Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

No To Już Koniec Z Longjuyt2


Ahito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesz moim zdaniem trzeba będzie robić na nowo bo gdyby nie trzeba było to by niepisało ,,To konto nie istnieje" tylko coś innego np. ,,Zostaniesz połączony z serwerem" lub ,,Błąd podczas łączenia z serwerem". Ale poczekamy zobaczymy.

 

To wkońcu o której serw ma być włączony o 3:00 czy o 12:00 jak ktoś wie niech napisze.

30300.jpg

28842.gif

27220.gif

31667.png

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Wiesz moim zdaniem trzeba będzie robić na nowo bo gdyby nie trzeba było to by niepisało ,,To konto nie istnieje" tylko coś innego np. ,,Zostaniesz połączony z serwerem" lub ,,Błąd podczas łączenia z serwerem". Ale poczekamy zobaczymy.

 

To wkońcu o której serw ma być włączony o 3:00 czy o 12:00 jak ktoś wie niech napisze.

 

To konto nie istnieje tak?

Sprobuj sie lognac na stare passy -.-

Opublikowano

Nic się nie dziej ,,Zostaniesz połaczony z serwerem" ale stare mam takie same jak teraz robiłem nowe

30300.jpg

28842.gif

27220.gif

31667.png

Opublikowano

Też tak miałem okolo 21:00 "to konto nie istnieje" teraz tylko "zosta...serverem" pozostało mi także czekać ;]

Pozdr

Onyks - 101lvl [ON]

Serwandes - 90lvl [banned] | 70lvl [OFF]

 

Gram na privach pod nazwą Donath !

Opublikowano

i tak miałem robić resa mentala na body, bedzie fajnie bodym nie grałem 50 lvl 2 skille na P :]

The past has gone

 

Opublikowano

Pamiętam jak grałem mentalem na PL, to były czasy. Jak teraz bodym grałem i zrobiłem mentala dropera to zapomniałem już w co pakować xD.

Lipne to, że jednoraki są droższe ;f no czemu

Onyks - 101lvl [ON]

Serwandes - 90lvl [banned] | 70lvl [OFF]

 

Gram na privach pod nazwą Donath !

Opublikowano

ja czekam do 03:00, nic nie będzie to idę spać.

No ale te 3h bedę musiał się naczekać.

Onyks - 101lvl [ON]

Serwandes - 90lvl [banned] | 70lvl [OFF]

 

Gram na privach pod nazwą Donath !

Opublikowano

Jak myślicie? Sciagać nowego clienta czy zostawić dziadka (starego)?

Bo mam juz 10% xD ale nie wiem czy zatrzymać czy nie, bo niektórzy pisali że sciagają, inni ze zostawic xD

 

Onyks - 101lvl [ON]

Serwandes - 90lvl [banned] | 70lvl [OFF]

 

Gram na privach pod nazwą Donath !

Opublikowano

juz wczesniej wyjasnilem.. ss mówi jak koles sie pyta czy serw startuje o 19 25lipca a koles mu odpowiada ze dopiero jutro czyli 26... juz jest 26 w chinach jakies 7 godzin do przodu (jest na strefach czasowych +8h ale my jestesmy +1h ) więc jak tam będzie 19 to u nas bedzie 12.

Opublikowano
Jak myślicie? Sciagać nowego clienta czy zostawić dziadka (starego)?

Bo mam juz 10% xD ale nie wiem czy zatrzymać czy nie, bo niektórzy pisali że sciagają, inni ze zostawic xD

 

 

ja tam sciagam

Opublikowano

Bieżący czas w Pekinie (UTC+8):

Sun, 26 Jul 2009 06:34:55

 

Aktualny czas w Polsce (UTC+2)

Sun, 26 Jul 2009 00:34:55

 

 

Serv Bedzie On 27 , 20:00 Idzcie Spac! xD

Opublikowano

Z tymi perełkami to jak myślicie? Będa w IS czy u handlarza ? Jeśli wogóle one będą,.,

Onyks - 101lvl [ON]

Serwandes - 90lvl [banned] | 70lvl [OFF]

 

Gram na privach pod nazwą Donath !

