Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Poszukuję ADMINÓW na 2 serwery counter strike 1.6

 

 

Only DD2 - 31.186.85.10:27109

 

oraz

 

COD 601 Lvl - 31.186.81.62:27055

 

 

 

 

Admin jest prawie ZA DARMO, niezależnie od wieku, oczekuje jedynie symbolicznych 2.46 zł SMS za Admina na ZAWSZE. :)

Za Kwote 4.92 dodaje Admina odrazu na 2 serwerach. (możemy sie odrazu dogadac na konta premium/vip)

 

 

 

Okazja ta jest tylko do Niedzieli 17.03 - ponieważ na serwerach brakuje Adminów - a nie powiem potrzebuje kosztów na hosting forum. Licze na wasze zaangażowanie.

 

 

Moje GG: 45452852

Skype: cyrax1404

 

Ts3: IP; 79.133.216.146:5200

 

Więcej pytać na GG / PW czy gdzie indziej.

 

banner.png



Szukamy ADMINÓW!


Kontakt GG - 45452852


  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cs-HeadShooters

Szukam adminów na serwer Ffa.

Szukam dobrych graczy do klanu.

Ip:46.29.20.215:25017

Zgłoszenia proszę kierować na forum w postaci podania, forum znajdziecie na serwerze !!!!

 

 

 

 

Zapraszam wszystkich chętnych !!!

Opublikowano

Ogłoszenie

 

 

Szukam:

 

-Stanowiska "Technik" Serwera CS 1.6

 

 

 

 

Wymagam:

 

-Kultury

-Wiek - 15 min.

-Współpracy

-Zaufania

 

 

Kontakt:

-PW na forum

-GG: 46001972

 

Jeżeli uznam , że to niema sensu , pretensje , jedynie do siebie proszę mieć!

 

 

Opublikowano

Albert1000 oszust. Po podaniu ftp serwera kasuje caly serwer. Nie tylko ja mialem z nim taki problem. Na szczescie mialem kopie zapasowa

Szukam kogoś, do wspólnej nauki webmasterki. Ogarniam html, css oraz uczę się php.

Opublikowano

Witam Serdecznie.

Jestem nowym użytkownikiem , interesuje się grą Counter Strike 1.6 , pomagam innym użytkownikom w problemach , mogę również zostać Technikiem serwera CS 1.6.

Oferuję:

-Kontakt ze mną
-Kultura na wysokim poziomie
-Pomoc w każdej sprawie , w miarę możliwości.
-Zaufanie
-Współpracę

Kontakt ze mną:

Poprzez Gadu Gadu pod numerem: 46715301

Jeżeli jestem niewidoczny/niedostępny proszę pisać.
Jeżeli mam "Zaraz Wracam" , proszę czekać aż zmienię na "Dostępny" lub "Pogadaj ze mną". Również jeżeli mam "Nie przeszkadzać" , też czekacie.

Pamiętajcie , że nie jestem robotem , który odpisuję na każde zawołanie.

Pozdrawiam TechnikCS.

Opublikowano

Witam Serdecznie!

Mam serwer Cs 1.6 , CoD MoDa 200 LVL : ]


Problem w tym , że nie mam forum do niego . Tzn sieci, aby go rozwinąć : x

Więc pytanie dla was kto by mógł przyjąć mój serwer??

Pisać PW!


46383639/45700594

Opublikowano

Zrobię paczkę wybranego przez was moda , za niską opłatą , oferuję pełne zaangażowanie w robieniu danej paczki.

 

Kontakt: 46001972

 

Kieruję tą wiadomość szczególnie do użytkownika kolomolo123344 , wiem , że jesteś na mnie obrażony , ale spróbuje to naprawić , oczekuję zrozumienia , teraz wiesz , że potrafię oddać się całkowicie pracy , nawet jeśli miał bym siedzieć 10h dziennie.

 

Pozdrawiam albert1000

Opublikowano

Witam, podejmę się stanowiska Technika. Oferuję pomoc serwerową w grach tj. " Counter-Strike:Source(Non-steam, Steam też (ale nie bd miał dostępu do testów.)). i Gta San Andreas Multiplayer(SAMP)", Oraz tworzenie stron, pomoc, konfiguracja.

Co oferujesz?

-pomoc techniczną

-instalacja pluginów

-ustawienie konfigów

-tłumaczenie

-polskie pluginy

-dostosowanie serwera do potrzeb klienta

-tworzenie plikow serwerowych (CS:S)

-zabezpieeczenia

-monitorowanie serwera

-instalacja silników (strony)

-pomoc techniczna

-ustawianie modow

-zabezpiecznia

-deasing

-pomoc w prowadzeniu czy to 1. opcji czy 2.

 

Po więcej, jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do napisania na PW na tym forum.

Żegnam.

Opublikowano

H@, VIP, ADMIN na stałe oraz inne rzeczy za pomoc dołączenie do nas z serwer

DD2,

DD2 / Inferno

DD2 / Inferno + BF2

DD2 + BF2

lub wykupienie go z nami na hostingu serwerygier.com lub gry.wilan.pl (Przewidywany pakieto 500fps NS + AMXX

Tylko ogarnięty koleś !

min wiek 15 lat

​ Doświadczenie !

