Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje Serwerów Counter-Strike 1.6, Minecraft, Ventrilo 2.1.4, TeamSpeak !

Do nowej serwerowni ! :)

 

Poszukujemy również: Grafika na stałe do Sieci, Graczy, Adminów (Only Steam)(NonSteam może kupić!), Sponsora !

 

GG: 43697154

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam opiekuna serwera West+bf2. Duzo ludzi na nim gra. Skladka musi być. Wplata najlepiej sms, do uzgodnienia. Napewno nie wiecej jak 22zł sms a nie mniej jak 11.07zł sms.

Kontakt gg:11162269

 

b_560_95_1.png

Opublikowano

Siema poszukuję Admina, który ogarnia/e i ma :

- amxmod

- steam

- Znajdzie ludzi na serwer.

- wiek: 14 lat minimum.

- wysłanie sms za 5zł miesięcznie

Co oferuje:

- Admin na zawsze

GG: 4196089

Opublikowano

Witam !

Poszukuje jednego Head Admina Sieci

Wymagania:

- Minimum 16 lat

- Pomocy przy pluginach

- Małego dofinansowanie sieci, w razie potrzeby :)

- Stałego kontakt GG, Steam, Skype/TS

- Poczucie humoru i zaangażowania

Jesteś chętny? Napisz na gg: 9143605, lub na pw.


Poszukujemy również administratorów/głównych opiekunów na serwery:

FFA, BF2 oraz CoD.

 

Jest również opcja zasponsorowania serwera cs/mc. Zapraszam do kontaktu.

xxxx

Nowicjusz
Opublikowano

Poszukuję adminów na serwer DM+BF2,


Wymagania :

- Wiek

- Mikrofon

- Składka

- Kultura

- Znajomość amxx

- mile widziany steam

________________________



Chetnych prosze o napisanie na GG - 15640287



Ps.

Posiadam rowniez inne serwery takie jak : DD2, COD 501 lvl, COD 3500 lvl, Minecraft - FreeBulid oraz 2 serwery glosowe - TS/VT

- Domena forum - .pl

- skrypt sklepu cs

- amxbans

- ladny styl forum

- i wiele, wiele innych

Zainteresowanych prosilbym o kontakt na w/w nr GG.


_______________________


Zrobie reklamy twojej sieci ! Wiecej informacji pod numerem GG - 15640287

Najlepszy cs 1.6 nonsteam download do pobrania już teraz!
download cs 1.6

Opublikowano

Witam

 

Szukam adminów na serwer, więcej info naxxxx

 

Wymagania na admina:

● Należy posiadać konto STEAM (jeśli ktoś nie ma można sie dogadac)
● Należy posiadać minimum 20 sensownych postów
● Należy mieć przegrane minimum 20 godzin na serwerze
● Należy być członkiem forum od minimum 14 dni
● Należy posiadać konto na forum bez ostrzeżeń
● Należy mieć ukończone min. 16 lat
● Należy znać regulamin serwera
● Podanie napisane bez zastosowania wzoru będzie usuwane.

Opublikowano

Szukam opiekuna serwera West+bf2. Duzo ludzi na nim gra. Skladka musi być. Wplata najlepiej sms, do uzgodnienia. Napewno nie wiecej jak 22zł sms a nie mniej jak 11.07zł sms.


Kontakt gg:11162269



b_560_95_1.png

Opublikowano

Szukam hostera / sponsora


Ma to być niewielki serwer CS, ale można też otworzyć serwerownie różnego rodzaju gier...



pisać na forum, na PW




AKTUALNE


Opublikowano

Stworzę forum


Wgram silnik, styl, rangi, itp.


Więcej info GG : 46175376


Proszę, aby dzieci, które nie wiedzą co chcą po prostu nie pisały :)


Opublikowano

Poszukuje sponsora do sieci serwerów. Rozwijamy się dość szybko na serwerach niestety nie widać tego po forum a le jakoś jest :D.

