Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Silkroad] Poradnik dotyczący iBota/Ribot.


SZEF xP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 387
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Odznacz Redirect World IP.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Zaznacz Multiclient, Patch Seed i Redirect Login IP, nic więcej.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

jest moze inny bot za free ?

Agbot ale jest gorszy od ibota.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

a wiec daje loadera ktory sciagnolem z tej stronki do folderu z gra

 

wlaczam loadera a tam

 

Can`t find original sro_client.exe version 1.008

 

Exexution aborted

 

i daje ok i wylacza sie

 

czy moze ktos dac loadera pod wersje 1.011 bo ta pod 1.008 nie dziala, chyba ze jest inny sposob to prosze o napisanie go :)

Opublikowano

siemanko wszystkim

dopiero co znów zacząłem grać w silka (ISRO) no i bym sobie coś po bocił

niestety jak to czasem bywa jest ALE

chodzi o to że mam loadera ze stronki ibota ale niestety jest mały kłopocik

ustawienia loadera mam takie jakie powinny być(tak sądzę) ale niestety po wciśnięciu START! wyskakuje błąd

wcisnę OK i po chwili wyskakuje tabelka You have been dc from the serwer...

 

oto screen ustawień loadera i blędu

 

http://img689.imageshack.us/i/beztytuurdb.png/

 

za pomoc z góry dziękować ;)

Wróg twojego wroga to twój przyjaciel.

Im więcej wrogów tym większy zaszczyt.

Opublikowano

Witam mój problem polega na tym że gdy używam clientless to nie pokazuje mi sie gra kiedy wciskam

show SRo to pokazuje sie tylko czarny pasek u góry prosze o pomoc :(

Opublikowano

Clientless-bez klienta gry. Ibot/Ribot nie ma opcji Clientless>Client... więc nie możesz tak robić... Show Client to jest do użycia wtedy, gdy wczesniej klikniesz Hide Client, żeby "schować" clienta gry.

Opublikowano

A sprobuj dac patch seed 

 

pomogło, dziękować

leci plusik

 

ale teraz mam inny problem

ponieważ chcę by bot atakował z normalnego ataku nie ze skilla

a akurat jakoś tak ustawić nie mogę żeby tym bił :/

Wróg twojego wroga to twój przyjaciel.

Im więcej wrogów tym większy zaszczyt.

Opublikowano

kurde to forum coś tutaj nie pomaga mam ibota co nie no i jak expie 5 minut to mi wyskakuje Runtime 13 czy ktos wie co zrobić bo napewno nie pomaga zebym usunol konfiguracje bo juz usowalem 100 razy nawet 10 razy istalowalem i odinstalowalem to i nadal to wyskakuje kto robi takie boty besensu a jak wy to dajecie na stronke to powinniscie o wszystkim wiedziec o co kaman z tym ibotem ze wyskakuje runtime 13 ;//

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

AceBoy

właśnie problem jest w tym że mam to zaznaczone i nie bije :/

stoję przy samych mobach i nic

autoloot też coś zamula bo podnosi raz na ruski rok a mam ustawione jak trzeba

Wróg twojego wroga to twój przyjaciel.

Im więcej wrogów tym większy zaszczyt.

Opublikowano

ok jutro z rańca pokażę jak ustawiam bo teraz jestem cholernie zmęczony i idę w kimę

Wróg twojego wroga to twój przyjaciel.

Im więcej wrogów tym większy zaszczyt.

Opublikowano

neon120, a może masz jakieś skille jeszcze ustawione i to dlatego? Sprawdź też, czy jak poustawiasz, żeby bił skillami czy będzie stał w miejscu, czy też atakował.

Opublikowano

Włączasz pierwszego ibot'a i loadera, w loaderze zaznacz Multiclient, Patch Seed i Redirect Login IP(port na 16000). Następnie włączasz drugiego ibot'a i w loaderze zmieniasz port na 16005, później odpalasz tak samo tylko zmieniasz port na 16010 i tak dalej.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...