Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sprzedam boty do reklam pisac gg 7857723

Mogę zostać adminem cod/aim-awp

Znam się na amxx i na ftp strony mogę być też moderatorem, Junior Adminem i H@!!

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukujemy Graczy, Stałego Grafika/Grafików, Adminów, Sponsorów, Serwery Minecraft, Cs 1.6, VT , TS3 do serwerowni !! Hosting .xaa.pl

 

Poszukujemy sponsora do zakupu domeny .pl /.eu/.com

Oraz do postawienia serwera cs !

 

GG: 43697154 !!

Opublikowano

Witam!

Posiadam 1 rozkrecony serwer FFA :) 500Fps. Hosting zabijaka. 18 Slotow.

Będziemy teraz chcieli kupić 2 serwer. Cod.

Szukam 4 Adminów Na Coda. Ogarnietych!

Oraz jednego Moderatora!

U Admina i moda miło widziany steam.

Micro.

Wiek +14/15

Aktywność na forum konieczna.

Cs-Invasion.pl

GG: 45472795

FAST!

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Cs-Invasion[FFA] IP: 79.133.192.34:27062

Admin ZA DARMO! WBIJAC!

Opublikowano

1zlecenie:

 

Witajcie.Dziś mam do zlecenia dość łatwe zadanie do zrobienia jak ktoś ma dobrego kompa.



Mianowicie podaje passy do serwera logujecie się przez totalcommandera i wgrywacie pluginy, które ja będę chciał.



Ja jestem w tym bardzo dobry ale mam teraz pewne problemy z komputerem i niestety zajęło by mi to dużo czasu.



Chcę,żeby wgrać paczkę JailBreak.



Ma ona posiadać:



-Pisze na sayu Witaj w więzieniu dziś jest Niedziela siedzisz za "coś tam".



-Pod pszyciskiem v u więźniów pokazuje się menu więźnia gdzie pisze:regulamin TT-pozostawić puste sam napisze.



regulamin CT-pozostawić puste sam napisze.



regulamin zabaw-pozostawić puste sam napisze.



ban za co,i na ile?-pozostawić puste sam napisze.



sklep-ma tam być zawarty deagl z 1nabojem,+30lub50hp,kamizelka,3granaty.



 



-/ruletka po wcisnięciu automatycznie grasz w ruletke.



 



-/cele po wcisnięciu automatycznie pisze ci na sayu /cele jak się buntujesz.



Ma być wgrana /ruletka gdzie można wygrać:co kto da czyli nwm ciastka

czy placki czy kto co da max 3,smierć,+hp,lub nic nie wygrać.



-czapki-po naciśnięciu wyświetla się menu czapek.



-U ct pod przyciskiem v jest prowadzący w prawym górnym rogu pisze "gracz" jest prowadzącym czy coś takiego



-Otworz cele dziala tylko jak da prowadzącego.



-Menu zabaw:po naciśnięciu wyskakują zabawy do

wybrania:chowany,killday-kazdy dostaje ak albo m4,jak ktoś da rade to

taka zabawa, że tt dostaje granaty i bije się na nie,kaczki,zombie day,i

jak ktoś ma jakiś pomysł to dodakowo jakies jeszcze.



-Włącz walke.



-odliczanie (mozna wybrac odliczanie 5 albo 10sec.



 



-muzyka ct moze wlączyc muzyke (wymagam jakis fajnych nowych)



-jak ktoś ma pomysł to coś jeszcze



-wyłącz menu.



-Nowe mapy mają być tylko te, które ja powiem i dam link do nich.



-W Niedziele automatycznie włącza się freday-jak się da tak zrobić.



-Gdy ktoś włączy box,włączy się freday jest gong.



-Mają być wgrane jakieś fajne czapki.-dużo.



No i nie wiem co jeszcze może byc. Jak ktoś się na tym zna i ma dostęp

do takich pluginów i szybkiego kompa to jest zaledwie godzina roboty



+.



