Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP

 

Do zlecenia mam zrobienie forum-czyli poszukuje grafika.


Ma on umieć wgrywać do ftp styl dopasowany do forum cs-nawet darmowy ,gametracker,amxbans serwera i takie inne podstawy.



Wynagrodzenie:Darmowy admin na serwerze i ranga grafik na forum.


KONTAKT:GG:45320717 lub na PW na forum ;)

 

UP:Co do tego co napisał kolo wyżej to oszust dałem passy do ftp wypiepszył wszystkie wgrane pluginy zacząłem pisać, że oszust i teraz kłamie dzieciak...

 

Ta Historyjka mnie nie rusza , jak śmiesz w ogóle pisać o mnie takie rzeczy , jeszcze nikt mnie tak nie potraktował , uprzedzam innych przed tym typem , nie liczy się ze zdaniem innych , tylko wykorzystuję.

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemka szukam kogoś kto zrobi mi super FORUM wygląd i te inne co potrzebuje.

Wynagrodzenie to się dogadamy jakaś ranga czy coś.

Kontakt: GG:46472313 albo prywatna wiadomość tu na MPC forum.

Proszę szybko pisać.

Opublikowano

Do zlecenia mam zrobienie forum-czyli poszukuje grafika.



Ma on umieć wgrywać do ftp styl dopasowany do forum cs-nawet darmowy ,gametracker,amxbans serwera i takie inne podstawy.





Wynagrodzenie:Darmowy admin na serwerze i ranga grafik na forum.

Opublikowano

Robię Paczki różnych modów na [Płatne] Zlecenie!

 

Więcej informacji udzielam na gg: 46001972

 

Instaluję style na forum , edytuję [Płatne] Zlecenie!

Opublikowano

Zostanę adminem obojętnie jakiego serwera.
Nie będę płacił składek, gdyż admin to "wynagrodzenie" za udział w pomocy graczom, a nie płacenie za pomoc graczom. Uświadomcie to sobie

kiedyś prosze was bardzo....
GG: 13134189

Aha UP@
Ile postów tu będziecie pisali ? Rywalizujecie ze sobą jak jacyś szaleńcy, 1 post wystarczy a wy po pierdyliart ich tu piszecie. -.-

Opublikowano
Szukam adminów na serwer daje za DARMO!


Warunki :

-Często granie

-Zapraszanie znajomych

-Aktywność na forum



Ktoś chętny ? Pisać na gg : 11166269

Opublikowano

04454827006715706048.png

Witam, nie długo otwieram sieć serwerów Cs-Joint.pl,

forum jest praktycznie ukończone - musimy jedynie dokończyć Sklep SMS.

Zamówiliśmy również serwer dedykowany:

Parametry : CPU - 2.66 GHz , Pamięć RAM 6144 MB,
Dysk SSD 12 GB, Własny adres IP, Dostęp SSH.

Serwer spokojnie pociągnie 3x 32 slot + TS3 512 slot.

Na początek żeby rozkręcić sieć stawiamy FFa 32 slot + TS3 - szukam jednej

ogarniętej osoby która będzie Adminować i codziennie reklamować serwer.

Zero składek, tylko Administrowanie i reklama.

Czujesz się na siłach ? Dodaj na Steam: roberto42

lub

GG: 43795766

Opublikowano

Jeżeli masz serwer i chcesz dołączyć do jakiejś sieci, w której nie musisz opłacać stronki itd. to moja serwerownia do tego Ci się nada. Serwerownia ta jest młoda obecnie posiadamy Serwer FFA i MC (szukamy do sieci raczej serwerów typu JailBreak, ZombieMod, Surf i te inne których nie mamy, oprócz CODa, bo to kolega będzie robił i wnet będzie) Wszystkie propozycje składajcie, nawet jeśli to jest FFA (czyż bądź taki co mało rozkręcony i nikt prawie nie gra) czy taki który już mamy, jeśli jesteś w stanie zmienić typ to pisz. Na pewno pomogę w reklamie i obecni gracze z chęcią by zagrali na czymś nowym :P (więc kolejny + dla was:) )

 

Oferujemy: Pomoc w rozkręcaniu serwerów, reklamy itd. Nlapewno nie będzie kitu z mojej strony, mam grono zaufanych adminów i spox graczy, na pewno zawitamy na twoim Serwie jak masz na nim pustki hehe :>

Oczekujemy: Przede wszytkim uczciwości i lojalności wobec Nas

 

 

Kontakt ze mną: GG 41667352

Z innymi też ważnymi osobistościami , jakby mnie nie było czy co:):

GG Admina MC i FFA: 45385​824

GG Admina FFA: 42339173

3 Admin FFA: 31567267

Innych adminów z MC jeszcze nie poznałem (bo oni tylko kilka dni u nas witają), a Ci powinni Wam wystarczyc:) End.

 

Pozdro

Opublikowano

Witam

 

 

Poszukuję H@ do nowej sieci serwerów counter strike 1.6

 

 

* Wymagam:

 

~ Wiek 17+ (najlepiej 18+)
~ Min. kilka h dziennie na komputerze.
~ Duża znajomość pluginowania. (Edycja, tworzenie pluginów)

~ Profesjonalności

~ Wysłanie Minimum kilkadziesiąt zł miesięcznie (40-50zł+) w celu reklamy i opłaty serwerów. (najlepiej osoba pełnoletnia aby miala mozliwosc robienia przelewu (lub wyslanie pieniędzy na poczcie) Koszty te wymagam przynajmiej na początku, na dobrą reklame . - Tylko iwyłacznie na reklame.

~ Znajomość panelu IP.Board do obsługi forum

~ Zaufania i dobrej współpracy od początku.

