Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam wszystkich. Szukamy osoby która chce stworzyć serwer bądź sieć serwerów cs 1.6. Mamy do dyspozycji 8gb ramu 4 rdzenie stałe łacze 24h/7 100mb/s, serwer dedykowany.

 

Kontakt: ts3: ziberna.net

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wolne stanowisko/a: GRAFIK

Ilość wolnych miejsc: 1

Informacja dot. stanowiska:
Poszukujemy dobrego grafika do współpracy przy tworzeniu stylu, banerów,
loga, header`a, ikon, rang i innych bajerów na forum CS.

Strona WWW: nazwa forum w sygnaturze

Kontakt z Administratorem: gg: 4583859

Grafik otrzymuje swój dział który
sobie moderuje i nim zarządza. Dodatkowo dostaję Premium i Vipy na
wybranym serwerze. Jeżeli grafik jest naprawdę dobry dostaje rangę J@
sieci i wszystkie przywileje z nią związane.

KONTAKT GG- 4583859

Zapraszam do wypróbowania najnowszej wersji Counter-Strike 1.6

i3mb.png

Opublikowano

Szukam opiekuna na serwer przyszły cod.

Wymagania:

Amxx 9/10 min.

16 lat +

Ogar

Dobry kontakt

aktywny

 

Na poczatek wpłaci 11zł,a potem już nie

potrzebujemy na paczke

Użytkownik od 18 gru 2011

Opublikowano

Szukam serwerów do przyłączenia do sieci. Wszelkie informacje na gg: 44653074

Szukam kogoś, do wspólnej nauki webmasterki. Ogarniam html, css oraz uczę się php.

Opublikowano

Witam

Zostanę H@ sieci counter strike 1.6


* Coś o sobie:

Nazywam się Łukasz wiek 18 pochodzę ze Śląska w csa gram w sumie od klasy gimnazjalnej a dokładnie jakoś 4-5 lat ;D

Serwerami pluginami sieciami zajmuję się od jakiś 10-12 miesięcy byłem 2 razy H@ sieci jedna z nich miała ponad 2k userow serwery

w ranku miedzy 2500-3000. Próbowałem stworzyć własną sieć lecz się nie

udało. Chciałbym dołączyć do sieci rozwiniętej lub mnie rozwiniętej od

siebie mogę bardzo dużo zaoferować.



* Oferuję:

~ Min 5h dziennie na komputerze

~ Nr tel w jakim kolwiek problemie

~ Duża znajomość pluginowania

~ Kultura

~ 50-100zł na mieś na cele opłacenia serwera.

~ Pracowitość i dążenie do celu.

~ Doświadczenie

* Wymagam:

- Dostępu FTP do wszystkich serwerów w sieci.

- Zaufania i dobrej współpracy od początku.

- Min 16 lat 2giego H@

- Dostępność u niego mikrofonu ;]

- Posady H@ na serwerze

- Dużo humoru i poświęcenia ;].

* Kontak:

Steam: jacplac664

GG: 43753111

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

Opublikowano

Szukam Serwerów Do dołączenia do Sieci Cs-nienormalni.xaa.pl

 

OFERUJEMY:

-Ogarniętą Administrację i Pomocną dłoń

- Range na Forum: Opiekun Serwera

-Własny Dział na którym, Opiekun Serwera będzie mógł Moderować...

 

OCZEKUJEMY:

 

  • Serwera na dowolnym hostingu
  • Przynajmniej 12 slotów
  • Przynajmniej 3 graczy, którzy grają w dzień
  • Dobrego kontaktu
  • Przyzwoitych pluginów, dobrych
  • Znajomości robienia, zarządzania serwerem
  • Wieku przynajmniej 15 lat
  • Opłacania swojego własnego serwera, który posiadasz
Opublikowano

Witam.

 

Poszukujemy serwerów chcących dołączyć się do serwerowni. Serwerownia dopiero powstała, jeszcze nie mamy serwera lecz jest on w planach i w najbliższym czasie powstanie. Poszukujemy również 3 Head Admina który pomógł by nam w ogarnięciu tego wszystkiego oraz w dofinansowaniu sami wiecie utrzymanie serwera i forum nie jest łatwą sprawą tak więc jak chcecie wiedzieć więcej zapraszam do kontaktu. gg 385029 czekam na wasze propozycje.