 



Chce też wgranego vipa pod komendą /vip co jest w nim /vips kto online z vipow



Vip ma miec po2skok granaty mazak itp ;)



Wszystkie opłaty za serwer ponosze ja.Każde opłacenie slotów,serwa.Po zrobieniu serwa podnosze sloty.



Zapewniam dobrą zabawę, ponieważ już dużo ludzi z innego jaila chce na mój iść.



UWAGA WYNAGRODZENIE:Wynagrodzenie to JuniorAdmin, który będzie miał

dostęp do dużej ilości rzeczy na każdym serwie, który zrobe będzie miał

darmowe adminy,JuniorAdmin też na forum.



Myślę, że jest to bardzo dobre wynagrodzenie, ponieważ pluginy to raz dwa z dobrym komputerem,a

z tego co wiem junior admin płaci połowe składek na serwer a tu na

ZAWSZE za DARMO.Lub jak ktoś ma jakiś inny pomysł nagrody pisać też.



ZAINTERESOWANYCH Zapraszam pod GG: 45320717 lub dla niemających GG pisać

na PW dogadamy się napewno.-codziennie sprawdzam.Nie odpisuje na

pytania siema odrazu pisać co i jak odpisze jak będę.

 

 

 

Zadanie2:

Do zlecenia mam zrobienie forum-czyli poszukuje grafika.

Ma on umieć wgrywać do ftp styl-wskazany przeze mnie,gametracker,amxbans serwera i takie inne podstawy.

 

Wymagania:Min 13lat,mikrofon,ogarnięcie.

 

Wynagrodzenie:Darmowy admin na serwerze i ranga grafik na forum.

 

W celu podjęcia się obu zadań i wykonania ich poprawnie oferuje range HeadAdmin na forum i serwerze.

 

KONTAKT:GG:45320717 lub na PW na forum ;)

Opublikowano

Witam!

Posiadamy 1 rozkrecony serwer FFA :)500Fps. Hosting zabijaka. 18 Slotow.

Będziemy teraz chcieli kupić 2 serwer. Cod.

Szukam 4 Adminów Na Coda. Ogarnietych!

Oraz jednego Moderatora!

U Admina i moda miło widziany steam.

Micro.

Wiek +14/15

Aktywność na forum konieczna.

Cs-Invasion.pl

GG: 45472795

FAST!

Opublikowano

Witam serdecznie.

 

O Mnie:

 

- Robię paczki modów do cs'a / nie za darmo.

- Doświadczenie w byciu "Moderatorem , Adminem , Grafikiem"

- Wiek 16 lat.

- Staż gry w CS 1.6 "3 lata"

- Znajomość Amx "8-10"

- Pomaganie w zakładaniu serwera "Counter Strike 1.6"

- Posiadam Steama.

 

Kontakt:

 

GG: 46001972 / Bez spamu proszę.

Opublikowano

1zlecenie:



 



Witajcie.Dziś mam do zlecenia dość łatwe zadanie do zrobienia jak ktoś ma dobrego kompa.





Mianowicie podaje passy do serwera logujecie się przez totalcommandera i wgrywacie pluginy, które ja będę chciał.





Ja jestem w tym bardzo dobry ale mam teraz pewne problemy z komputerem i niestety zajęło by mi to dużo czasu.





Chcę,żeby wgrać paczkę JailBreak.





Ma ona posiadać:





-Pisze na sayu Witaj w więzieniu dziś jest Niedziela siedzisz za "coś tam".





-Pod pszyciskiem v u więźniów pokazuje się menu więźnia gdzie pisze:regulamin TT-pozostawić puste sam napisze.





regulamin CT-pozostawić puste sam napisze.





regulamin zabaw-pozostawić puste sam napisze.





ban za co,i na ile?-pozostawić puste sam napisze.





sklep-ma tam być zawarty deagl z 1nabojem,+30lub50hp,kamizelka,3granaty.





 





-/ruletka po wcisnięciu automatycznie grasz w ruletke.





 





-/cele po wcisnięciu automatycznie pisze ci na sayu /cele jak się buntujesz.





