Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam.

Szukam 2 Moderatorów forum znających się na silniku MyBB. Minimum 15 lat. Propozycje proszę składać na pw forum.

Pozdrawiam.

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Opublikowano

H@, VIP, ADMIN na stałe oraz inne rzeczy za pomoc i dołożenie się do serwera (składki) na hosting. Przewidywany mod DD2 / inferno lub DD2 + BF2 24 odznaki na hostingu serwerygier.com (Ewentualnie na gry.wilan.pl)


(Przewidywany pakiet na serwerygier.com 500fps NonSteam + AMXX)



Ewentualnie szukamy kogoś z serwerem który posiada właśnie taki mod ! ( I nie stawia oporu co do zmian na serwerze :) )


Tylko ogarnięty koleś !


Min wiek 15 lat


Doświadczenie !



Forum już posiadamy !



GG: 43697154



PILNEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !

Opublikowano

Uwaga na Albert1000 złodziej więcej info udzielę na pw

 

Po pierwsze nic ci nie ukradłem.

Po drugie nawet nie masz , o czym marzyć , że zrobisz sobie serwer , na którym będzie grało przynajmniej 10 osób.

Po trzecie ja pracowałem nad twoim durnym serwerem 6h dziennie , może i więcej , bez odpoczynku , a ty mnie zasypujesz rzeczami które nie działają.

Po czwarte mówie do ciebie jak do słupa a ty nic ... dzięki za taką prace.

 

Na przyszłość rób sobie kopie zapasową!

Pliki usunąłem , i nie ma możliwości ich odzyskać.

Opublikowano

Witam posiadam sieć z rozkręconymi serwerami poszukuje adminów!

 

Sprzedam Automat to reklam nie ten za free ! Robi na nowych wersjach przemo moge dać screena ! Cena 10 zł !

BO NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB KS.RUCH !

Opublikowano

albert1000 oszust potwierdzam

 

Skąd wiesz , że ja jestem oszustem? Po czym tak wnioskujesz? Nie pisz bzdur...

 

szczerze piszac mnie albert100 takze " olał "

 

Napisz do mnie :D Miałem problemy z netem , i nie mogłem odpisać.

Opublikowano

nie tłumacz się już jesteś na mpc już spalony nie umiesz prostego perku 1/1 kosa napisać :P a sprawa sądowa zostanie wytoczona

 

Człowieku , kur** nie denerwuj mnie. Ja to robiłem na szybko 38+ perków w kilka h , myślisz , że to takie łatwe? Wytaczaj sobie co chcesz , w tym momencie zlewam cie jeszcze bardziej , spróbuj napisać jeszcze raz coś na mój temat , a inaczej będziemy gadać.

Opublikowano

Ten co pisał do mnie na gg o dowody do sprawy sądowej niech napisze jeszcze raz

Szukam kogoś, do wspólnej nauki webmasterki. Ogarniam html, css oraz uczę się php.

Opublikowano

Nazwa serwera:NieZiemskiSkill
IP serwera:178.19.106.67:27093
Ilość slotów: 15-ze zwrastającą ilością ludzi i adminów,vipów będą powiększane sloty.

Lokalizacja:Tarnowskie Góry
Platforma: Steam + NonSteam b_560_95_1.png

FastDownload:Tak

 

Forum serwera:Podane na serwie.

 

Dodatkowy Opis HeadAdmin:Witam.Chcę zaprosić na otwarcie serwera NieZiemskiSkill.Zapewniam dobre pingi o czym już inni się przekonali :),oraz ZERO czitów :>Oczywiście bez miłej atmosfery się nie obejdzie :D.Nasze serwery

cieszyły się wielką popularnością ludzi.Mieliśmy 9 rodzai

serwerów.Niestety z powodów osobistych wszystko się rozleciało, dlatego

postanowiłem założyć wszystko od nowa i pod inną nazwą.Starej nazwy wam

nie napisze, ponieważ wolę jak ludzie wejdą z zachęty a nie dlatego bo

wiedzą, że serwer ten był popularny...Na razie zakładam 1serwer FFA,lecz

później rozwiniemy się, gdy ludzie zaczną znowu u nas grać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...