 

Co oferujemy:

  • Własny dział
  • Pomoc w adminowaniu
  • Możliwość dostania admina na naszym serwerze
  • Head Admina, Super Admina, Opiekuna Serwera zależy ile osób dołączy i od ich doświadczenia.

Co oczekujemy:

  • Serwera na dowolnym hostingu
  • Min 10 slotów
  • Min 5 graczy
  • Umiejętność zarządzania serwerem
  • Opłacenie własnego serwera
Opublikowano

Witajcie.Dziś mam do zlecenia dość łatwe zadanie do zrobienia jak ktoś ma dobrego kompa.


Mianowicie podaje passy do serwera logujecie się przez totalcommandera i wgrywacie pluginy, które ja będę chciał.


Ja jestem w tym bardzo dobry ale mam teraz pewne problemy z komputerem i niestety zajęło by mi to dużo czasu.


Chcę,żeby wgrać paczkę JailBreak.


Ma ona posiadać:


-Pisze na sayu Witaj w więzieniu dziś jest Niedziela siedzisz za "coś tam".


-Pod pszyciskiem v u więźniów pokazuje się menu więźnia gdzie pisze:regulamin TT-pozostawić puste sam napisze.


regulamin CT-pozostawić puste sam napisze.


regulamin zabaw-pozostawić puste sam napisze.


ban za co,i na ile?-pozostawić puste sam napisze.


sklep-ma tam być zawarty deagl z 1nabojem,+30lub50hp,kamizelka,3granaty.


 


-/ruletka po wcisnięciu automatycznie grasz w ruletke.


 


-/cele po wcisnięciu automatycznie pisze ci na sayu /cele jak się buntujesz.


Ma być wgrana /ruletka gdzie można wygrać:co kto da czyli nwm ciastka
czy placki czy kto co da max 3,smierć,+hp,lub nic nie wygrać.


-czapki-po naciśnięciu wyświetla się menu czapek.


-U ct pod przyciskiem v jest prowadzący w prawym górnym rogu pisze "gracz" jest prowadzącym czy coś takiego


-Otworz cele dziala tylko jak da prowadzącego.


-Menu zabaw:po naciśnięciu wyskakują zabawy do
wybrania:chowany,killday-kazdy dostaje ak albo m4,jak ktoś da rade to
taka zabawa, że tt dostaje granaty i bije się na nie,kaczki,zombie day,i
jak ktoś ma jakiś pomysł to dodakowo jakies jeszcze.


-Włącz walke.


-odliczanie (mozna wybrac odliczanie 5 albo 10sec.


 


-muzyka ct moze wlączyc muzyke (wymagam jakis fajnych nowych)


-jak ktoś ma pomysł to coś jeszcze


-wyłącz menu.


-Nowe mapy mają być tylko te, które ja powiem i dam link do nich.


-W Niedziele automatycznie włącza się freday-jak się da tak zrobić.


-Gdy ktoś włączy box,włączy się freday jest gong.


-Mają być wgrane jakieś fajne czapki.-dużo.


No i nie wiem co jeszcze może byc. Jak ktoś się na tym zna i ma dostęp
do takich pluginów i szybkiego kompa to jest zaledwie godzina roboty


+.


 


Chce też wgranego vipa pod komendą /vip co jest w nim /vips kto online z vipow


Vip ma miec po2skok granaty mazak itp ;)


Wszystkie opłaty za serwer ponosze ja.Każde opłacenie slotów,serwa.Po zrobieniu serwa podnosze sloty.


Zapewniam dobrą zabawę, ponieważ już dużo ludzi z innego jaila chce na mój iść.


UWAGA WYNAGRODZENIE:Wynagrodzenie to JuniorAdmin, który będzie miał
dostęp do dużej ilości rzeczy na każdym serwie, który zrobe będzie miał
darmowe adminy,JuniorAdmin też na forum.


