Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MeGa/TuT] Zarabianie Battlefunds'ów, Jak Zacząć Grę I Jak Być W Niej PRO !


Keniger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 330
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wczoraj zrobiłem 2 oferty, ale nie dostałem jeszcze battelfunds? Dlaczego? Jak testowałem na polskim to działało (udało mi się uzyskać 7 battelfunds xD).

Opublikowano

Ja to robię na Polskim ip i w 30-40 minut wyszło mi na razie 120 BF'ów.

Poradnik super + gratuluje napisania hacka ;)

1325541807-U460344.png

|Member|Pro User|

Opublikowano

Ja to robię na Polskim ip i w 30-40 minut wyszło mi na razie 120 BF'ów.

Poradnik super + gratuluje napisania hacka ;)

Jakiego hacka?

//Spam | RaVneS

Cos na temat ACTA.

 

Sa 4 osoby, a, b,c i d.

Osoba A jest na nie dla ACTA, osoba B jest kumplem A ale nie ma zielonego pojecia o co w tym chodzi, mniejsza o to, tez jest na nie, osoba C to rodzina A, wiec czemu by nie zaprotestowac przeciwko ACTA, D to przyjaciel wszystkich osob, i nie wypadaloby byc za wprowadzeniem ACTA.

 

1/4 osob nie ma zielonego pojecia o ACTA.

Opublikowano

Mam już 2k tych pieniędzy ; D

 

HEhe thx ^^

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

Robie dokładnie tak jak w poradniku.

Patrzyłem to już na proxy z wielu krajów, ale zawsze to samo...

Cały czas pisze, że nie ma żadnych ofert z tego kraju?...

 

O co może chodzić?

Dzięki

Opublikowano

Kurwa ruszcie dupy i pomóżcie... wam ma być tylko dobrze. A do pomocy ni chuja

 

/dajej zajebiście mi wyświetla , ze nie ma ofert :)

Opublikowano

No to masz bana -.- jak nie ma ofert.

 

P.S 19 dolarów za program ? ;d

Czy peb ?

Bo jak peb to nie masz HighAnonymous.

I to nie ma nic do znaczenia.

OndteAw.png
Opublikowano

Dziala dalej jeszcze ten sposob ? bo bym sie pobawil a nie wiem czy jeszcze to jest aktualne

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Ja to juz nie wiem jak to gowno dziala, zrobilem juz milion tych ofert na amerykanskim serwerze od dostalem punky tylko od 3 i nie wiem na serio na czym to polega, macie moze zapisane ktore oferty sa wyplacalne w 100%???

Opublikowano

A co jesli jak zmieniam IP na USA

to albo mi przegladarka nie dziala opera jak i firefox albo

jak tez zmieniam na inne IP to pisze mi na operze jak i na firefoxie

ze mam sie zalogowac bo jest szyfrowanie danych czy cos ? :F

jakies pomysly ? mam neostrade TP

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

To zmieniaj proxy aż nie będzie szyfrowane

Oferty na 100% wypłacalne :

http://dl.dropbox.com/u/50114572/SponsorPay%20-%20Virtual%20Currency%20Monetization.htm

 

zakładka przelane na konto

OndteAw.png
Opublikowano

Nom to jakaś ściema z tym banem dopiero co założyłem drugie konto w celu sprawdzenia czy będą oferty, patrze a tu to samo ''Niestety na dzień dzisiejszy nie ma żadnych dostępnych ofert w Twoim kraju.''

TWFja3VaYWJpamFrYV9fX2V1bmVfX18yNTFfX19OVUxMX19fM19fXzEwMF9fX25vbmUucG5nX19fOF9fX25vbmVfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...