Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapraszam dużo mówić nie trzeba :) wszyscy są dla siebie mili. Szukamy graczy adminów etc.

Z reguły wszystko jest za darmo i nie trzeba płacić składek :)

ZAPRASZAM !

Opublikowano

logo.png

W związku z rozwojem naszej sieci serwerów gier poszukujemy osób chętnych do zarządzania serwerami Counter Strike 1.6.

Współpraca będzie polegała nie tylko na opiece już powstałymi serwerami, będzie miała również na celu tworzenie i promowanie nowo powstałych serwerów które dzięki posiadanym zasobom będą rozdane najbardziej kreatywnym i pomysłowym użytkownikom w celu możliwości pełnego zarządzania i rozwoju.

Krótko mówiąc poszukujemy opiekunów i administratorów.

 

Oferujemy:

- Profesjonalne podejście do projektu.

- Dobry kontakt z nami.

- Brak składek.

- Możliwość "postawienia" dużej ilości serwerów.

- Portal i forum.

Obecne serwery:

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

 

Kontakt:

GG: 15603812

Skype: pgkurcus

Opublikowano

60857631117136782646.png

 

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

78066375060712179431.png

 

Nazwa: [PL]

Call Of Duty 201 lvl ;)

 

78066375060712179431.png

 

IP Serwera: 176.9.82.66:27366

78066375060712179431.png

 

Sloty: 18

 

78066375060712179431.png

 

Lokalizacja: Polska

pl.gif

78066375060712179431.png

 

Secure: VAC i HLTV

 

78066375060712179431.png

 

Rekrutacja: ON

 

78066375060712179431.png

 

Rodzaj Serwera: S/NS

 

78066375060712179431.png

 

Fast Download: Tak

 

78066375060712179431.png

 

 

GG : 43664037

Poszukujemy adminów :) no i oczywiscie graczy .

Opublikowano

29_logo.png

Zapraszam dużo mówić nie trzeba :) wszyscy są dla siebie mili. Szukamy graczy adminów etc.

Z reguły wszystko jest za darmo i nie trzeba płacić składek :)

ZAPRASZAM !

Opublikowano

Witam,

 

Oddam serwer CS GO pod opiekę w mojej sieci serwerów.

Serwer ma 24 sloty. Wymagam aby osoba która chciała by objąć owe stanowisko miała doświadczenie z sourcemod'em, a także miała swoją ekipę do rozkręcenia serwera.

 

Kontakt:

Staem: skubaniec_the_best

GG: 12373023

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Volta-sq.pl

Volta-sq.pl to sieć serwerów gier która istnieje od 2004 roku, reaktywowana w roku 2008 i trwa od tej chwili nieprzerwanie aż do teraz.

 

Poszukujemy administratorów serwerów gier na nasze serwery w tym WAR3 i FFA, które są jednymi z największych w Polsce.

 

Zapraszamy do współpracy!

Opublikowano

sprzedam serwer gamesol 12 slotow oplacony 2 miesiace chetni gg 7857723 i steam pit273273 dozuce pakiet na xaa i mam hltv/fd/stronke do serwa z hostingu

Opublikowano

Szukam serwerów CS 1.6 do dołączenia się do sieci modern-craft.pl

 

Co oferuję?:

  • Domenę PL
  • Dobry kontakt
  • Wiek 16 lat
  • Miłych współpracowników
  • Dobrych serwerów [minecraft x2, samp, cs x2 (w tym czasie)]
  • Dołączenie do sklepiku i amxbans
  • Dodanie do monitoringu
  • Możliwość modyfikacji działów
  • Rangę opiekun cs 1.6 [ty zarządzasz, ty jesteś H@ tego serwera..]
  • Pełnego zarządzania swoim serwerem [nie chcemy żadnych loginów itp.]

Czego oczekuję?:

  • Serwera na dowolnym hostingu
  • Przynajmniej 14 slotów
  • Przynajmniej 7 graczy, którzy grają w dzień
  • Dobrego kontaktu
  • Przyzwoitych pluginów, dobrych
  • Znajomości robienia, zarządzania serwerem
  • Wieku przynajmniej 15 lat
  • Opłacania swojego własnego serwera, który posiadasz [chyba, że masz sponsoring, wtedy dodamy go w dziale sponsor serwera]

Krótko o sieci serwerów:

A więc, ostatnimi czasy wymyśliłem z 3 kolegami, aby założyć sieć serwerów. Początkowo myśleliśmy o minecrafcie [RPG], [survival+FB], lecz nasunęła mi się myśl o grze SA:MP [aktualnie nad nią bedziemy pracować, będziemy pisać własnego gm'a], wtedy zrobiliśmy forum z mocno przerobionym przez nas stylem oraz domeną .pl, pomyślałem o serwerach cs'a, aktualnie chodzą 2, jeden 26 slotowy, drugi 16 slotowy, ten pierwszy to OnlyDD2, drugi to FFA gra na nich dość sporo ludzi, na FFA 9 w dzień, CodMod 10, musimy wykupić reklamy, reklamować na innych forach, ale w chwili obecnej nie mamy żadnych ciekawych modów typu BF2, ZombieMod czy też JailBreak, mam zapisane już ok. 300 for o cs'ie na których będziemy reklamować naszą sieć. Więc jakich serwerów poszukujemy?:

 

 

- Cod Mod 201 lvl [1/1]

- ZombieMod [0/1] najlepiej mod pleague 4.3

- BF2 [0/1]

- Only De Inferno/Nuke/Westwood [0/1]

- DeathMatch+CodMod [0/1]

- DeathMatch+BF2 [0/1]

- JailBreak [0/1]

- Wiele innych propozycji zgłaszajcie na GG, na pewno je przyjmę

:)

Kontakt:

  • GG: 31498706

Bardzo prosimy o kontakt, chcemy stworzyć z tego bardzo dobrą sieć!

 

- Wiele innych propozycji co do serwerów zgłaszajcie na GG, na pewno je przyjmę

:)

iHala Madrid!
5RaK9uH.png
 

Opublikowano

Poszukuje serwerów do sieci! ( DM, BF2, COD )

 

 

 

* Oferuję:

~ Ogarnięcie

~ Kultura

~ Dobry kontakt

~ Skupianie się na pracy

pomoc przy serwerze

-h@ serwera/ dostep do moderatorowania swojego działu.

 

* Wymagam:

- Zaufania

- Dodania do nazwy serwera adresu www strony

 

Nie wymagam:

Podawania FTP serwera

 

 

* Kontakt:

Steam: kuci1010

GG: 3388641

Opublikowano

Poszukuje grafików na forum (nazwa forum w sygnaturze)


Zakres pracy grafika: avatary, sygnatury, banery i inne bajery do CSa.


W zamian oferujemy: dział Grafika w którym jesteś moderatorem + Ranga na forum + PREMIUM i VIP na wybranym serwerze.



Zainteresowane osoby prosze o kontakt GG - 4583859



Dodatkowo poszukujemy serwery do sieci. Więcej informacji pod gg lub na forum w dziale: WSPÓLPRACA



ZAPRASZAM


Zapraszam do wypróbowania najnowszej wersji Counter-Strike 1.6

i3mb.png

Opublikowano

Witam.


Mam na imię Łukasz . Mam 15 lat , mieszkam w słupsku . :)


Chętnie założę sieć serwerów counter strike .


( Myślę nad pierwszym serwerem ( Cod Mod ) Ponieważ się szybko rozwija po czym można założyć drugi serwer.



Forum już jest na IP BOARD ( Kupiony za 200 zł klucz )



Osoba która chciałaby założyć sieć musi posiadać :


Min . 14 lat.


Znać się na AMX.


Posiadać pieniądze na SMS.



Kontakt GG :


41692082


Opublikowano

Witam mam 19 lat założyłem siec serwerów cs lecz potrzebujemy administracji wiec jeśli jesteś w pełni sił to zapraszam www.cs-nienormalni.xaa.pl na chwile obecna posiadamy 3 serwery niedługo domena PL zapraszam

Opublikowano

Szukam sieci Counter-Strike 1.6

Dołączę do sieci z serwerem

 

 

Informacje o serwerze:

  1. Hosting serwera: pukawka
  2. Modyfikacja: CodMod
  3. Sloty: 17(+1) - 1 slot ukryty dla admina
  4. Dodatkowe: Modyfikacja ta jest stworzona przeze mnie na podstawie Call of Duty: Modern Warfare. CodMod jest pisany od podstaw + wykorzystanych pare gotowych funkcji (szybki reload, sprint) Serwer posiada FastDownload + HLTV, serwer jestem w stanie opłacać.
  5. CodMod zawiera:
  • Tworzenie własnych klas
  • Możliwość wyboru perku dla klasy
  • Zapis SQL (Nie będzie żadnych niespodziewanych strat poziomów czy doświadczenia)
  • Killstreak (Narazie tylko UAV)
  • Sprint (Gotowa funkcja)
  • Perki takie jak w COD4 (oprócz perku RPG, Przesada, Płuca jak miechy, 2 pierwsze zostaną dodane wkrótce)
  • Możliwość wyboru broni dla klasy
  • Możliwość nadania nazwy klasie
  • Regenracja HP
  • Licznik zabójstw (2 team'y Marines i Opozycja)
  • Oryginalne sound'y z COD4
  • Dostawanie exp, jeśli któraś z drużyn osiągnie limit zabójstw (Domyślnie 100)

