Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze; NatanieleQ_X3

Wiek: 16 lat

Staż gry: 1.4

Przeczytałeś regulamin: tak

Polecający: brak

Zareklamujesz nasz server?; postaram się go polecić znajomym :)

a0cilv.jpg

400x60-1.gif

iMetin: DaggerOFF

Glador: DutyBODY

Minecraft: NatanieleQ_X3

YT: NatanieleqTM

Xenox: BoomBoomXD

Opublikowano

Nick w grze : Dumson

Wiek: 15

Staż gry: 3 miechy

Przeczytałeś regulamin: Tak

Polecający : Dissel

Zereklamujesz nasz server: Tak polece go kumplom

-.-
Opublikowano

Nick w grze: Adiniakos, Mieczysław .Ja i kumpel

Ile masz lat?: Wszyscy po 15 lat

Staż gry: Mój i jego około roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):Chce w końcu trafić na serwer z dużą społecznością i miłą administracją.Mam nadzieje że ten serwer będzie zajebisty...Po opisie wydaje się być spoko.A reszta wyjdzie w praniu

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzamy się.

Zareklamujesz nasz serwer?: Jeśli będzie ten serwer fajny to tak.

Opublikowano

Nick w grze :husampl i WESTBAM

Wiek :21 , on 20

Staż gry :Zaczynam

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający:Niestety niema

Na serwerach mozna mnie znalezc pod nickiem:

- Husam

- HusamPL

Opublikowano

Nick w grze:

ExLibrisPL

 

Ile masz lat?:

16

 

Staż gry:

Zacząłem grać na krótko przed update Halloween'owym ;x

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania)

Prezentacja serwera się do tego przyczyniła a w szczególności ilość slotów i nowe itemki (joint) YOKE ;D Do tego dawno nie grałem na multi i chce poczuć ten klimat, chce się oderwać od singla. I myślę że ten serwer mi w tym pomoże

;)

 

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Tak w niczym mi nie przeszkadza.

 

Zareklamujesz nasz serwer?:

Hmm zależy gdzie bo na ulicy nie będę się wydzierał "wbijać na serwer ExtremCraft" 'x

sygnature.png

Opublikowano

Nick w grze : Smigi i empu

Wiek : po 20 lat (stare konie tutaj jak widzę :P)

Staż gry : zaczynamy dopiero, tylko podstawy ogarnięte.

Dlaczego chcemy zagrać na waszym serwerze? : Prawdę mówiąc, dopiero zaczynamy więc za dużego nie mamy doświadczenia. Chcielibyśmy natomiast spróbować gry przez multiplayera i zobaczyć jak to wygląda. Wasz serwer po prostu przykuł moją uwagę, wydaje mi się, że to solidna podstawa żeby zacząć.

Przeczytałeś regulamin : Jeśli chodzi o pierwszą stronę to z całą się zapoznałem i nie mam zastrzeżeń.

Polecający : Sam się dokopałem do tej stronki, nikt nie polecał.

Opublikowano

nick Dragomir

lat 20

staż mały z 2 tygodnie

dlaczego proste po prostu szukam ciekawej zabawy

regulamin tak

z reklama jasne jak tylko bedzie sposobnosc

Opublikowano

KK Wszyscy dodani. Zapraszam do gry :)

 

@Edit

Dostępna jest nowa wersja klienta Spoutcrafta, teraz zrobiona w formie instalatora. Nie trzeba już wchodzić do " .minecraft " aby odpalić klienta, program instalacyjny utworzy na pulpicie skrót dzięki któremu szybko i łatwo odpali się klient :)

 

Klient

http://www.speedyshare.com/file/R47Zj/Extremecraft-Installer.exe
http://www.mediafire.com/?21xeh4hf921ficb

 

Skan

https://www.virustotal.com/file/7c010010835d69cc2cdd01fd2940c2e39f739fb74e05db45783a8f9f0d59c1f2/analysis/1328709858/

Opublikowano

Ej na tym serwie są jakieś lvl itd?? bo na SS widac pasek u góry, ja takiego nie mam no-premium jak coś...

Sorki za błędy, nie chce mi się poprawiać

:D

Opublikowano

Nick w grze: legoner1

Ile masz lat?: 14

Staż gry: 1 rok.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Nie mam gdzie grać. Zapowiada się całkiem fajny. Lubię tryb wieloosobowy.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak.

Zareklamujesz nasz serwer?: Postaram się,

Opublikowano

Nick w grze: AxorPL

 

Ile masz lat?: 15

 

Staż gry: Od Alphy

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Wydaje się być ogarnięty. Poszukuje serwera na dłużej. Myślę, że to będzie jeden z najlepszych serwerów.

 

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

 

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak

Opublikowano

Nick w grze : fafnir88

Wiek : 15

Staż gry : 2 lata

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: Nikt

Opublikowano

Nick w grze : Nimu666

Wiek : 14

Staż gry : 1.3 chyba ;D

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: Nikt

Jeśli pomogłem daj

Lubie To !

Opublikowano

Nick w grze:

Persiu

Ile masz lat?:

16

Staż gry:

Dopiero zaczynam wiec jakos okolo tygodnia

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Wydaje się na ciekawy serwer, więc jestem chętny by dołączyć.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Oczywiście.

Zareklamujesz nasz serwer?:

jak da rade to tak

Opublikowano

Prosiłbym pięknie o dodanie mnie do WL serwera.

Nick w grze : Fifolski

Wiek : 20

Staż gry : Ponad rok

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: Brak

f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...