Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

No To Już Koniec Z Longjuyt2


Ahito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a niedowiarki tu macie czas jaki jest w pekinie "data i godzina"

 

hxxp://24timezones.com/pl_czas/beijing_czas_lokalny.php

 

xx=tt

-Metin2-

PL & PRIV

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czas pekinu to +8 .Jutro o 12 będziemy mieli serw.

Jeśli uważasz że Metin2PL to gówno wklej to do swojej sygny.
Opublikowano

to mój ostatni wnoszący coś post tutaj xD

 

na stronie pisze start 27 Lipca 20:00 czasu pekinu..

 

20:00 minus 8godzin = 12:00

czyli 27 Lipiec 20:00 w chinach to 27lipiec 12:00 w polsce więc wtedy startuje serwer!

@ dajcie jakieś 5tki za mękę! ludzie łaskawi ;o

-Metin2-

PL & PRIV

Opublikowano

Valito na to wychodzi ze to ty rozsylasz falszywe info... Mam tego yonghengkk i nadal mi pisze "Zostaniesz polaczony z serwerem" wiec konto nie usuneli

carsten-van-husen.jpg

Tego pana nie lubimy. Zgadnijcie kto to.

Opublikowano

服务器因不法份子一直对我司进行不间断的攻击,非法份子利用BUG刷取非法物品,此BUG我们已经封存.

 

为了给大家提供一个稳定安全有保障的平台,4大区将全部重测,重测设置如下:

 

在原有基础上提高20倍经验,10倍暴率,珍珠免费,只出售物品属性转换,物品追加,终极转换,终极追加,及+5石头维持服务器费用

 

借此机会我们已经修复所有地图BUG,请所有玩家放心

 

为了更好更长久的为大家提供服务服务器重测消息希望大家互相传达,开放日期7月27日晚北京时间20:00准时开放

 

具体大家咨询客服获得最新消息以及最新网站!

 

凡是充值过的RMB玩家一律无条件全部赔偿!

 

严重抵制部分捣乱份子,我们不想因为一颗老鼠屎坏了一锅粥希望自重!!!

 

希望大家谨记切莫相信其他网站,本服专业 长久 稳定 开放 24小时竭诚为您服务!

 

 

czytaliscie serwer znowu on 27 Lipca o 20:00 usuwaja bugi hacki itp

TO JESZCZE NIE KONIEC!!!!

TEA WHO YOU YEAH BUNNY SCOTCH ME

ots.png

http://kwejk.pl/obrazek/411096

damy rade ??

Opublikowano

Ahito ciebie podnieca to longju?

 

pajacyk

Okruszek

habitat

 

i pomóż tym którzy nie mają takiego szczęścia jak ty.

 

 

Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki

 

 

http:www.uniteddogs.com/stopkillingdogs

Jeśli pomogłem, daj +

Opublikowano

Nikt Cie nie zmusza by tam grać.. -.-

Odpuść sobie, wylacz to forum i zrób cos bardziej pożytecznego.

 

btw. Popraw sobie sygnaturke, bo wydaje sie nieaktualna..

Opublikowano

A ja mówię, że mnie ktoś zmusza ?

Zrobię sygne jak włączą serwa ;x

Na privach nick:

Luka

=]

Opublikowano

ale spam się z tym narobił xD

Ale by było ,gdyby u handlarki już metalu nie było ;P

A kowal jest lepszy czy taki jak na PL ?

Sykna sakinęła bobroztó nie wjem iag do zie zdało

Opublikowano

noooo i to jeszcze jakie... jak dzieci sie zuca na te perelki i ten exp;/ sie grac nie bedzie dalo

DAJ MINUSA-----------------------------------------------------------

Opublikowano

Nigdy wszyscy nie beda szczesliwi znajda sie dzieci ze nawet jak jest zajebiscie to i tak jest zle... Np. za malo expa drop i eq no i jak tu uszczesliwic dzieci?

DAJ MINUSA-----------------------------------------------------------

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...