 

Posiadamy w swojej sieci serwer Only DD2 + BF2 10 slotów (Coraz częściej gra 7/8 osób lub full serwer) oraz DD2/Inferno/Nuke 12 slotów i też gra czasami full serwer :)

 

Poszukujemy sponsora ponieważ chcemy ulepszyć serwer Only DD2 + BF2 na więcej slotów oraz lepszy pakiet :)

 

Oraz jeśli jest możliwość to sponsoring domeny.pl/eu

 

Więcej info co i jak gg: 43697154

 

Poszukujemy również grafików na stałe do sieci ! :)

Opublikowano
Witam , posiadam swój serwer [ BF2 + 48ODZNAK ] - http://cs-zdr.xaa.pl 31.186.83.241:27171


Serwer jest na pukawce opłacony na ponad 100 dni + 19 slotów


Wszystko na serwerku śmiga bez skazy , więc zapewniona jest miła i bezproblemowa gra .


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Dobra więc tak:


-Potrzebuje drobnej pomocy przy zrobioniu Headera na strona , a dokładnie edytowaniu / wstawieniu tam swojego napisu. http://cs-zdr.xaa.pl

-Jednego / Maxymalnie dwóch ogarniętych ludzi do przypilnowania i pomocy przy zgarnięciu ludzi na serwer ( ADMINISTARTOR / POMOCNIK )

-Kogoś z kimś połączymy swoje siły i złączymy swoje serwery razem.


Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt pod numerem Gadu-Gadu:6524886

123qs.jpg

Opublikowano

Witam

 

 

Poszukuję H@ do nowej sieci serwerów counter strike 1.6

 

 

* Wymagam:

 

~ Wiek 17+ (najlepiej 18+)
~ Min. kilka h dziennie na komputerze.
~ Duża znajomość pluginowania. (Edycja, tworzenie pluginów)

~ Profesjonalności

~
Wysłanie Minimum kilkadziesiąt zł miesięcznie (30-40zł+) w celu reklamy
i opłaty serwerów. (najlepiej osoba pełnoletnia aby miala mozliwosc
robienia przelewu (lub wyslanie pieniędzy na poczcie) Koszty te wymagam
przynajmiej na początku, na dobrą reklame . - Tylko iwyłacznie na
reklame.

~ Znajomość panelu IP.Board do obsługi forum

~ Zaufania i dobrej współpracy od początku.

~ Mikrofonu

~ Dużego poświęcenia :)

~ Pracowitość i dążenie do celu.


* Oferuję:


~ Prefesjonalność

~ Admina, vipy na serwerach

~ Rangę HA na forum

~ Duża aktywność z mojej strony

~ Komunikatywność - GG , Skype , Ts, Vt itd.

~ Pracowitość

~ Zaufanie

~ Płatny hosting

~ Domena .eu

~ Forum IPB

~ Obecnie 2 serwery

 

Co tu więcej pisać? Więcej dogadamy na GG czy gdzie indziej. - Rówież tam możecie kierować ew. pytania :)

Link do forum w sygnaturce.

 

Moje GG: 45452852

banner.png



Szukamy ADMINÓW!


Kontakt GG - 45452852


Opublikowano

szukam kogoś kto robi paczki cod moda

 

bym chciał mieć w pace

 

501lv

frakcje

misje/quwsty

monety

sklep

fajne klasy prem

 

nagroda admin na servie na 2mies

Opublikowano

OGŁOSZENIE!

 

 

[Płatne] Robię paczki unikalne:

 

1. ***FFA***

 

2. ***ODD2***

 

3. ***Zombie***

 

4. ***TP***

 

Kontakt GG: 46001972

 

Godziny pracy:

Poniedziałek-Piątek

15:00-20:00

 

Weekend:

Sob - 15:00 - 23:00

Niedz - Wolne

Opublikowano

WITAM!

