Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zostanę H@ / J@/ Modem dobrej sieci :)

 

Opiszę się na gg/pw.

 

Wspołpracowałem z sieciami takimi jak: holyshit, hs-serwer, cs-spark, dreamgaming, cs-wtf, cspukawka i wiele wiele innych ! Zawsze mialem stanowiska wyższe niż moderator i nigdy mnie nie wyrzucili !

 

Kontakt, GG: 4688729

ZAPRASZAM NA ROZKRĘCONY SERWER 4FUN: 31.186.83.177:27206

Opublikowano

Witam

 

 

Poszukuję H@ do nowej sieci serwerów counter strike 1.6

 

 

* Wymagam:

 

~ Wiek 17+ (najlepiej 18+)
~ Min. kilka h dziennie na komputerze.
~ Duża znajomość pluginowania. (Edycja, tworzenie pluginów)

~ Profesjonalności

~
Wysłanie Minimum kilkadziesiąt zł miesięcznie (30-40zł+) w celu reklamy
i opłaty serwerów. (najlepiej osoba pełnoletnia aby miala mozliwosc
robienia przelewu (lub wyslanie pieniędzy na poczcie) Koszty te wymagam
przynajmiej na początku, na dobrą reklame . - Tylko iwyłacznie na
reklame.

~ Znajomość panelu IP.Board do obsługi forum

~ Zaufania i dobrej współpracy od początku.

~ Mikrofonu

~ Dużego poświęcenia :)

~ Pracowitość i dążenie do celu.


* Oferuję:


~ Prefesjonalność

~ Admina, vipy na serwerach

~ Rangę HA na forum

~ Duża aktywność z mojej strony

~ Komunikatywność - GG , Skype , Ts, Vt itd.

~ Pracowitość

~ Zaufanie

~ Płatny hosting

~ Domena .eu

~ Forum IPB

~ Obecnie 2 serwery

 

Co tu więcej pisać? Więcej dogadamy na GG czy gdzie indziej. - Rówież tam możecie kierować ew. pytania :)

Link do forum w sygnaturce.

 

Moje GG: 45452852

banner.png



Szukamy ADMINÓW!


Kontakt GG - 45452852


Opublikowano

SZUKAM:


-TECHNIKA [DO PACZKI: CoD-MoD (UNIKAT) + WGRANIE AMX-BANS NA STRONE]


-GRAFIKA DO FORUM, YT, SYGNATURY ETC.


OCZEKUJE:


-PEŁNEGO ZAANGAŻOWANIA


-KONTAKTU 24/7 PRZEZ TEL.


-WIEK 15+


-CZŁOWIEKA NIE KONFLIKTOWEGO


OFERUJE:


RANGI NA FORUM + ADM NA SERWERZE


LUB


PŁATNE ZLECENIE GRAFIK + TECHNIK



KONTAKT GG:45801198



Opublikowano

Witam !
Poszukuje Ludzi do rozkręcenia sieci, administratorów oraz J@.
Posiadam 3 serwery, FFA, BF2, oraz CoD MoD.
Na FFA pod wieczór gra 8 - 10 os.
Posiadamy:
- Automatyczny i autorski sklep,
- Domene .eu
- IP. Board ( nie żadne pirackie nulledy, czysty oryginał :> ),
- Dobre serwery z niskimi pingami.
Swoje zgłoszenia proszę wysyłać na gg: 9143605.


Opublikowano

szukam adminow na serwer only dd2/inf admini muszą tylko rozreklamowac serwer sprowadzic ludzi dostaniecie admina za free na okres nawet dozywotni:)

Opublikowano

Poszukuję z kimś założyć serwer counter strike 1.6 oczywiście wymagane składki więcej info pod GG 46451710.

Opublikowano

Witam.

 

Poszukuję doswiadczonych Adminów oraz Moderatorów do nowej sieci serwerów Skill-Frag.xaa.pl, w niedługim czasie (1tydzien) przechodzę na domene pl. Serwerownia jest nowa dopiero powstała i bardzo bym chciał rozwinąć serwer i mieć na nim dużo graczy. Jeżeli serwer bd się rozwijał będe dokupował kolejne serwery ponieważ mnie na nie stać. Wykupiłem już około 700 reklam serwera i czasem gra na nim 6 osob po 1,5h i to mnie boli. Proszę o pomoc nr gg 11807386 Serdecznie Zapraszam.

Opublikowano

Siemka, szukam sieci dla mojego serwera

 

Serwer oferuje:

 

Mod: CodMod

Sloty:11 (11 ponieważ serwer dopiero się rozkręca)

Lokalizacja: Łódz

GT:http://www.gametracker.com/server_info/91.204.161.12:27021/

Rozkręcony(1-10): 5

Wiek H@: 16

 

Czego oczekuję??

-Dobrego kontaktu z H@ sieci

-AmxBans

-Forum z domeną oraz ze 100 userami(Ewentułalnie xaa.pl ale ze 100 userami)

-Działu na forum

-Pomocy w reklamowaniu serwera

 

Osoby chętne do współpacy proszę o kontakt na gg-23820114

Opublikowano

Witam. Posiadamy sieć serwerów cs mamy już 4 serwery ale nie jesteśmy w pełni rozwiniecie

 

Wolne stanowisko/a: Grafik, Gracz, Admin, Sponsor

Ilość wolnych miejsc: Nieograniczona
Informacja dot. stanowiska: Wszystko na GG
Kontakt z Administratorem: GG: 43697154

 

Poszukujemy również serwera głosowego jak i serwera Minecraft

Opublikowano

Xs67.png



Serdecznie zapraszamy osoby z serwerami które zechciałyby dołączyć do mojej sieci serwerów Cs 1.6

Jakie warunki + co oferuje?