Opublikowano

Serw będzie ON w poneidziałem o 14:00

 

Polska - Pekin

00:00 - 06:00

01:00 - 07:00

02:00 - 08:00

03:00 - 09:00

04:00 - 10:00

05:00 - 11:00

06:00 - 12:00

07:00 - 13:00

08:00 - 14:00

09:00 - 15:00

10:00 - 16:00

11:00 - 17:00

12:00 - 18:00

13:00 - 19:00

14:00 - 20:00

15:00 - 21:00

16:00 - 22:00

17:00 - 23:00

18:00 - 00:00

19:00 - 01:00

20:00 - 02:00

21:00 - 03:00

22:00 - 04:00

23:00 - 05:00

 

To wam pomoże obliczyć.

 

Dobranoc wszystkim

30300.jpg

28842.gif

27220.gif

31667.png

Opublikowano

tylko ze oni są do przodu z czasem i jest miedzy nami a nimi 6-7 godzin ( juz mi sie myli) wiec jak u nich 20.00 (wczesniej była 19 :/ ) to u nas bedzie 13-14. i moze być wczesniej bo pekin to japonia a to chyba chinski serw a chiny idą przez dwie sterfy czasowe minimum.

Opublikowano

Serwer został w wyniku przestępczej elementów w naszych bieżących ataków, nielegalnego dostępu elementy za pomocą szczotki USTERKA nielegalnych towarów, mamy ten błąd zaplombowane.

W celu zapewnienia stabilnej platformy do bezpiecznego, 4 dużych dzielnic zostaną ponownie test-re-test jest następująca:

Poprawa na oryginalnym podstawie doświadczeń 20 razy, 10 razy stawka przemocy, perła wolne, tylko konwersji nieruchomości do sprzedaży przedmioty, dodatkowe przedmioty, ostateczną konwersję, ostateczny dodatkowe, a koszt utrzymania serwera kamienia +5

Musimy wykorzystać tę okazję, aby naprawić wszystkie mapie BUG, zapewniamy, że wszyscy gracze

W celu lepszego i bardziej długoterminowe świadczenia usług dla wszystkich badawczego ponownie serwerze chcesz komunikować się ze sobą, otwarcie dnia 27 lipca otwarcie wieczorem Pekin czas 20:00

Biuro Obsługi Klienta otrzymaliśmy konkretnych porad i najnowsze aktualizacje witryny!

RMB wszystkich graczy mają pełne odszkodowanie za wszystkie warunki!

Aby oprzeć niektóre elementy poważne problemy, ponieważ nie chcemy myszki odchody z własnej???nadzieję! ! !

Nadzieję, że nie wierzę, że w innych miejscach na uwadze, usługi profesjonalne długoterminowej stabilności i otwiera 24-godzin służyć wiernie!



Customer Service QQ: 277311155

 

streszczę.. Dodamy wam perełki, expa, drop.. start 27lipca 20:00 czasu pekinu.. dostaniemy pełne odszkodowania (to te perły chyba

-Metin2-

PL & PRIV

Opublikowano

W sumie , na szybko pisałem posta.Serwer 2,3 newlongju(nie wiem ale jest w cliencie) longjuytgamelogin nie działają.Przez metin2 (w total comanderze taka kreska)pisze że nie ma takiego konta lub złe hasło (na 3 konta próbowałem wejść)

edit

Edita też umiem właśnie chciałem to wkleić.Jednak na tym forum tyle kłamstw było typu:Koniec z is,is będzie dziś o 12 itp

edit

Idę spać nie jestem popierdoleńcem by czekać na longjuyt2.:

szczotki USTERKA nielegalnych towarów, mamy ten błąd zaplombowane ;D

Jeśli uważasz że Metin2PL to gówno wklej to do swojej sygny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...