POSZUKUJE ADMINÓW NA SERWER COD MOD 201 LVL !
KOSZT ADMINA TO 11 ZŁ NA ZAWSZE !
CHĘTNYCH PROSZĘ PISAĆ NA GG:
46383639/45700594

Opublikowano

Poszukujemy sponsora na serwer 14 slot cod mod 401 lvl

wszystko mamy gotowe !!!

wgrywamy pliki i startujemy nawet dzisiaj kiedy tylko będzie na co je wgrać ...

dobrze by było na xaa.pl domenę ze sklepikiem

 

więcej info na gg 20598518 !!!

 

PILNE !!!

47852931806752427550.png

Opublikowano

Witam

Zostanę H@ sieci counter strike 1.6 lub pomogę przy serwerze za drobną opłatą


* Coś o sobie:

Nazywam się Marcin mam 16 lat w csa gram w sumie od klasy szóstej a dokładnie jakoś 4-5 lat ;D

Serwerami, pluginami, sieciami zajmuję się od jakiś 3-4 lat byłem 2 razy H@ sieci.


Próbowałem stworzyć własną sieć lecz się nieudało.

Chciałbym dołączyć do sieci rozwiniętej lub mnie rozwiniętej od

siebie mogę bardzo dużo zaoferować.


* Oferuję:

~ Min 5h dziennie na komputerze(15-20)

~ Pomoc przy serwerze tzn. Lekka edycja pluginów, wgrywanie ich na serwer, konfiguracja itp.

~ Pomoc przy www tzn. Opiekowanie się forum


~ Kultura

~ Składka 11.07 zł na sieć


~ Pracowitość i dążenie do celu.

~ Doświadczenie

* Wymagam:

- Dostępu FTP do wszystkich serwerów w sieci.

- Zaufania i dobrej współpracy od początku.

- Min 16 lat 2giego H@

- Dostępność u niego mikrofonu ;]

- Posady H@ na serwerze i conajmniej modka na www

- Dużo humoru i poświęcenia ;].


* Kontak:

GG: 23820114

W sprawie pomocy przy serwerze oferuję:

~Konfiguracja serwera

~Wgrywanie paczek(Cod, FFA itp.)

~Wykrywanie błędów na serwerze przez logi

Oraz Wiele innch usług i pomocnych porad

(Ceny usług wachają się od 0zł do 11.07zł sms)

Opublikowano

Poszukuję

~ Graczy

~ Adminów

~ Pomocy Finansowej

 

HeadAdmina, ponieważ serwer prowadzę sam.

 

Pisać GG 39799351

 

Serwer DM+BF2

Opublikowano

mam własną serwerownię jeśli masz serwer a nie masz forum a chcesz by twój serwer się rozwinoł pisz na gg 40656318 mam forum z domeną pl

 

 

 

cs-play4u.pl

Opublikowano

Serwerownia Cs-Hybrid poszukuje Technika.


Wymagane:



Znajomość AMxx



Umiejętność poprawnego konfigurowania pluginów



Znajomość Cvarów.






Oferujemy:



Range na forum.



Admina na dowolnym serwerze.



Stanowisko TechAdmina serwerowni.






Kontakt: GG 22587153 lub na PW tutaj

Opublikowano

Poszukuję admina serwera 4FUN ! Serwer jest rozkręcony :) Posiada 16 slotów ( w tym tygodniu może powiększe) . Jak na razie 7k, na starym IP było 4k :)

 

~ Wiek minimum 15 lat ( jeśli jesteś ogarem może być mniej)

~ STEAM ( może być ns )

~ Składka (11 zl sms)

~ Częste granie na serwerze.

 

IP macie w podpisie :P

 

Kontakt: GG: 4688729

STEAM: promil070

 

PS. SZUKAM ADMINÓW PILNIE OKOLO 3 !

ZAPRASZAM NA ROZKRĘCONY SERWER 4FUN: 31.186.83.177:27206

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...