Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

No To Już Koniec Z Longjuyt2


Ahito

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po 1 to co napisales to nie prawda bo :

-Chciales sprzedać za 450kk ewentualnie za 400kk(koles kupil za ta cene)

-po Drugie to byl moj brat noobek jeden...

-a po trzecie ja jestem kulturalnym człowiekiem ;]

Opublikowano

Nie wiesz to nie gadaj ok??

A co do mojej wypowiedzi sprzed 2 postów trzeba sciagnac chinskiego clienta zeby moc grac??;]

 

OffTop:

Kto ma gildie na Longjuyt2 Chunjo Chętnie dojdę;]

Opublikowano

13:00 w dniu 26.7.2009 zegara (który jest w Chinach: 19:00 zegar) LONGJUYT2 go again

 

 

to jest tylko od 0 do wszystkiego, wszystko werdne lvl od 1 do początku (I think ^ ^)

 

 

 

PS: Pytanie I nadal nie wiem sam: ((((((((( jutro więc zaczniemy od 0 więc z lvl 1 musi być mna lub tworzyć nowe acc z tego samego ))))) - to jest z elitepvpers wynika z tego ze gra wystartuje 26.7.2009 xD i pewnie wszyscy od 1lvl :/

Opublikowano

To byl moj pomysl sciagniecie:S xD nie wazne , mam nadzieje ze to pomoze jesli nie bedzie trzeba czekac na dalsze info od chinoli moze jeszcze poszperam , najlepiej by bylo jak by spolszczenie ktos zrobil to byl by git... pozdro.

Opublikowano

Wicher będę gadał,nie uwierzę jak ktoś powie:brat mi pisał

 

@Topic,trzeba pobrać tego nowego chińskiego i łatke?czy mam starego chinskiego to tylko łatke pobieram ?

Opublikowano

Czyli co jutro o 13 zaczneimy gre od 1lvl i exp bedzie 1000% a drop 2000% czy tam na odwrót ale trzeba będzie pobierać coś nowego czy na spolszczeniu będzie działać?

30300.jpg

28842.gif

27220.gif

31667.png

Opublikowano

Nie chyba nie bedzie trzeba pobierać.Jak od 1lvl to zaczynam znów na PL...Wole tam startować z 1lvl

Ubiegły nick:W-A-R-R-O-C-K [*]

 

Banik ! :D

 

Grałem na longjuyt2 s1.

Woj mental 87lvl.

Skile :

Duchowe P Silne P Walniecie P Uderzenie miecza P Tapniecie P

 

Moje najlepsze 8 lat to Rap...

8539.gif

10500.jpg10161.jpg

4831.gif10444.gif

30384.png30776.gif

30041.jpg30023.png

 

Qyyt2

 

78lvl Czas gry : 2 dni (1 08 09)

Eq.Syfne, stal +6 magnetyk +6 ebo +9 lwia +8 :)

 

Priv serwer metin2=strata czasu.

Opublikowano

Ja tam zostane przy privach bo na PL-u zawsze mi chackowali konto a jak wyłączą serva to mam świadomość że ktoś się nie będzie cieszyć moim kontem.

30300.jpg

28842.gif

27220.gif

31667.png

Opublikowano

wez się upewnij czy wszystko dobrze wgrałes itd. bo to musi działać jak oni to udostepnili. albo byc moze trzeba czekac do tej daty kto tutaj ktos napisał i wtedy bedzie działac ten client

Opublikowano

hm... 19.00 (25.07) tu u nas (19h+8h=hm...) 3.00 dnia następnego (26.07)

 

Jeśli nie działa teraz to może o tej 3 rano coś wrzucą? ;f

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Opublikowano

każdy od 1 lvl nie czytałeś? ale coś tam o perłach za free jest wspomniane tak?

 

trzeba będzie coś pobierać nowego?

The past has gone

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...