Ma być wgrana /ruletka gdzie można wygrać:co kto da czyli nwm ciastka



czy placki czy kto co da max 3,smierć,+hp,lub nic nie wygrać.





-czapki-po naciśnięciu wyświetla się menu czapek.





-U ct pod przyciskiem v jest prowadzący w prawym górnym rogu pisze "gracz" jest prowadzącym czy coś takiego





-Otworz cele dziala tylko jak da prowadzącego.





-Menu zabaw:po naciśnięciu wyskakują zabawy do



wybrania:chowany,killday-kazdy dostaje ak albo m4,jak ktoś da rade to



taka zabawa, że tt dostaje granaty i bije się na nie,kaczki,zombie day,i



jak ktoś ma jakiś pomysł to dodakowo jakies jeszcze.





-Włącz walke.





-odliczanie (mozna wybrac odliczanie 5 albo 10sec.





 





-muzyka ct moze wlączyc muzyke (wymagam jakis fajnych nowych)





-jak ktoś ma pomysł to coś jeszcze





-wyłącz menu.





-Nowe mapy mają być tylko te, które ja powiem i dam link do nich.





-W Niedziele automatycznie włącza się freday-jak się da tak zrobić.





-Gdy ktoś włączy box,włączy się freday jest gong.





-Mają być wgrane jakieś fajne czapki.-dużo.





No i nie wiem co jeszcze może byc. Jak ktoś się na tym zna i ma dostęp



do takich pluginów i szybkiego kompa to jest zaledwie godzina roboty





+.





 





Chce też wgranego vipa pod komendą /vip co jest w nim /vips kto online z vipow





Vip ma miec po2skok granaty mazak itp ;)





Wszystkie opłaty za serwer ponosze ja.Każde opłacenie slotów,serwa.Po zrobieniu serwa podnosze sloty.





Zapewniam dobrą zabawę, ponieważ już dużo ludzi z innego jaila chce na mój iść.





UWAGA WYNAGRODZENIE:Wynagrodzenie to JuniorAdmin, który będzie miał



dostęp do dużej ilości rzeczy na każdym serwie, który zrobe będzie miał



darmowe adminy,JuniorAdmin też na forum.





Myślę, że jest to bardzo dobre wynagrodzenie, ponieważ pluginy to raz dwa z dobrym komputerem,a



z tego co wiem junior admin płaci połowe składek na serwer a tu na



ZAWSZE za DARMO.Lub jak ktoś ma jakiś inny pomysł nagrody pisać też.





ZAINTERESOWANYCH Zapraszam pod GG: 45320717 lub dla niemających GG pisać



na PW dogadamy się napewno.-codziennie sprawdzam.Nie odpisuje na



pytania siema odrazu pisać co i jak odpisze jak będę.



 



 



 



Zadanie2:



Do zlecenia mam zrobienie forum-czyli poszukuje grafika.



Ma on umieć wgrywać do ftp styl-wskazany przeze mnie,gametracker,amxbans serwera i takie inne podstawy.



 



Wymagania:Min 13lat,mikrofon,ogarnięcie.



 



Wynagrodzenie:Darmowy admin na serwerze i ranga grafik na forum.



 



W celu podjęcia się obu zadań i wykonania ich poprawnie oferuje range HeadAdmin na forum i serwerze.



 



KONTAKT:GG:45320717 lub na PW na forum ;)

Opublikowano

Witam, poszukuję osoby która zajmie się forum na silniku mybb - daje head admina całej sieci!

 

- Instalacja kilku dodatkowych skryptów, np. lista serwerów pod logiem itd.

 

Posiadam forum na hostingu xaa.pl, domenę .pl oraz serwer dedykowany na którym postawimy 4 serwery + 1 TS3.

Kontakt GG: 43795766

Wiek nie ma znaczenia, ważne żebyś był ogarnięty.

Opublikowano

Robię paczki CodMod/BF2mod/FFA - Unikalne.

 

Robię wedle życzeń.