6. Planowane: Podam na GG, jeśli będzie ktoś chętny do przyjęcia serwera do sieci.

7. Jakiej sieci szukam: Dobrze lub średnio rozwiniętej.

 

Kontakt:

GG: 20507670 (najczęściej)

Steam: karol9898

Nieaktualne

Opublikowano

Witam

Zostanę H@ sieci counter strike 1.6



* Coś o sobie:



Nazywam się Łukasz wiek 18 pochodzę ze Śląska w csa gram w sumie od klasy gimnazjalnej a dokładnie jakoś 4-5 lat ;D

Serwerami pluginami sieciami zajmuję się od jakiś 10-12 miesięcy byłem 2 razy H@ sieci jedna z nich miała ponad 2k userow serwery
w ranku miedzy 2500-3000. Próbowałem stworzyć własną sieć lecz się nie
udało. Chciałbym dołączyć do sieci rozwiniętej lub mnie rozwiniętej od
siebie mogę bardzo dużo zaoferować.




* Oferuję:

~ Min 5h dziennie na komputerze

~ Nr tel w jakim kolwiek problemie

~ Duża znajomość pluginowania

~ Kultura

~ 50-100zł na mieś na cele opłacenia serwera.

~ Pracowitość i dążenie do celu.

~ Doświadczenie



* Wymagam:

- Dostępu FTP do wszystkich serwerów w sieci.

- Zaufania i dobrej współpracy od początku.

- Min 16 lat 2giego H@

- Dostępność u niego mikrofonu ;]

- Posady H@ na serwerze

- Dużo humoru i poświęcenia ;].



* Kontak:

Steam: jacplac664

GG: 43753111

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

Opublikowano

Witam, mam na imię Piotr mam 16 lat i poszukuję sieci serwerów ;)


Mam serwer 4FUN+ BF2 13k rank gt


Na serwerze graj uż troszke ludzi w ranku serwera jest ponad 2k ludzi w 2 i pol tygodnia.


Jest dużo stałych graczy, na serwer już zbierają się pieniądze i nie musze płacić bo z admów kasa już jest.


Poszukuje sieci w której będzie amxbans i ogarniete forum oraz administracja ;)


Dodam, że znam się co nie co na grafice więc moge wykonywać zlecenia na rzecz sieci ;)



Więcej info na gg: 9607157


Steam: dangun97


Wykonuje zlecenia graficzne

Szybko tanio i solidnie!!!

http://zamow-grafike.ugu.pl

Opublikowano

Witam
Poszukuje osoby, która wykupi sloty na www.serwerygier.com

Chcę ich 18 1slot-1zł (500FPS)

Oraz Wgranie na serwer cod moda 301 lvl , paczke mam ktora chce.

zapłace doładowaniem za 25 zl do Orange , lub wyśle kod na kase do serwera.


Pisać na GG:

45700594

Opublikowano

2q8bzmp.jpg

67378562.gif IP serwera: 188.165.224.136:27001
67378562.gif Nazwa serwera: CS-Puzzle.xaa.pl [CodMod] | QUESTY | MONETY 501LvL @ OwnServer.pl
67378562.gif Ilosć Slotów: 12
67378562.gif Hosting: OwnServer
67378562.gif Mod: Call of duty
67378562.gif Hasło: Brak
67378562.gif Platforma: Steam/NonSteam [s/NS]
67378562.gif Fast Download: Tak.
67378562.gif Monitoring :


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png
v9df.jpg
ityzostanieszadmem.png

Poszukujemy graczy/adminów/modów/grafików

Pisać GG:33628599

Opublikowano

Witam


Szukam osoby z serwerem Counter Strike 1.6


Serwer nie musi być rozkręcony



Szukam osoby ogarniętej w amxx i w www.


Conajmniej 16 lat


Mikro


Serwer Conajmniej 10 slotów


W LOKALIZACJI POLSKIEJ


GG 23820114


Opublikowano

Poszukuje adminow/graczy/grafikow oraz was wszystkich na nowa siec serwerów cs xxx ja jestem sponsorem zapraszam

 

Jak coś to 2880857

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...