Myślę, że jest to bardzo dobre wynagrodzenie, ponieważ pluginy to raz dwa z dobrym komputerem,a
z tego co wiem junior admin płaci połowe składek na serwer a tu na
ZAWSZE za DARMO.Lub jak ktoś ma jakiś inny pomysł nagrody pisać też.


ZAINTERESOWANYCH Zapraszam pod GG: 45320717 lub dla niemających GG pisać
na PW dogadamy się napewno.-codziennie sprawdzam.Nie odpisuje na
pytania siema odrazu pisać co i jak odpisze jak będę.

Opublikowano

Szukam kogos kto wykupi serwer ja wgram unikatową paczke dochodzimy do sieci kolegi gg 42560704 moja paczka

Opublikowano

Siema, szukam adminów na serwer Cod, Zombie mod oraz jail break.

Admin ZA DARMO ale wzamian za czestą gre oraz reklame (znajomym, na fb, innych forach czy serwerach).

Admina daje odrazu.

Kontakt gg:11162269

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanyc, ktorzy szukaja ekipy aby zalozyc sie serwerow cs.

Na poczatek przedstawie wam wymagania. Przyjmuje ludzi od 15lat , mniej w skrajnych przypadkach. Najwazniejsze jest doswiadczenie i duzooo wolnego czasu.

Jezeli spelniaszte wymagania, czytaj dalej ;-)

Moze i ja bym sie przedstawil ? Jestem Eryk , pod pseudonimem EryG.

Jestem 16latkiem, ktory opuscil progi gimbazy i uczy sie w technikum informatycznym.

Kiedys prowadzilem siec xxx , 2x serwery full (16/16) .

Serwery minecraft , pod nazwa xxx . Nadal jest al konczy sie okres wynajmu , a nie mam zamiaru przedluzac.

Aktalnie dzialam pod nazwa xxx

Serwer minecraft powstanie nadal moment, mam juz ekipe stara oraz ludzi na serwer. ponad 100znajomych na skype ze starego serwera.

 

Jezeli jestes zainteresowany , aby zalozyc na poczatek wspolnie serwer Counter- strike, napisz na gg podane ponizej. Powtarzam, wspolny JEDEN serwer z reklama na wiaderku ;-)

 

 

GG; 809818

Skype; StudioEryk

Tak.

Opublikowano

WITAM

-Mam Problem ! ! !

-Mam własny serwer C-s 1.6

-Ale nie wiem jak się robi kod reklamowy

-Proszę o pomoc ! !

-Wręcz BŁAGAM

-GG:25963810 Skype : piotr_kierszka Steam : RazzeR (mam zielony obrazek ZAGRAM MIXA)

Opublikowano

Witam

Zostanę H@ sieci counter strike 1.6



* Coś o sobie:

Nazywam się Łukasz wiek 18 pochodzę ze Śląska w csa gram w sumie od klasy gimnazjalnej a dokładnie jakoś 4-5 lat ;D

Serwerami pluginami sieciami zajmuję się od jakiś 10-12 miesięcy byłem 2 razy H@ sieci jedna z nich miała ponad 2k userow serwery


w ranku miedzy 2500-3000. Próbowałem stworzyć własną sieć lecz się nie


udało. Chciałbym dołączyć do sieci rozwiniętej lub mnie rozwiniętej od


siebie mogę bardzo dużo zaoferować.



* Oferuję:

~ Min 5h dziennie na komputerze

~ Nr tel w jakim kolwiek problemie

~ Duża znajomość pluginowania

~ Kultura

~ 50-100zł na mieś na cele opłacenia serwera.

~ Pracowitość i dążenie do celu.

~ Doświadczenie

* Wymagam:

- Dostępu FTP do wszystkich serwerów w sieci.

- Zaufania i dobrej współpracy od początku.

- Min 16 lat 2giego H@

- Dostępność u niego mikrofonu ;]

- Posady H@ na serwerze

- Dużo humoru i poświęcenia ;].

* Kontak:

Steam: jacplac664

GG: 45381218

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...