Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

O mnie

Nazywam się Patryk 'Na 5tyk'. Mam 15 lat, serwerami CS zajmuję się od 4 lat, a pisanie pluginów od 3 lat. Potrafię takie języki jak: AMXX (PAWN), HTML, PHP, CSS.

 

Oferta

Dzisiaj mam dla Was do zaoferowania:

* pisanie pluginów,

* pisanie podstawowych skryptów PHP,

* instalacja pluginów, skryptów for (także CMS itp.), AMXBans i wiele więcej

* konfiguracje serwera

* instalacje serwera HLDS, WWW na VPSie/Dedyku

 

Dlaczego warto mnie wybrać, a nie konkurencje?

Pewnie czytając moją ofertę zastanawiasz się dlaczego miałbyś mnie wybrać, a argumenty są bardzo łatwe.

 

 

1. Bardzo niskie ceny.

2. Pełen profesjonalizm.

3. Szybkie wykonanie zlecenia.

 

Dodatkowe informacje

1. Dlaczego przedstawiłeś się jako Na 5tyk, a na forum masz nick InteR ;)?

* Jest to moje stare konto, a nie chciałem robić multi.

2. Czy masz portfolio?

* Wkrótce powstanie.

 

Kontakt

MPCForum poprzez PW,

GG: 38175328

EMail: [email protected]

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pomogę w:



-Wgrywanie plugiinów


-Instalacja amxbans gm 1.6


-Tworzenie stron oraz forum


-Doborze pluginów do serwera


-Konfiguracja wszystkiego co jest związane z cs oraz forum.


-Robienie serwerów pod mixy.


-Grafika


-Fast Download


-Naprawa błędów na serwerze



Co do zapłaty to się dogadamy, być może obejdzie się bez. Może być admin na serwie itp :P



Gg: 44653074


Steam: BuDo

Szukam kogoś, do wspólnej nauki webmasterki. Ogarniam html, css oraz uczę się php.

Opublikowano

Witam!

 

O mnie

Nazywam się Patryk 'Na 5tyk'. Mam 15 lat, serwerami CS zajmuję się od 4 lat, a pisanie pluginów od 3 lat. Potrafię takie języki jak: AMXX (PAWN), HTML, PHP, CSS.

 

Oferta

Dzisiaj mam dla Was do zaoferowania:

* pisanie pluginów,

* pisanie podstawowych skryptów PHP,

* instalacja pluginów, skryptów for (także CMS itp.), AMXBans i wiele więcej

* konfiguracje serwera

* instalacje serwera HLDS, WWW na VPSie/Dedyku

 

Dlaczego warto mnie wybrać, a nie konkurencje?

Pewnie czytając moją ofertę zastanawiasz się dlaczego miałbyś mnie wybrać, a argumenty są bardzo łatwe.

 

 

1. Bardzo niskie ceny.

2. Pełen profesjonalizm.

3. Szybkie wykonanie zlecenia.

 

Dodatkowe informacje

1. Dlaczego przedstawiłeś się jako Na 5tyk, a na forum masz nick InteR ;)?

* Jest to moje stare konto, a nie chciałem robić multi.

2. Czy masz portfolio?

* Wkrótce powstanie.

 

Kontakt

MPCForum poprzez PW,

GG: 38175328

EMail: [email protected]

Opublikowano

Siemka za darmo wykonam strone serwer od tak z nudów ^^ będę miał co wpisać do port.

Zaufali mi csgragmania, stachownia, gram, cspostrzelaj, cspukawka GG: 8071941

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Jak by ktoś ogarniał JailBreak i ma paczuszkę, umie wgrywać i żeby to wszystko ładnie chodziło to daję admina za free, na ile to zależy jak byś się postarał i co byś wgrał :] Kontakt GG: 41667352



Serwer to 1000FPS (Warszawa). Wgra ktoś moda JailBreak, zabawy itp. jak się na tym będzie dało grać dodaję do Sieci jak wypali to ma na długo długo admina ;)

