Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] MultiBot (ExpBot) 1.8.8 by Slait po 02.02.12r.


.Fixel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 480
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Weteran
Opublikowano

Bo widocznie źle robicie.

Musicie mieć aktualnego czystego metin'a z zablokowanym hackshiel'dem.

Następnie uruchamiacie grę, dla windows 7, Vista z uprawnieniami administratora.

Wejdźcie na postać, potem injector i wszystko działa.

 

Inny download.

Download

http://www43.zippyshare.com/v/8968341/file.html

 

Skan

https://www.virustotal.com/file/690543af3f23593e3db3ec09befda18ab23d44df227fe29e7be4d217a4705848/analysis/

1329036830-U154499.png
Opublikowano

MrDesk

Ja inaczej odpalam bota, pierw injector potem gra ;p Tylko mam inny injector, bo tym co jest nie umiem się obsługiwać, bede wdzięczny jak ktoś mi to wytłumaczy.

reklama

Opublikowano

Według mnie, to wtedy się nie odpali a jak się odpali bana dostaniesz fast...;p

reklama

Opublikowano

Wcześniejsze wersje ąłdnie działały a tu problem mam. Zrobiłem wszystko ładnie, i jak uruchamiam bota to żadna funcja nie działa, nie ma twarzy posatci, lvl,a hp nic. Może ktoś pomóc ?

 

@edit.

wgrałem czystego, spatchowanego metina.

zainstalowałem kamermoda.

zrobiłem blokade HS

wgrałem bota

w iniectorze wskazuje ten plik

uruchamia się, no i jest ten błąd

imetin_logo.png

Opublikowano

no nie mam, nie ogarniam typa po co daje mi to co jest na pierwszej stronie jeśli robie tak jak tam jest napisane..

 

 

 

wie ktoś jak to naprawić ?

imetin_logo.png

Opublikowano

ktoś może mi pomóc ?

 

"

Wcześniejsze wersje ąłdnie działały a tu problem mam. Zrobiłem wszystko ładnie, i jak uruchamiam bota to żadna funcja nie działa, nie ma twarzy posatci, lvl,a hp nic. Może ktoś pomóc ?

 

@edit.

wgrałem czystego, spatchowanego metina.

zainstalowałem kamermoda.

zrobiłem blokade HS

wgrałem bota

w iniectorze wskazuje ten plik

uruchamia się, no i jest ten błąd"

imetin_logo.png

Weteran
Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/553711-tut-jak-wstrzykiwac-dll-w-proces-metin2/

 

Jak was wywala z gry do logowania, to pewnie używacie za dużo funkcji w bocie.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Up. To to ja wiem, ale czasem tak raz na 30 min mnie wylogowuje, a auto logowanie nie działa bo mi czarny ekran się robi... Działa wam auto logowanie ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...