.jpg

34943.png

32519.gif

Opublikowano

Nick:xxdtmxx

Wiek:14

Dlaczego chcesz u nas zagrać:szukam już od dawna fajnego serwera i nie mogę znaleźć ten mi się wydaje na fajny

Czy zareklamujesz serwer: spróbuje to zrobić

Opublikowano

Nick:DarkShade

Wiek:13

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Przy okazji szukam takiego jakie wy proponujecie ( Średniowiecze )

Czy zareklamujesz serwer:Jak się spodoba to ta

Opublikowano

Nick: Lycosa

 

Wiek: 19

 

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Szukam dobrego

serwera

 

Czy zareklamujesz serwer: możliwe ale chce go najpierw sam

oceni

Opublikowano

Serwera osobiście nie polecam.. Żeby zalozyc gildię trzeba wykupić rangę FL za 17zł..

Zarozumiała Administracja..

Nie polecam.

 

 

 

To jakaś kpina?Wbiłeś na serwer i od razu zarozumiała?Myślisz, że utrzymanie serwa nie kosztuje? Dla mnie 17 zl to 2 dni odkładanie kasy, którą straciłbym na jakieś pierdoły...

Lubie Gorfy !

Opublikowano

Nick: ApoxPL

Wiek: 15

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Szukam servera na którym mógłbym pomóc w mapie

Czy zareklamujesz serwer: Niestety nie

27977928268506397210.png

Opublikowano

Nick: jestemmadry123

 

Wiek: 16 Lat

 

Dlaczego Chcesz U Nas Zagrać : Szukam Serwera Już Od Dawna Wiec Myśle że ten mi sie spodoba

 

Czy Zareklamujesz Serwer: Hmm Myśle że jak mi sie spodoba to tak :)

 

Czekam Na Odpowiedź Jak najszybsza :D

mca.png
Opublikowano

fajny serwer admini bardzo pomocni i ogarnięci

działkę dostajesz od razu ( Jak masz kasę ) kasę łatwo zarobić dzięki Jobs

można również dołączyć do frakcji która ci zawsze pomoże (oczywiście jak dobrzy ludzi)

Opublikowano

Również polecam ! Odrazu dostałem adma bo znam jednego z ownerów (wcześniej mieliśmy własny server ^.^). Z mojego punktu widzenia:

 

Administracja tworzy zgraną ekipę, serwer w 100% polecam.Zapierające dech w piersiach budowle i ogarnięta administracja !Serwery które wcześniej posiadałem nie dorastają do pięt temu serwerowi

:)

POLECAM

Opublikowano

[color=#008000]Nick:xSzopPraczx [/color]

[color=#008000]Wiek:15 [/color]

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać:Prezentacja serwera bardzo mi się spodoboła[/color]

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer:Oczywiście nawet już to zrobie

[/color]Podanie kolegi (nie ma konta na mpc) :

[color=#008000]Nick:fervex[/color]

[color=#008000]Wiek:15[/color]

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać:Podobnie jak ja[/color]

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer:tak [/color]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...