 

Kontakt: PW

Oferta dot. MyBB, IPB, phpbb by przemo, phpbb3:

  • Instalacja, konfiguracja forum
  • Konwertowanie bazy do innych silników np. z MyBB do IPB lub IPB 3.4 do 4.x
  • Przenoszenie forum z jednego serwera na drugi
  • Podpinanie domen
  • Instalacja, konfiguracja pluginów, lekka modyfikacja
  • Instalacja stylów, modyfikacje wyglądu forum
  • Doradztwo
  • Zaproponuj coś.
  • Technik

Tworzenie stron WWW (HTML5+ CSS3+JS) BOOSTRAP

Opublikowano

poszukujemy : Graczy,Adminów na serwer dd2 only 91.234.217.6:27017 zapraszam serdecznie jesli serwer rozkreci sie admin za free!!!!

Opublikowano

Część. Mam serwer hide'n'seek ip 31.186.82.99:27728 i nie moge go rozkrecic czy pomogl by mi ktos go rozkrecic za pomoc osoba dostanie Admina.


Jak proponujecie mi inny mod to piscie GG : 45498059


Dziekuję.

Opublikowano

Poszukuje osoby do zarządzania siecią serwerów.

Wymagania :

Umiejętność obsługi Linuxa i konfiguracji serwerów CS
Minimum 17 lat.
Obsługa PHP I DOTAPYA.

 


GG 4071618
Steam derek1992 częściej można mnie tu złapać

 


NIe odpowiadam na MPC

Opublikowano

Do zlecenia mam zrobienie forum-czyli poszukuje grafika.

Ma on umieć wgrywać do ftp styl dopasowany do forum cs-nawet darmowy ,gametracker,amxbans serwera i takie inne podstawy.

Wynagrodzenie:Darmowy admin na serwerze i ranga grafik na forum.

KONTAKT:GG:45320717 lub na PW na forum ;)

Opublikowano

Do zlecenia mam zrobienie forum-czyli poszukuje grafika.

 

Ma on umieć wgrywać do ftp styl dopasowany do forum cs-nawet darmowy ,gametracker,amxbans serwera i takie inne podstawy.

 

Wynagrodzenie:Darmowy admin na serwerze i ranga grafik na forum.

 

KONTAKT:GG:45320717 lub na PW na forum ;)

 

 

Proszę was nie dajcie się nabrać na taką współpracę robiłem temu gościowi paczkę na zlecenie , a tu nagle daje bloka na gg , nie wiem z jakiego powodu , pieniędzy pewnie też nie dostane.

Tyle na ten temat!

 

 

@Edit

 

Jeżeli ktoś chcę , mogę wykonać paczkę na serwer , oczywiście w niskiej cenie.

Więcej info pod nr.gadu: 46001972

lub PW!

 

Zapraszam!. Naprawdę Warto! Ten pan wyżej widocznie nie docenił mojej pracy , niech wie , że istnieją jeszcze dobrzy ludzie.

Opublikowano

Szukam modertora forum i grafika.!!

 

Szkam rownierz serwerow do serweri..albo ludzi ktorzy przyjma moj serwer do serowni.!!

 

Serwer dosc dobrze rozwiniety ;P od ostatnich 2 dni byl kilka razy pelny ma 15slotow;P mysle ze to ogromny sukces serwer ma 2miechy:P

GG 46010466

 

 

sTEam - Facebook

Opublikowano

Do zlecenia mam zrobienie forum-czyli poszukuje grafika.


Ma on umieć wgrywać do ftp styl dopasowany do forum cs-nawet darmowy ,gametracker,amxbans serwera i takie inne podstawy.



Wynagrodzenie:Darmowy admin na serwerze i ranga grafik na forum.


KONTAKT:GG:45320717 lub na PW na forum ;)

 

UP:Co do tego co napisał kolo wyżej to oszust dałem passy do ftp wypiepszył wszystkie wgrane pluginy zacząłem pisać, że oszust i teraz kłamie dzieciak...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...