~ Mikrofonu

~ Dużego poświęcenia :)

~ Pracowitość i dążenie do celu.


* Oferuję:


~ Prefesjonalność

~ Admina, vipy na serwerach

~ Rangę HA na forum

~ Duża aktywność z mojej strony

~ Komunikatywność - GG , Skype , Ts, Vt itd.

~ Pracowitość

~ Zaufanie

~ Płatny hosting

~ Domena .eu

~ Forum IPB

~ Obecnie 2 serwery

 

Co tu więcej pisać? Więcej dogadamy na GG czy gdzie indziej. - Rówież tam możecie kierować ew. pytania :)

Link do forum w sygnaturce.

 

Moje GG: 45452852

banner.png



Szukamy ADMINÓW!


Kontakt GG - 45452852


Opublikowano

Nie masz forum ?? zrobię je dla ciebie za małą opłatą pisz na "

 

 

GG - 41402513

 

Steam - Laosik

 

Skype - laos_laos

 

PW

Opublikowano

Chciał bym pomóc . !

 

Mogę zostać Adminem za free , Administratorem Forum , Moderatorem , Junior Adminem serwera !

 

WSZELKIE SPRAWY NA GG : 3422393

Opublikowano

Xs67.png

Serdecznie zapraszamy osoby z serwerami które zechciałyby dołączyć do mojej sieci serwerów Cs 1.6
Jakie warunki + co oferuje?
Ponad 1500 użytkowników na forum o silniku IPB który jest bardzo estetyczny i miło się z niego korzysta.
Kilka tysięcy unikatowych wizyt na forum dziennie.

Brak wymaganych passów do ftp, haseł do panelu.


Po prostu dołączając do mnie robisz swoje, tylko razem tworzymy jedną wspaniałą sieć.
Forum moge podać na PW.

Zapraszam !

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu swojego forum dyskusyjnego?
Odezwij się a na pewno udzielę Ci pomocy!

Opublikowano

Do zlecenia mam zrobienie forum-czyli poszukuje grafika.




Ma on umieć wgrywać do ftp styl dopasowany do forum cs-nawet darmowy ,gametracker,amxbans serwera i takie inne podstawy.







Wynagrodzenie:Darmowy admin na serwerze i ranga grafik na forum.



Poszukuje reklamowcy.

Ma on na celu reklamowanie serwera bindem na innych serwach i forum.

Wymagam:Przybycia graczy i pokaz ss ,link z dowodem.

Oferuje:darmowego admina na serwie JB i range na forum.

KONTAKT:GG:45320717 lub na PW na forum

Opublikowano

Pomogę w tworzeniu serwera , sieci.

 

Warunek:

1.Jeśli nie masz bladego pojęcia jak wgrać pluginy , obsługiwać amxx , forum. Nie Pisz!

2.Pomagam jedynie jeśli ma to sens...

 

Kontakt:

GG: 45331985

Lub PW

Opublikowano

Załapię się na Administratora serwera/forum. Znam się na:


Tworzeniu forum


Obsługi Amx


Podstawowych czynnościach



Swoje obowiązki spełniam fantastycznie :). Prowadziłem serwery wraz z bratem. Jesteś zainteresowany? Pisz PW.


10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Pomogę w tworzeniu sieci!


Co ja oferuję...


- opiekę nad serwerem (AMXX)


- wgrywam swoje paczki


Moje GG: 45807851


Skype: lancetnik1998

Gadu-Gadu: 45807851



Skype: lancetnik1998


Opublikowano

Szukam kogos kto pomoże rozkręcić serwer, serwer w sygnie!



Nazwa Center-Kill



Typ : DM+BF2



PISAC GG 39799351


Opublikowano
Szukam adminów na serwer daje za DARMO!


Warunki :

-Często granie

-Zapraszanie znajomych

-Aktywność na forum



Ktoś chętny ? Pisać na gg : 11162269

Opublikowano

Szukam ogarniętej osoby do konfiguracji serwera. Wiek najlepiej +17. Więcej dowiesz się na pw. Nie trzeba płacić za serwer. Fastem

POSTY - 50 100 200 300 400 500

Opublikowano
Witam , posiadam swój serwer [ BF2 + 48ODZNAK ] - http://cs-zdr.xaa.pl 31.186.83.241:27171


Serwer jest na pukawce opłacony na ponad 100 dni + 19 slotów


Wszystko na serwerku śmiga bez skazy , więc zapewniona jest miła i bezproblemowa gra .


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Dobra więc tak:


-Potrzebuje drobnej pomocy przy zrobioniu Headera na strona , a dokładnie edytowaniu / wstawieniu tam swojego napisu. http://cs-zdr.xaa.pl

-Jednego / Maxymalnie dwóch ogarniętych ludzi do przypilnowania i pomocy przy zgarnięciu ludzi na serwer ( ADMINISTARTOR / POMOCNIK )

-Kogoś z kimś połączymy swoje siły i złączymy swoje serwery razem.


Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt pod numerem Gadu-Gadu:6524886

123qs.jpg

Opublikowano

Poszukuje reklamowcy.


Ma on na celu reklamowanie serwera bindem na innych serwach i forum.


Wymagam:Przybycia graczy i pokaz ss ,link z dowodem.


Oferuje:darmowego admina na serwie JB i range na forum.


KONTAKT:GG:45320717 lub na PW na forum

Opublikowano

Poszukuję TECHNIKA do sieci serwerów Cs-Hybrid. Posiadamy 4 serwery na GameSol w pełni opłacone lokalizacja: Olsztyn

 

Poszukuję TECHNIKA który pomoże z pluginami itp.

 

Poszukuję też TECHNIKA forum MyBB.

 

PW lub gg: 22587153 lub skype: liczi1111

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...