Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Nowicjusz
Opublikowano

Poszukuję adminów na serwer DM+BF2,


Wymagania :

- Wiek +14

- Mikrofon

- Składka

- Kultura

- Znajomość amxx, minimalna

- mile widziany steam

________________________

Posiadamy reklame na wiaderku !

Chetnych prosze o napisanie na GG - 15640287



Ps.

Posiadam rowniez inne serwery takie jak : [DD2/INFERNO/NUKE+BF2], CoDMw3[10001vl] NocnyExp 2x, [OnlyDD2], oraz 2 serwery glosowe - TS/VT

- Domena forum - .pl

- skrypt sklepu cs

- amxbans

- ladny styl forum

- i wiele, wiele innych

Zainteresowanych prosilbym o kontakt na w/w nr GG.


_______________________


Zrobie reklamy twojej sieci ! Wiecej informacji pod numerem GG - 15640287

Najlepszy cs 1.6 nonsteam download do pobrania już teraz!
download cs 1.6

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam serwerów CS 1.6 do dołączenia się do sieci modern-craft.pl

Co oferuję?:

  • Domenę PL
  • Dobry kontakt
  • Wiek 16 lat
  • Miłych współpracowników
  • Dobrych serwerów [minecraft x2, samp, cs x2 (w tym czasie)]
  • Dołączenie do sklepiku i amxbans [jak wróci z urlopu 2 h@.]
  • Dodanie do monitoringu
  • Możliwość modyfikacji działów
  • Rangę opiekun cs 1.6 [ty zarządzasz, ty jesteś H@ tego serwera..]
  • Pełnego zarządzania swoim serwerem [nie chcemy żadnych loginów itp.]

Czego oczekuję?:

  • Serwera na dowolnym hostingu
  • Przynajmniej 12 slotów
  • Przynajmniej 3 graczy, którzy grają w dzień
  • Dobrego kontaktu
  • Przyzwoitych pluginów, dobrych
  • Znajomości robienia, zarządzania serwerem
  • Wieku przynajmniej 15 lat
  • Opłacania swojego własnego serwera, który posiadasz [chyba, że masz sponsoring, wtedy dodamy go w dziale sponsor serwera]

Krótko o sieci serwerów:

A więc, ostatnimi czasy wymyśliłem z 3 kolegami, aby założyć sieć serwerów. Początkowo myśleliśmy o minecrafcie [RPG], [survival+FB], lecz nasunęła mi się myśl o grze SA:MP [aktualnie nad nią bedziemy pracować, będziemy pisać własnego gm'a], wtedy zrobiliśmy forum z mocno przerobionym przez nas stylem oraz domeną .pl, pomyślałem o serwerach cs'a, 16 slotowy- FFA gra na nich dość sporo ludzi, 14 w dzień, musimy wykupić reklamy, reklamować na innych forach, ale w chwili obecnej nie mamy żadnych ciekawych modów typu BF2, ZombieMod czy też JailBreak, mam zapisane już ok. 300 for o cs'ie na których będziemy reklamować naszą sieć. Więc jakich serwerów poszukujemy?:

- Cod Mod 201 lvl [0/1]

- ZombieMod [0/1] najlepiej mod pleague 4.3

- BF2 [0/1]

- Only De Inferno/Nuke/Westwood [0/1]

- DeathMatch+CodMod [0/1]

- DeathMatch+BF2 [0/1]

- JailBreak [0/1]

- 4FUN [0/1]

- Wiele innych propozycji zgłaszajcie na GG, na pewno je przyjmę :)

Kontakt:

  • GG: 31498706

Bardzo prosimy o kontakt, chcemy stworzyć z tego bardzo dobrą sieć!

- Wiele innych propozycji co do serwerów zgłaszajcie na GG, na pewno je przyjmę :)

iHala Madrid!
5RaK9uH.png
 

Opublikowano

Witam!

Poszukuje sieci, do krórej mogę się dołączyć z moim serwerem.

Mam serwer CoD MoD 301 lvl. Serwer wystartował wczoraj.

Jeszcze nie jest rozkręcony.

Pisać Do mnie na GG

45700594

Opublikowano

Witam


Szukam sponsora który będzie mógł wydać na serwa około 80/100 zł


Serwer Counter-Strike 1.6 ( COD MOD MW2 201 lvl max )


Jestem profesjonalnym technikiem ( 9/10 )


Umiem wgrać wszystko po wykupieniu serwer'a może on wystartować do 3/4h bez bugów


Do serwera potrzebna będzie domena .eu albo .pl z bazą danych (MySQL)


Zgłoszenia pisać na.



PW


GG 12298411


Steam: rastman143

Opublikowano

Szukam Sieci do której mógłbym się Dołączyć z moim serwerem.