Ponad 1500 użytkowników na forum o silniku IPB który jest bardzo estetyczny i miło się z niego korzysta.

Kilka tysięcy unikatowych wizyt na forum dziennie.


Brak wymaganych passów do ftp, haseł do panelu.




Po prostu dołączając do mnie robisz swoje, tylko razem tworzymy jedną wspaniałą sieć.

Forum moge podać na PW.


Zapraszam !

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu swojego forum dyskusyjnego?
Odezwij się a na pewno udzielę Ci pomocy!

Opublikowano

Szukam pomocy przy serwerze DM+BF2 (serwer w sygnie)

 

- Admini

- HeadAdmin

 

Chodzi o pomoc finansową, ponieważ z serwerem nie mam problemów :)

 

Pisać GG 39799351

Opublikowano

Oferuję usługi na sieciach CS.

Sprawdzę się jako:

- Doświadczony admin (Mam Steam, Mikro, przeszedłem mutację, odróżniam skilla od haxa, komendy w małym paluszku)

- Sędzia / UnBanSupport (Duże doświadczenie w sprawdzaniu Demek oraz SS, ładne wyniki na portalach zbierających bany odpałów)

- WebMaster (Posiadam dużą znajomość PHP i HTML, głównie pracuję na silniku MyBB)

- Wyższe rangi administracyjne, jeśli zajdzie taka potrzeba jestem w stanie objąć taki urząd.

 

 

~~ GG w profilu, mogę współpracować jedynie z rozkręconymi sieciami serwerów, które mają większe plany na przyszłość ~~

Opublikowano

Wielki nabór !!

Ogłaszam nabór na Adminów , Grafików , Opiekunów Serwera , Kobiet i Graczy do sieci www.Zajarani-Skillem.Pl .

Informacje o sieci :

- Jesteśmy siecią działającą od paru dni

- Posiadamy unikalny styl IPB

- Posiadamy licencje i silnik IPB

- Posiadamy 3 serwer ( 4FUN , DD2+BF2 , COD MOD )

Czego wymagamy od Admina :

- Częstego siedzenia na serwerze

-Zapraszania ludzi na serwer

- Posiadanie steama (są wyjątki dla niektórych)

- Składka 11zł sms

Oferujemy Adminowi :

Rangę Admin Serwera

- Doskonały kontakt z administracją

- Dobrze skonfigurowane menu admina

- Dobrze skonfigurowany serwer

Czego oczekujemy od Opiekuna Serwera :

- Zrobienia dobrej paczki

- Umiejętności rozkręcania serwera

- Dobrego kontaktu

- Przynajmniej znajomość amxx na 6

Co oferujemy :

- Doskonały panel zarządzania serwer (pukawka)

- Przejrzyste forum

- Rangę Opiekun Serwer

- Własny dział i moderator w nim

Czego Oczekujemy od Grafika :

- Wykonywania prac dla naszych użytkowników

- Wykonywania prac dla administracji

Co oferujemy :

- Rangę Grafika

- Moderatora w dziale "FanArt"

Reszta , wiadomo :)

Kontakt z Właścicielem Sieci to : 45986151 (GG) oraz PW forum www.zajarani-skillem.pl

Opublikowano
Cześć ,


Nazywam się Marcin, mam 15 lat ( rocznikowo 16) mieszkam w Gdańsku.


Oferuję :

- Pomoc przy ftp serwera : wgrywanie map , pluginów itp.

-Pomoc przy forum od strony ftp tylko przy MyBB .

-Drobną Grafikę.

-Wolny czas

-Doświadczenie i chęć współpracy

-Steam.


Oczekuję:

-Kontaktu bez problemowego.

-Chęci współpracy.

-Zgraną ekipę .

-Dobrego hostingu serwera.


Jedynym moim zastrzeżeniem są składki których nie mogę płacić.


Chcesz wiedzieć więcej pisz ! :

Kontakt . Pw. tutaj , gg 2874394

veou4z.jpg

Opublikowano

Witam, zna ktoś może odpowiedz wykupiłem już chyba 1000 reklam na
cs-reklama.pl i innych podobnych stronach i serwer stoji pusty gram tam
cały czas z 3-4 kolegami i nic ludzie nie wchodza dlaczego? Proszę o
pomoc

Opublikowano

Witam.

 

Jutro ewentualnie wystartuje nowy serwer Diablo Mod 200 LVL.

 

Serwer będzie posiadał bardzo rozbudowany system Itemów jak i klas. Serwer będzie unikalny więc poszukuje adminów.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na PW.

Opublikowano

Witam poszukuje na swoją sieć:

 

Graffików !

Sponsora!

Adminów!

Moderatorów!

itd !

Forum na domenie .pl,ponad 500 użytkowników zarejstrowanych pisać na gg 7309316 !

BO NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB KS.RUCH !

Opublikowano

Przyjmę zlecenie wykonania grafiki/strony internetowej do twojego serwera cs! Płatność sms! Tanio!

 

-grafika

-pluginy

-amxbans

-konfiguracja serwera

-pisanie stron www

-wgrywanie styli

 

Kontakt gg: 44653074

Szukam kogoś, do wspólnej nauki webmasterki. Ogarniam html, css oraz uczę się php.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...