Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

No To Już Koniec Z Longjuyt2


Ahito

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

U mnie sie nie wyświetka że konto nie istnieje tylko ciągle jest "Zostaniesz (...) serverem"..;P

 

A zrobiłem 2 konta o takiej samej nazwie .. ;p i obydwa wyskoczyło że sie udało zrobić..

Opublikowano

na starym nie dziala a nowy sciagam (predkosc 10kb/s ;/) o 4- bede mial bo w nocy lepszy transfer ;D

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Opublikowano
http://www.longjuyt2.com/down.html

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Opublikowano

emm.. ja będe mieć za 1h30min nowego.. ;p mi ciagnie 55Kb/s...

 

Mam nadzieje że jutro jak wstane bedzie wszystko okey.!

Opublikowano
http://www.longjuyt2.com/down.html

 

mam to pierwsze pobrac?

The past has gone

 

Opublikowano

pisali ze ten client i łatka juz są długo, moze bedzie sie dało grać bez nowego clienta ale dopiero jak uruchomią serwer bedzie wiadome.

Opublikowano

LUDZIE LOL NA ELITEPVPERS PISALI ZE BEDZIE 26 lipca o 19 czasu CHINSKIEGO CZYLI U NAS JAKI BEDZIE CZAS???? JAK SIE NIE MYLE TO CHYBA KOLO 12 !!!!!!! I NIE PISAC ZE DZIALA ITP MOZE RESJETRACJA DZIALA ALE DOPIERO BEDA DZIALAC KONTO JUTRO O 12!!

Opublikowano

Właśnie jak ma być o 19 czasu chińskiego, to jak wam wyszło ze będzie o 4:30 czy którejś tam ?

Na privach nick:

Luka

=]

Opublikowano

Lol..mi pisze ze niemam konta...kurde.. co jest??

Ostrzeżenie: (40%) - Przepraszam was...

 

 

Gadu-Gadu : 5934095

 

PoZdrO :}

Opublikowano

ja pier lol mowilem wam ze jutro dopiero bedzie ok 12 serwer pisalo wyraznie i temat powinien byc zamkniety moim zdaniem!

Opublikowano

@Up

 

Na podstawie screena jutro czyli 26.07.2009 będzie serwer on czyli o godz polskiego czasu a dokładniej 03:00

b_560x95.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...