- Typ Serwera: Paintball

-Jest w Miare Rozkręcony tz. Gra na nim po 6-10 os.

 

Wszelkie Informacje na Nr. GG: 22509814

Opublikowano





Witam Poszukuje graczy,Adminów,Uzytkownikow na nowe forum www.cs-nienormalni.xaa.pl szybko sie rozkrecamy ;) zapraszamy wszystkich chętnych


Opublikowano

Witam , jakieś kilka dni temu wykupiłem serwerek 31.186.83.241:27171 na pukawka.pl na 120 dni , zamontowałem amxx'a + b2f'a ze względow takich ze zbyt dobrze nie jestem obeznany w tych rzeczach wystąpiło kilka drobnych bugów.



Wiec tak szukam jednej , max dwóch osób do pomocy przy ogarnięciu do konca serwera i forum ( MODERATOR ) .



Wszystkich chętnych do pomocy prosze o wiadomośc pod numerem gadu-gadu: 6524886


Oczywiscie za pomoc będzie administrator na serwerze + dalsza współpraca i rozwój serwerowni.

123qs.jpg

Opublikowano

CS 1.6

Zostanę adminem, head adminem, moderatorem.

 

Oferuję:

-Pomoc przy ogarnianiu serwera (ADMIN)

-Pomoc przy tworzeniu serwera (H@)

-Pomoc przy ogarnianiu forum (MODERATOR)

-Miłą współpracę

-Kontakt Steam-Skype-GG-TS etc.

-Odpowiedni wiek

-Ogarnięcie

 

Nie oferuję:

-Składek na sieć. Jeżeli będę adminem, h@ lub moderatorem to tylko i wyłącznie z przyjemności, chyba że bardziej się poznamy, to chętnie się dorzucę.

 

Kontakt:

-GG: 545162

-STEAM: ciezkie_powieki

 

Jeżeli szukasz ogara do swojej sieci, pisz! :)

76561198082543971.png

Opublikowano

Witam

Poszukuje 1 osoby która pomoże mi OGARNĄĆ serwer Cod Mod . JEstem na hostingu progamers i mam server 21 slotowy mam problem ze nie mogą wejść NS i nie widac lvl PROSZĘ O POMOC I SZYBKI KONTAKT ! ! ! !

 

Steam: RazzeR ( mam napisa ZAGRAM MIXA )

Skype : piotr_kierszka

Albo pisac TU :D

Opublikowano

Zakłądam serwer diablo, szukam opiekuna. Mam siec swoją z domeną pl. Siec jest od niedawna (12 stycznia 2013) a juz gra duzo osob.

Kontakt:11162269

Opublikowano

GG: 44011374 / SZUKAMY LUDZI DO KONKURSU

 

flagab.png IP Serwera: 91.204.161.55:27048

flaga.pngSloty: 15

flaga.pngTyp: CoD MoD

flaga.pngPlatforma: Steam/NonSteam

zegar.pngCzas Uptime: 24/7

flaga.pngFast DL: Tak

klodka.pngHasło: Brak

flaga.pngLokalizacja: flaga.gifŁódź

 

 

strzala.gifOpis serwera:

strzala.gifMiła atmosfera.

strzala.gifOgarnięci admini.

strzala.gifOryginalne Pluginy

strzala.gifWolny Exp

strzala.gifExp nocny 2x

 

 

 

Witam

Ogłaszam Konkurs na serwerze COD MOD

Zasady są proste:

 

 

Miejsce 1: Osoba, która zdobędzie jako pierwsza 201lvl dostanie

klucz STEAM!

 

Miejsce 2: Osoba, która zdobedzie jako druga 201lvl otrzymuje admina na okres miesiaca i wybrana klasę premium na 14 dni

 

Miejsce 3: Osoba, ktora zdobedzie jako trzecia 201 lvl otrzymuje wybraną klase premium na 31 dni.

 

 

Konkurs trwa od poniedziałku (godziny ok.10.00) zostanie zresetowany lvl i rank!

Konkurs trwa do momentu, aż trzy osoby zdobędzie 201lvl

 

 

 

KTO BĘDZIE PIERWSZY ROBI SCREENA JAKO DOWÓD I WRZUCA TU W TEMAT

 

 

 

Miłej gry i oczywiście wielu fragów :)

Opublikowano

Witam

Szukam 2 adminów na serwer FFA.

 

Wymagania:

-Podanie o admina.

-Składki na serwer 15sms/8przelew.

-Aktywność na forum.

-Miło widziany steam.

-Wiek +15.

 

Serwer Jest Rozkrecony Cs-Invasion.pl IP: 79.133.192.34:27062

Kontakt GG: 45472795

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Cs-Invasion[FFA] IP: 79.133.192.34:27062

Admin ZA DARMO! WBIJAC!

