Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam.

 

Pomogę Przy robieniu Serwera,

mam czas wolny to mogę komuś pomóc

Oferuję Profesionalną pomoc

 

Pomagam:

 

-naprawić jakieś błędy/bugi

-wgrać Paczkę na Serwer

-dodać Amxbans na Forum jak i na Serwer

-Wgrać różne Pluginy i dopasować je do trybu gry

 

więcej info na GG: 22509814

Opublikowano

Darmowy Admin (Only STEAM) / VIP (Steam & NonSteam) za zaproszenie koleżanek oraz kolegów na serwer Only DD2/Inferno/Nuke oraz AIM / AWP



WIĘCEJ POD GG: 43697154



Poszukujemy:


- Sponsora


- Junior Admina


- Moderatora


- Adminów


- Graczy

Opublikowano

Szukam osoby lub osób , które szukają kogoś do pomocy , mają forum i serwer.

 

Kontakt GG: 46001972 , lub PW!

 

 

Oferuję:

-Pomoc przy serwerze

-Przy forum

-itd

Opublikowano


Serdecznie Cie Zapraszamy!
picturel.gif

 

2.png

b_350_20_FF960A_EB6800_000000_D65700.png
1233l.gifGra: Counter-Strike 1.6
1233l.gifNazwa serwera: CsAmazing [DD2/Inferno/NuKe]
1233l.gifIP serwera:31.186.84.219:27727
1233l.gifIlość slotów: 10
1233l.gifPlatforma: Steam & NonSteam
1233l.gifLokalizacja: PL | Atman
1233l.gifFast Download: Tak
1233l.gifOpiekun Serwera: Michu & GnioTek
1233l.gifForum: TUTAJ !
1233l.gifPołącz: Kliknij !

 


b_350_20_FF960A_EB6800_000000_D65700.png
1233l.gifGra: Counter-Strike 1.6
1233l.gifNazwa serwera: CsAmazing [AIM / AWP]
1233l.gifIP serwera:31.186.84.219:23513
1233l.gifIlość slotów: 4
1233l.gifPlatforma: Steam & NonSteam
1233l.gifLokalizacja: PL | Atman
1233l.gifFast Download: Tak
1233l.gifOpiekun Serwera: Michu & GnioTek
1233l.gifForum: TUTAJ !
1233l.gifPołącz: Kliknij !

steam.png

 

ityzostanieszadmem.png

oferujemy.png

 

zapraszam.png

Opublikowano

Oferuję:



- Wgrywanie pluginów na serwer


- Podłączanie AMXBANS pod WWW


- Instalacja psychostats


- Modyfikacja forum phpbb by przemo


- Stworzenie całego serwera (np. CoD,Deathrun,Only HS itp.)



[CZAS STWORZENIA CAŁEGO SERWERA : DO 2H, reszta do 1,5h]



KONTAKT PW


Opublikowano

Siemka. Jestem Michał i mam 15 lat. Serwerami cs zajmuję się od 2 lat.

Moja oferta jest ograniczona ale zato szybko wykonuję powierzone mi zadania.



Oferuję:

-Wgrywanie gotowych paczek (CodMod, FFA, 4Fun itp.)

-Stworzenie nowej Paczki CodMod.

-Instalacja GM AMXBANS 1.6

-Pomoc przy błędach na serwerze.

-Podpinanie Fast Download



Pisząc na gg napisz co chesz.

Pisząc spytaj o cenę lub sam ją wyznacz.

JEŚLI CHCESZ COŚ ZA DARMO OCZEKUJĘ REKLAMY MOJEGO SERWERA NA TWOJEJ STRONIE LUB SERWERZE!(Dotyczy wszystkiego nie wliczając Instalacji AmxBans i Wgrywania oraz Tworzenia paczek)



KONTAKT:


Najlepiej pisać na PW.

GG 23820114

Opublikowano

Zostanę H@ serwera

Oczekuje;

Dostępu do panelu

Miłego kontaktu

Range na forum

I w miare hosting.

Oferuje!

Płacenie składek

Siedzenie na GG cały czas

Reklamowanie serwera.

Pomoc .

 

Gadu-Gadu ; 46451710

Lub PW .

Opublikowano

Serdecznie Zapraszamy na Nowo otwarty serwer ONLY DD2 !

SERWER WYSTARTOWAŁ 20.03.2013 O GODZINIE 22:00

SERWER NIE JEST ZA BARDZO ROZKRECONY WIĘC SZUKAMY NOWYCH GRACZY !