Opublikowano



Przyjmę:zlecenia
Opis:przyjme zlecenia na wszystko co związane z cs'em forum

na jakich skryptach pracuje jest mybb i przemo
Co umiem ?
- Wgrać amxbans (na Serwer/Forum) każdą wersje amxbans
- Wgrać paczke na serwer + pluginy które chcesz
- Wgrać amxmodx , każdy plugin na serwer cs 1.6
- Zrobić forum pod cs'a na skrypcie phpbb by przemo , MyBB , co umiem dokładniej: wgrać każdą modyfikacje , prawie wszystko co trzeba do sieci
- zrobienia paczki na serwer only dd2 , ffa , bf2 , aim/awp , pb ,

Nie wymieniłem czegoś co chciałbyś mieć a nie potrafisz wgrać? pisz do mnie a się dogadamy na pewno ; )
Kontakt: 46047919

 

P.S. Robie to odpłatnie lecz są to grosze co mnie najbardziej interesuje to wpln na zabijaka.pl lecz moźna się dogadac; )

05579026465146431726.png

Odpalę blanta z ranka, bo pierdole świat cały,

Jedno jest pewne, nigdy nie odbierze mi wiary.

Za bardzo wierze, stary, w siebie, jak egoista,

Bo wierzyłem raz w kogoś i ta wiara już prysła,

Moderatorzy to Kur*yy na tym forum ! JebaN* pacany lat 10 i daja tylko warny buhahha jeb*ć psy ! Możecie mi zrobić loda :)

Opublikowano

Dojde do sieci z 4fun+bf2 (Rozkreconej sieci !) lub sprzedam serwer 16 slotowy z gotowym modem. - do uzgodnienia cena !

Steam: atroven

skype: MrDjSebol

Użytkownik od 18 gru 2011

Opublikowano

Zostanę h@ lub opiekun serwera

Wymagam;

Dostępu do panelu hostingu i all

miłego kontaktu

Płacenie składek

Oferuje

Płacenie składek

Miłego kontaktu

GG 46451710

Opublikowano

Poszukuję grafika, który potrafi zrobić fajną stronkę do reklamy serwerów na wiaderko.

Pilne!

 

Oferuję rangę Grafik na forum, lub 6zł na fpsmax.pl

 

Pisać na GG: 21022256

 

Poszukuję także adminów na serwery: PaintBall+EXP, CoD MoD, oraz Diablo Mod. Pisać! GG: 21022256

Opublikowano

Pomogę w:



-Wgrywanie plugiinów


-Instalacja amxbans gm 1.6


-Tworzenie stron oraz forum


-Doborze pluginów do serwera


-Konfiguracja wszystkiego co jest związane z cs oraz forum.


-Robienie serwerów pod mixy.


-Grafika


-Fast Download


-Naprawa błędów na serwerze



Co do zapłaty to się dogadamy, być może obejdzie się bez. Może być admin na serwie itp :P



Gg: 44653074


Steam: BuDo

Szukam kogoś, do wspólnej nauki webmasterki. Ogarniam html, css oraz uczę się php.

Opublikowano

Pomogę w tworzeniu/naprawie serwera cs oraz forum za nie wielką opłatą .
Tworzę style php by przemo .
Tworzę paczki do cs (także unikaty)
gg: 34813216

rpk2.png


Opublikowano

Szukasz osoby która potrafi zrobić paczki: Only DD2 , CoDMoD , Zombie Mod , Jailbreak , Diablo Mod , Paintball itd.

 

To się dobrze składa właśnie ją znalazłeś !

 

Wykonam dla cb paczkę według twoich upodobań. Chcesz uzyskać więcej informacji ? Napisz na gg: 46001972

Opublikowano

Szukam Ogarniętej osoby do założenia sieć serwerów !

Składki WYMAGANE! Jeżeli jesteś zainteresowany pisz na gg 46451710 LUB PW!

Opublikowano

Szukam osoby która ze mna zrobi sieć serwerów serwer już mam 20 slotowy tylko wystarczy forum zrobić ! kontakt gg 46451710

Składki będą WYMAGANE ! na postawienie drugiego serwa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...