Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam!

 

O mnie

Nazywam się Patryk 'Na 5tyk'. Mam 15 lat, serwerami CS zajmuję się od 4 lat, a pisanie pluginów od 3 lat. Potrafię takie języki jak: AMXX (PAWN), HTML, PHP, CSS.

 

Oferta

Dzisiaj mam dla Was do zaoferowania:

* pisanie pluginów,

* pisanie podstawowych skryptów PHP,

* instalacja pluginów, skryptów for (także CMS itp.), AMXBans i wiele więcej

* konfiguracje serwera

* instalacje serwera HLDS, WWW na VPSie/Dedyku

 

Dlaczego warto mnie wybrać, a nie konkurencje?

Pewnie czytając moją ofertę zastanawiasz się dlaczego miałbyś mnie wybrać, a argumenty są bardzo łatwe.

 

 

1. Bardzo niskie ceny.

2. Pełen profesjonalizm.

3. Szybkie wykonanie zlecenia.

 

Dodatkowe informacje

1. Dlaczego przedstawiłeś się jako Na 5tyk, a na forum masz nick InteR ;)?

* Jest to moje stare konto, a nie chciałem robić multi.

2. Czy masz portfolio?

* Wkrótce powstanie.

 

Kontakt

MPCForum poprzez PW,

GG: 38175328

EMail: [email protected]

Opublikowano

szukam osoby która ze mna kupi serwer na hostingu zabijaka.pl Lub GameSol.Pl WIĘCEJ INFO POD GG 46451710 LUB PW

SKŁADKI WYMAGANE !!!!!!

Opublikowano

Siemanko,Dzis chcialem wam przedstawic moje Marzenie a jest to, zalorzyc i dobrze rozkrecic serwerownie cs'a... Na początek nazwa, myslalem nad "Cs-Piorun.xaa/pl" lub "Cs-Misek.xaa.pl"

Cos takiego mozna by wymyslic , ale jednak do stworzenia tego potrzebowal bym :



Ogarnietego drugiego H@- pomoze w budowie .

Ogarnietego,Ogranietych grafikow, do stworzenia stylu(moge tez kupic) do tworzenia bannerow itp, co zwiazane z grafika..



Zainteresowanych prosil bym kontakt



Steam : Buszekk





GG : 37229477

Opublikowano

Hey szukam adminów na serwer Zombie Mod 4.3 paczka jest unikalna serwer ma 20 slotów i ma dobrą opinię :)

 

 

 

gg kontaktowe

 

46843692

 

 

Admin + vip na 2 miesiące za jedyne 11.07zl a za 6.15 zl 1 miesiac :)

Opublikowano

Masz, lub chcesz zamówić serwer??

Nie umiesz go zrobić,wgrać??

To nic prostszego!

Wystarczy napisać do nas na gg a my się zajmiemy tym za nie wielką opłatą.

Co robimy?

-Wgrywamy pluginy.

-Robimy paczki.

-Robimy paczki i wgrywamy pluginy.

-Do danej paczki wgrywamy gratis mapy!

-Pomagamy w każdym problemie na forum,ze zrobieniem forum,ze stylem itp.



Jakie paczki robimy?

-Only dd2 -lub only inne mapy

-BF2

-FFA/BF2

-FFA

-Only AWP

-JailBreak

-Only knife

-CodMod

-surf

i wiele innych.



Jakich paczke nie robimy?

-ZombieMod



Ceny:

-Wgrywanie pluginów danych przez kogoś do 10zł

-Robienie paczek (W zależności jakiej bo only dd2-20zł a jailbreak już 30-40zł-unikat 3x droższy ale wszystkiego dowiecie się na gg.



Zapraszamy GG:46905553

Opublikowano

Witam, poszukuję sponsorów, adminów i graczy na Serwer JailBrek. Serwer 1000 FPS, Warszawa. Oganięty, pluginy wszystko jest, ino tylko adminów potrzeba i graczy ;)) Na admina można narazie bez podania i innych utrudnień. Każdy ma szansę :)

Kontakt GG: 41667352

Pozdrawiam

Opublikowano

Masz, lub chcesz zamówić serwer??


Nie umiesz go zrobić,wgrać??


To nic prostszego!


Wystarczy napisać do nas na gg a my się zajmiemy tym za nie wielką opłatą.


Co robimy?


-Wgrywamy pluginy.


-Robimy paczki.


-Robimy paczki i wgrywamy pluginy.


-Do danej paczki wgrywamy gratis mapy!


-Pomagamy w każdym problemie na forum,ze zrobieniem forum,ze stylem itp.





Jakie paczki robimy?


-Only dd2 -lub only inne mapy


-BF2


-FFA/BF2


-FFA


-Only AWP


-JailBreak


-Only knife


-CodMod


-surf


i wiele innych.





Jakich paczke nie robimy?


-ZombieMod





Ceny niskie!



Zapraszamy GG:46905553

Opublikowano

NieZiemskiSkill

Mamy 2serwery 15slotowe reklamy itp poszukujemy 2HeadAdmina.

2HeadAdmin musi opłacać połowe ceny serwerów miesięcznie.

Serwery są gotowe.

2HeadAdmin ma dostęp do wszystkiego do czego ma 1HeadAdmin

 

Zapraszamy pisać na PW!



NieZiemskiSkill

Mamy 2serwery 15slotowe reklamy itp poszukujemy 2HeadAdmina.

2HeadAdmin musi opłacać połowe ceny serwerów miesięcznie.

Serwery są gotowe.

2HeadAdmin ma dostęp do wszystkiego do czego ma 1HeadAdmin

 

Zapraszamy pisać na PW!

Opublikowano

Człowieku , kur** nie denerwuj mnie. Ja to robiłem na szybko 38+ perków w kilka h , myślisz , że to takie łatwe? Wytaczaj sobie co chcesz , w tym momencie zlewam cie jeszcze bardziej , spróbuj napisać jeszcze raz coś na mój temat , a inaczej będziemy gadać.

No to po co się zabierasz za takie rzeczy jak jesteś idiotą...

Po co się wgl zabierasz za takie coś w kilka h...

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Szukam sponsora pod serwer/sieć i jego forum.

Forum i serwery zrobie ja. Szukam tylko sponsora.

Typ serwera taki jaki sponsor sobie zażyczy.

Więcej informacji pod gg 32193606.

70489962284954469327.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...