Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) Poszukujemy z kolega sponsora który postawi z nami sieć serwerów cs :)

 

Co oczekujemy:

 

Wykupienie serwera oraz jakiejś domeny :) może być xaa.pl

Dobry kontakt

H@

Dobrego ogarniania serwerów :) w razie problemów albo z braku naszego czasu

Mod DD2 lub DD2 + BF2 ! :)

Nie robienie nas w tak zwanego balona czyli oszukiwanie ! :)

Zaufania oraz gdy się rozkręci chcielibyśmy czerpać jakieś korzyści !

 

Co oferujemy

 

Miły kontakt

Ogarniętych wspólników (nas)

Będziemy się dokładać czasami :)

Posiadamy już RoundSoundy na serwer

Oraz styl na forum juz zrobiony (phpbb by przemo !) (Sam ogarniam phpbb by przemo)

oraz nie rzeczy !

Jesteśmy godni zaufania !

 

GG: 43697154 (Aktualne) !

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zostanę adminem na serwerze Cod mod

Oferuje:

-Wolny czas

-Znajomość amx

-Umiejętność pisania klas/perków

-Umiejętność weryfikacji ss'ów (umiem rozpoznać czy był przerabiany)

-Znajomość Komend

 

Czego oczekuje:

W miarę rozkręconego serwera

Forum najlepiej na domenie lub xaa

 

Niestety nie mg płacić składek :?

 

Kontakt

 

GG: 20598518

PW Tutaj

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

47852931806752427550.png

Opublikowano

Witam,


Poszukuje chętnych osób na stanowisko Admina oraz Technika na serwer JailBreak.


Serwer jest opłacany tylko i wyłącznie przezemnie ! (Wiec jest bez składek)


Serwer posiada 17 slotów a wystartował 2 dni temu.


Wszystkich chetnych prosze o zgłaszanie się pod numer GG: 38612821


Opublikowano

Pomogę w stawianiu serwera CS 1.6 każdy mod , pomogę także w postawieniu forum ;) (Tanie usługi + gwarancja 3 tygodnie)
Mam do sprzedania serwer 600fps 12 slotow 28 dni waznosci za nie wiecej niz 20 zł ;)
gg 34813216

rpk2.png


Opublikowano

szukam osoby chętnej do stworzenia własnej sieci serwerow cs na wirtualnym serwerze dedykowanym/vps ja wszystko postawię , potrzebuję sponsora na stanowisko H@ , gg 34813216

rpk2.png


Opublikowano

ZOSTANĘ ADMINEM SERWERA :

 

Wiek : 21 lat

Platforma : Steam

Imię : Piotr

Staż w cs : 2008 +

 

----------------------------------------------------|

 

Pisać na pw :)

Opublikowano

Za sponsorujemy 4 serwery do Counter Strike 1.6 !

 

Oferujemy :

Dowolną ilość slotów (można wybrac 15 czy 20 czy 30)

TS3

Forum

Oraz mocną maszynkę.

 

Wymagamy :

 

2-3 vipów tygodniowo

Posiadania odpowiednich plików pod Linux'a

I ogarnięcie

 

 

Kontakt :

domati.pl - skype

domati123 - steam (Captain Howling Mad Murdock)

GG - 46635152 (Nie bywam tu dość często)

 

 

Opublikowano

Zostanę admina na w miarę rozwiniętej sieci.


Znam się na amx i ogólnie na adminowaniu, prowadziłem sieć serwerów.


W cs'a gram ponad 4 lata ui potrafię grać ^^.


Mam steam, znam komendy admina jak coś się zepsuje mogę pomóc.


Profesjonalne oglądanie demek oraz sprawdzania screenshotów.


Jesteś chętny? Pisz PW.


