Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ej nie działa mi coś ten wasz client, na zwyklym minecrafcie gram to działa, a na tym waszym jak sie zaloguje pisze że mnie serwer rozłączył no-premium jak coś :D

Sorki za błędy, nie chce mi się poprawiać

:D

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ej nie działa mi coś ten wasz client, na zwyklym minecrafcie gram to działa, a na tym waszym jak sie zaloguje pisze że mnie serwer rozłączył no-premium jak coś :D

 

Z tego co zauważyłem, to błąd ten pojawia się po niepoprawnym zainstalowaniu naszego klienta :) Jeśli ściągałeś z linka który był kilka postów wcześniej i nie działał, wejdź do mnie na profil i pobierz najnowszą wersję :) Oczywiście instaluj zgodnie z instrukcją!

Opublikowano

Nick w grze :kac500

Wiek :10 ale jestem ogarnięty

Staż gry :z 5 miechów

Przeczytałeś regulamin :tak

Polecający:Ze strony :P


 

Pomóż biednym psom i kotom wejdż na www.pmiska.pl

Opublikowano

Prawie wszyscy dodani zapraszam do gry.

 

rysiekpies3 jak przeczytasz regulamin to dodam cię do wl

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze : CriX19

Wiek : 15

Staż gry : ok. 1 rok.

Przeczytałeś regulamin : Tak.

Polecający: Brak.

 

 

Krótko, zwięźle i na temat ;D

 

Wiek :10 ale jestem ogarnięty

 

 

Każdy tak pisze/mówi.

Opublikowano

Nick w grze:

ApoxPL

Ile masz lat?:

15

Staż gry:

1 rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Chce miło spędzić czas, coś pobudować i się dobrze bawić

:D

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

owszem

Zareklamujesz nasz serwer?:

o ile zajdzie taka potrzeba...

27977928268506397210.png

Opublikowano

Nick w grze : Kichell, Shinigami_xXx, czarnuszek69 - koledzy

Wiek : 15 wszyscy

Staż gry : Od Alphy gramy

Przeczytałeś regulamin : Tak, przeczytaliśmy

Polecający: Sam znalazłem

Opublikowano

Nick w grze :Arko123

Wiek : 18

Staż gry :15 miesiecy

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: Brak

4166086824bcdebc547729.png

 

Jesli pomogłem, daj 'Lubię to!'.

Opublikowano

Wszyscy dodani zapraszam do gry.

 

Blitz na forum masz odpowiedni dział nie musisz tutaj pisać.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Kurde spoutcraft mi niedziala jak juz ma dzialac to slabo poniewaz proboje tez na non premium launcherze ale i tak neichce mi wejsc na tym na serwer (sory ze tak nie zrozumiale napisalem ale spiesze sie xD).

Opublikowano

Wilku premium musi działać jeśli dobrze zainstalowałeś. No-premium pobierz z profilu Artistofphat i musi zadziałać. Jeśli będą jeszcze jakieś problemy to pisz

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Używany od paru lat z powodu braku wolnych nicków ;p Jest spokój przynajmniej z wymyślaniem :D

Opublikowano

Nick w grze : Nieboszczyk

Wiek : 14

Staż gry : od 1.4

Przeczytałeś regulamin : Tak, zgadzam się na warunki.

Polecający: Sam znalazłem na forum :)

 

Czekam o jak najszybsze dodanie do WL

Zostaw lajka ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...