Opublikowano

Witam.


Poszukuję 3 ogarniętych adminów na serwer Death Run.


Admin za reklamy minimalna liczba reklam - 8 (kod reklamowy po skontaktowaniu się ze mną na gg)


Zainteresowane osoby prosze o kontakt GG - 4583859


Zapraszam do wypróbowania najnowszej wersji Counter-Strike 1.6

i3mb.png

Opublikowano

Witam od niedawna posiadam strone .pl i serwer ffa i zamierzam robic kolejne serwery. Poszukuje opiekunów kilku serwerów. Jeden opiekun przypada na jeden serwer. Chodzi m io serwery takie jak:

-ZombieMod

-Jaill Break

-Only Surf_Ski_2 albo ogólnie wszystkie surfy

-CodMod

jezeli ktos chce zostac opiekunem ale innego moda to niech daje propozycje.

Oczywiscie skladka wynosi jakies 24złsms, reszte doplacam ja. Jeżeli serwer ebdzie sie oplacac z adminow/klas/vipow to opiekun nie musi placic za serwer.

KONTAKT GG: 11162269

Opublikowano

Pomogę w Rozkręceniu Serwera.



Witam. Z chęcią pomogę przy Prowadzeniu Serwera CodMod (ew innych), Pomocy w stworzeniu Forum, Reklamach, Zajmę się jako Grafik.


Jako iż mam czas a Często mi się nudzi szukam takowego zajęcia.



Kontakt :


GG: 34393237

Kliknij : To nic Cię nie kosztuje a Mi się przyda : http://riotpointsrewards.com/?ref=k2vmBbHxc

Opublikowano

Wolne stanowisko/a: Opiekun Serwera DeathRun

Ilość wolnych miejsc: 1

Informacja dot. stanowiska:
Opiekun Serwera dostaje pod opiekę serwer DR opłacony i z wykupionymi
reklamami, wymagam współpracy przy jego ulepszaniu, naprawie, wgrywaniu
pluginów. Osoba zgłaszająca się powinna w dobrym stopniu umieć
przerabiać i pisać pluginy.


Strona WWW: podana w mojej sygnaturze.

Kontakt z Administratorem: gg- 4583859


W zamian za pomoc osoba dostaje: range Opiekun Sewera na forum, dostęp
do ftp serwa, swój dział DethRun na forum. Dodatkowo jeżeli serwer
będzie przynosił korzyści finansowe osoba zostanie wynagrodzona
przelewem wpln.


W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać.

gg- 4583859

Zapraszam do wypróbowania najnowszej wersji Counter-Strike 1.6

i3mb.png

Opublikowano

Pomogę w Rozkręceniu Serwera.

 

Witam. Z chęcią pomogę przy Prowadzeniu Serwera BF2/FFa (ew innych), Pomocy w stworzeniu Forum, Reklamach.

Jako iż mam czas a Często mi się nudzi szukam takowego zajęcia.

 

GG : 37856585

Steam : vanosh11

Opublikowano

Witam


Szukam 2 adminów na serwer FFA.


 


Wymagania:


-Podanie o admina.


-Składki na serwer 15sms/8przelew.


-Aktywność na forum.


-Miło widziany steam.


-Wiek +15.


 


Serwer Jest Rozkrecony Cs-Invasion.pl IP: 79.133.192.34:27062


Kontakt GG: 45472795

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Cs-Invasion[FFA] IP: 79.133.192.34:27062

Admin ZA DARMO! WBIJAC!

Opublikowano

Poszukuję sieci dla mojego serwera.

Moje wymagania:

Ogarnięte forum
Ogarnięta administracja

AMXBANS

Dobry kontakt z administracją

Sieć ma byc odwiedzana przez graczy, a nie wchodzi tylko na nią H@

Oferuje:

Znajomość amxmod ( wgrywanie pluginów i wszystko co związane z tworzeniem serwa)

Ogarniam phpBB by przemo (wgrywanie modyfikacji itp)

Zajmuję się grafiką (moge tworzyć na potrzeby forum/ dla użytkowników)

Na koniec dodam, że oferuję miłą współprace i łatwy kontakt czy to przez steam czy gg

Jesteś zainteresowany ? Pisz gg:9607157 lub steam dangun97

Wykonuje zlecenia graficzne

Szybko tanio i solidnie!!!

http://zamow-grafike.ugu.pl

Opublikowano

Szukam pomocy przy zrobieniu serwera cs typu ffa, mam wykupiony hosting oraz stronę z mysql . GG: 44653074

 

Szukam pomocy przy zrobieniu serwera cs typu ffa, mam wykupiony hosting oraz stronę z mysql . GG: 44653074

Szukam kogoś, do wspólnej nauki webmasterki. Ogarniam html, css oraz uczę się php.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...