10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

ZOSTANĘ ADMINEM SERWERA :


 


Wiek : 21 lat


Platforma : Steam


Imię : Piotr


Staż w cs : 2008 +


 


----------------------------------------------------|


 


Pisać na pw :)

nic

Opublikowano

H@, VIP, ADMIN na stałe za pomoc w postawieniu serwera DD2 + BF2 24 odznaki na hostingu serwerygier.com

(Przewidywany pakiet 500fps NonSteam + AMXX)

 

Forum wykupimy gdy będzie 200% ze będzie postawiony serwer ( Forum na .xaa.pl )

( Nazwa do uzgodnienia )

 

GG: 43697154

Opublikowano

H@, VIP, ADMIN na stałe za pomoc w postawieniu serwera Counter-Strike 1.6 DD2 + BF2 24 odznaki na hostingu serwerygier.com

(Przewidywany pakiet 500fps NonSteam + AMXX)

 

Forum wykupimy gdy będzie 200% ze będzie postawiony serwer ( Forum na .xaa.pl )

( Nazwa do uzgodnienia )

 

GG: 43697154

Opublikowano

Witam!

Mam serwer ważny do 10.04. Ale nie mam sieci : <

Więc poszukuję Sieci do mojego serwera!

Mam serwer 17 slotowy na serwerygier.com

500 FPS

Gdybym mógł się dołączyć pisać na GG

46383639 bądź 45700594

Opublikowano

SZUKAM SERWEROWNI.

 

Posiadam 2 serwery Counter Strike 1.6:

 

21 slotów

 

14 slotów

 

Wykupione HLTV oraz FD.]

 

Serwery na GameSol.

 

Oferuje:

--->Dostosowanie serwera do serwerowni(w granicach rozsądku)

--->Niskie pingi.

---> Admina na serwerze.

Wymagam:

--->Ładnego graficznie forum

--->Rozkręconej serwerowni.

--->Umiejętności instalowania pluginów amxx

 

 

Kontakt: gg: 22587153 lub PW na forum.

Opublikowano

Poszukuję:

Administratorów na serwer [Only Westwood] [bF2+DM] [60 odznak].

Wymagania:

*Wiek: min. 15 lat

*Znajomość menu AMXMODX

*Kultura

*Liczba godzin na serwerze: 8

*Aktywność na Forum

*Składka

 

Przy czym składka zostaje przeznaczona na reklamę serwera. Jeżeli nie posiadasz odpowiednich funduszy, a chciałbyś i spełniasz wymagania na admina, możesz go opłacić wykonując reklamy naszej siec.

 

Chętnie przyjmę nowy serwer do sieci.

Wymagam:

*Umiejętności w prowadzeniu serwera

*Szybkiego kontaktu

*Otwarcia na współprace

*Wiek min. 15 lat.

 

Sieć posiada domenę .pl, została uruchomiona nie dawno, więc można powiedzieć, że jest "świeża" :)

Zainteresowanych zapraszam na PW, bądź Gadu-Gadu: 34165242

>>>>>>b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png<<<<<<

Opublikowano

Poszukuje JuniorAdmina na serwer.Tu jest reklama serwera http://www.mpcforum.pl/topic/882923-super-ffa-nieziemskiskill/

Serwer nowy dopiero reklamowany.

Proponuje:range na forum JuniorAdmin,na serwie JuniorAdmin-i na każdym, które z czasem rozwiniemy i VIPA.

 

Wymagam:15lat,co miesięcznej opłaty w wysokości 20zł,kultury i znajomości.

 

Kontakt gg i wszystko macie w reklamie serwera

Opublikowano

Witam. Szukam adminów na serwer .

 

Serwer w miare rozkręcony jest reklama na wiaderku dziennie gra po min 10 osób .

 

Jak już wspomniałem potrzebujemy adminów.

 

Mod FFA 1000 FPS Pingi po 7-8

 

Zainteresowanych zapraszam gg: 40686421 / pw .

lucyfergif.gif

Opublikowano

Szukam osoby do założenia serwera counter strike 1.6 na hostingu Pukawka.pl.

 

Oczekuję

składek

znanie się na serwerach

miły kontakt

i nie robienie w jajo że tak napiszę

 

Więcej info pod Gadu-Gadu 46451710

Zapraszam !

Opublikowano

H@, VIP, ADMIN na stałe za pomoc w postawieniu serwera DD2 / Inferno lub DD2 + BF2 24 odznaki na hostingu serwerygier.com
(Przewidywany pakiet 500fps NonSteam + AMXX)

Forum już posiadamy !

GG: 43697154

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...