Forum już posiadamy !

GG: 43697154

PILNEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !

Opublikowano

Poszukuje adminów na serwer Diablo [Misje/Artefakty/Gildie].

Wymagam:

- Wiek +15

- Długi staż admina.

- Ogarnięcie komend.

- Spokojny / Miły człowiek.

Kontakt PW GG: 21022256

Forum e-4games.eu

Opublikowano

Jestem webmasterem a takźe graffikiem , dojde do sieci z moim serwerem only dd2 , do jakiejś sieci

http://www.gametracker.com/server_info/91.210.128.55:27029/ ponieważ chce go rozkręcić ;)

 

GG: 46047919

Steam : mrsmerf

05579026465146431726.png

Odpalę blanta z ranka, bo pierdole świat cały,

Jedno jest pewne, nigdy nie odbierze mi wiary.

Za bardzo wierze, stary, w siebie, jak egoista,

Bo wierzyłem raz w kogoś i ta wiara już prysła,

Moderatorzy to Kur*yy na tym forum ! JebaN* pacany lat 10 i daja tylko warny buhahha jeb*ć psy ! Możecie mi zrobić loda :)

Opublikowano

Szukam kogoś kto wgra mi na serwa paczke działającego codmoda!


Najlepiej 4001lv i dużo fajny klas perków,pluginów


Oferuj:ranga HeadAdmin na serwie i forum i dostęp do wszystkich plików oraz 0płacenia!


i dużo graczy ponieważ mam zamówioną reklame.

 

Kontakt na PW lub pod GG:46724390

Opublikowano
Witam postanowiłem otworzyć nabór na serwer do mojej sieci .


warunki:


  • -Serwer na wmiare dobrym hostingu
  • -Server min. 10k GT
  • - Właściciel min 14lat ważne że ogarnięty

Oferuje:

  • -Przejżyste forum
  • -Pomoc przy serwerze
  • - h@ Serwera.
  • - itp

Myślę że to na tyle w tym temacie jesteś chętny do podjęcie ze mną współpracy NAPISZ:


- PW

- gg : 3388641

- skype: kosmol123

- Kontakt tel. po rozmowie GG

Oferta dot. MyBB, IPB, phpbb by przemo, phpbb3:

  • Instalacja, konfiguracja forum
  • Konwertowanie bazy do innych silników np. z MyBB do IPB lub IPB 3.4 do 4.x
  • Przenoszenie forum z jednego serwera na drugi
  • Podpinanie domen
  • Instalacja, konfiguracja pluginów, lekka modyfikacja
  • Instalacja stylów, modyfikacje wyglądu forum
  • Doradztwo
  • Zaproponuj coś.
  • Technik

Tworzenie stron WWW (HTML5+ CSS3+JS) BOOSTRAP

Opublikowano

Szukam kogoś kto wgra mi na serwa paczke działającego codmoda!



Najlepiej 4001lv i dużo fajny klas perków,pluginów



Oferuj:ranga HeadAdmin na serwie i forum i dostęp do wszystkich plików oraz 0płacenia!



i dużo graczy ponieważ mam zamówioną reklame.


 


Kontakt na PW lub pod GG:46724390




Opublikowano

Szukam kogoś kto wgra mi na serwa paczke działającego codmoda!



Najlepiej 4001lv i dużo fajny klas perków,pluginów



Oferuj:ranga HeadAdmin na serwie i forum i dostęp do wszystkich plików oraz 0płacenia!



i dużo graczy ponieważ mam zamówioną reklame.


 


Kontakt na PW lub pod GG:46724390




Opublikowano

Szukam Adminów Na Nowy SERWER COD! 4001 LVL.

2 Serwer sieci jeden jest ciągle pełny a ten też bd ;D.

Wymagania - 15 lat +

Konto na forum oraz aktywnosc.

Troszke reklam.

Milo widziany steam/micro

GG: 45472795

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Cs-Invasion[FFA] IP: 79.133.192.34:27062

Admin ZA DARMO! WBIJAC!

Opublikowano

Szukam osoby do zrobienia serwera ,Więcej info pod GG 46451710

Wymagam;

Składek

Miłego Kontaktu

zaangażowania

Nie robienia w Jajo że tak napiszę

Opublikowano

H@, VIP, ADMIN na stałe oraz inne rzeczy za pomoc dołączenie do nas z serwer


DD2,


DD2 / Inferno


DD2 / Inferno + BF2


DD2 + BF2


lub wykupienie go z nami na hostingu serwerygier.com lub gry.wilan.pl (Przewidywany pakieto 500fps NS + AMXX



Tylko ogarnięty koleś !


min wiek 15 lat


​ Doświadczenie !



Forum już posiadamy !



GG: 43697154



PILNEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !

Opublikowano

Witam.

Szukam opiekuna, który zajmie się serwerem, wgra jakąś fajna paczkę codmod i będzie ogarniał serwer.

Zainteresowani pisać na GG :24811940

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

SZUKAM :

 

~ ADMINOW

~ SPONSORA

~ REKLAMATORA

 

GG 39799351

 

SERWER W SYGNIE !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...