Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagrać na publicznej becie LoL'a?


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Arcymistrz
Opublikowano

Jprdl pierwsza aktualizacja 400 mb druga 1200 mb -,-

 

Pobiera Ci wszystkie aktualizacje, które nie są zawarte w tym co pobrałeś. Nie ma co się dziwić.

Opublikowano

Kiedy dostaje się te 10k PZ i 4k RP, bo słyszałem, że po rozegraniu jednej rundy. Ma być SR na normalu ? Bo zagrałem na botach żeby było szybko i nic nie dostałem. :D Czuję się jakbym założył nowe konto na EU... :P

 

Muszę czekać aż do niedzieli ( czyli wtedy kiedy doładowują PZ i RP ) czy na nowo założone konto też się dostaje?

E9mwj60.png
Opublikowano

A ma ktoś pomysł jak szybko ściągnąć PBE z ich strony ?

No wiecie, jak się już zarejestrujecie.

Bo mi to się 3h ściągać będzie, a nie mam ochoty na czekanie ;C

I czy jak ściągnę to, Będę miał jeszcze jakieś aktualizacje do ściągnięcia ? (To co ściągam ma 1,4 GB)

Opublikowano

Musisz normalnie ściągnąć PBE, ja ściągałem 3,5 godziny ;).

Aktualizacje wynoszą ok. 1,8 GB,

 

Ooo, fajna kolejka 2,5 tysiąca osób do zalogowania ;D.

;)

Opublikowano

Musisz normalnie ściągnąć PBE, ja ściągałem 3,5 godziny ;).

Aktualizacje wynoszą ok. 1,8 GB,

 

Ooo, fajna kolejka 2,5 tysiąca osób do zalogowania ;D.

 

czyli jakieś 8 godzin ściągania ;CC

Warto ?

 

A takie pytanie jeszcze, czy Ściągać PBE można cały rok ?

Opublikowano

Ja czekałem 20 minut, wszedłem do kolejki, gra się zaczyna... Gra off... Kolejne 20 minut czekania. A jestem 5 w kolejce, ale cały czas oczekiwanie zwiększa się o 2 minuty.

;)

Opublikowano

Co za sh*t już jakieś 2h próbuję się zalogować i nadal nic.

Miałem już parę razy sytuację , że bylem 1 w kolejce , a pozostały czas oczekiwania 1 sek i nadal się nie mogłem zalogować.Bez sensu.

No nic poczekam do 12-13 może wtedy się trochę miejsca zwolni.

zamachyg.png
Arcymistrz
Opublikowano

Zawsze na PBE jest taka kolejka? 5 razy non stop over 9000 :P

 

Nowy champ, dlatego jest kolejka. Teraz się nie wlogujesz :D No chyba, że jesteś wielkim farciarzem :D

Opublikowano

wooow kurde udało mi sie zalogowac, to teraz rodzi sie takie pytanie czy musze sie wylogowac zeby dostac ten 30lv itp czy moge byc w grze ?, obawiam sie ze jak sie wyloguje to juz nie bede mogl sie wbic

Opublikowano

Musisz przejść 2 samouczki i dostaniesz 30 lvl , ip i rp.

a jak dalem na poczatku ze nie chce przechodzic samouczkow to moge nie wylogowywujac sie wejsc w cos zeby je przejsc ?

 

dobra ale ja jestem ogarniety ..... juz mam znalazlem

Opublikowano

Grubo od wczoraj od godziny 9 do dzisiaj nie mogę się dalej zalogować.Pozdro.

Wie ktoś ile dni może jeszcze tak będzie?Bo nie chcę tracić czasu.

zamachyg.png
Opublikowano

Po starcie się dostawało, ja nie robiłem samouczków i dostałem po 10 minutach :D.

Niestety, nie da rady się zalogować na serio (czekałem 1h i nie wbiłem :().

;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...