IP SERWERA : 31.186.84.219:27715


WBIJAĆ!!

Opublikowano

Poszukiwani Admini ze składkami na serwer DD2/Inferno/Nuke !!

Sprzedajemy również Vip'y

 

Cennik DD2/Inferno/Nuke

- Admin na serwerze (30 Dni) Cena 6.15 PLN z VAT.

- VIP (30 Dni) Cena: SMS: 4.92 PLN z VAT.
- Rezerwacja Slota Cena: SMS: 1.23 PLN z VAT.

Chcesz Kupić Admina? wal śmiało na PW/GG: 36552762

 

Cennik AIM/AWP

Admin: Cena 6.15 PLN z VAT
Slot: Cena 1.23 PLN z VAT


Interesuję Cię wypożyczenie serwera aby pograć ze znajomymi 1on1 lub 2on2 ?
Jest to możliwe !
(Zostaje założone hasło na serwer które znasz/znacie)

Cena 2.46 PLN z VAT za godzinę ! :)


Kontakt w sprawie kupna na GG: 43697154

Opublikowano

Siema Szukam Sponsora który będzie płacił za serwer.

W zamian za to będzie razem ze mna h@

Serwer już jest ale trzeba za niego płacić

Szukam Forum z domeną PL lub z xaa na której mógłbym mieć swój dział.

Serwer jest cod modem 4001lvl

 

Jakby ktoś był zainteresowany proszę pisać na PW

Opublikowano

Siema Szukam Sponsora który będzie płacił za serwer.

W zamian za to będzie razem ze mna h@

Serwer już jest ale trzeba za niego płacić

Szukam Forum z domeną PL lub z xaa na której mógłbym mieć swój dział.

Serwer jest cod modem 4001lvl

 

Jakby ktoś był zainteresowany proszę pisać na PW

Moge mieć z tobą serwa?

 

Szukam osoby do założenia serwa Więcej info na GG 46451710 LUB PW !

Składki wymagane!

Opublikowano

Siemka. Jestem Michał i mam 15 lat. Serwerami cs zajmuję się od 2 lat.
Moja oferta jest ograniczona ale zato szybko wykonuję powierzone mi zadania

 


Oferuję:

-Wgrywanie gotowych paczek (CodMod, FFA, 4Fun itp.)
-Stworzenie nowej Paczki CodMod.
-Instalacja GM AMXBANS 1.6
-Pomoc przy błędach na serwerze.
-Podpinanie Fast Download


Pisząc na gg napisz co chesz.
Pisząc spytaj o cenę lub sam ją wyznacz.

JEŚLI CHCESZ COŚ ZA DARMO OCZEKUJĘ REKLAMY MOJEGO SERWERA NA TWOJEJ STRONIE LUB SERWERZE!


KONTAKT:


GG 23820114

Opublikowano

SZUKAM ADMINÓW I GRACZY NA FFA+BF2

 

Aby zostać adminem , należy zgłosić się do mnie na GG i zapłacić składkę ;) NIE WYMAGAM STEAMA TYLKO GRY NA SERWERZE !

 

 

 

GG : 46639042

Opublikowano

Potrzebuję zaufanej osoby, która nagrałaby jakimkolwiek programem do nagrywania pulpitu (np. HyperCan, Fraps) półtora minutowe demko z CS'a, które wrzucę na YT. Sam nie mam jak to zrobić jako, że na filmie pojawiają się lagi przez słabe podzespoły kompa. Piszcie na GG: 45455064

Opublikowano

Pomogę w:

 

-Wgrywanie plugiinów

-Instalacja amxbans gm 1.6

-Tworzenie stron oraz forum

-Doborze pluginów do serwera

-Konfiguracja wszystkiego co jest związane z cs oraz forum.

-Robienie serwerów pod mixy.

-Grafika

-Fast Download

-Naprawa błędów na serwerze

 

Co do zapłaty to się dogadamy, być może obejdzie się bez. Może być admin na serwie itp :P

 

Gg: 44653074

Steam: BuDo

Szukam kogoś, do wspólnej nauki webmasterki. Ogarniam html, css oraz uczę się php.

Opublikowano

Szukam kogoś kto mi zrobi header na Forum z Napisem. Moge zapłacić Lecz tylko SMS'em!

& Szukam Ikon na Forum GG: 46776703

 

 

Za ikony- Limit Like

Za header- SMS

Pisać GG napewno się dogadamy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...