Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze : OnLySeX

Wiek : nie wiem kolega ale +16

Staż gry : z miesiąc

Przeczytałeś regulamin :tak

Polecający: MaTe

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze: Gliszczu

Ile masz lat?: 14

Staż gry:1.4

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Zapowiada się super... Dotychczasowe serwery na których grałem były denne. Nigdy nie grałem na tego typu serwerze, ale warto spróbować :)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak.

Zareklamujesz nasz serwer?: Zrobie co w mojej mocy. :)

Opublikowano

Nick w grze: sabor

Ile masz lat?: 16

Staż gry: około 4 miesiące

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ponieważ lubię grać w minecrafta na multi, a serwer wydaje się być bardzo fajny.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak.

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick w grze : OzikPolska

Wiek : 13

Staż gry : 2 lata

Przeczytałeś regulamin : Noo

Polecający: Brak\

 

Dla kolegi....

 

 

Nick w grze : PATRYK334

Wiek : 13

Staż gry : Ok. 2 lat

Przeczytałeś regulamin :Tak

Polecający: OzikPolska

 

 

Dla brata.....

 

 

Nick w grze : Rycerz

Wiek : 10

Staż gry : 1 rok

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: OzikPolska

 

Kolejny kolega...

 

 

Nick w grze : kubus

Wiek :10

Staż gry :0,5 roku

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: OzikPolska

 

I kolejny kolega....

 

 

Nick w grze : Jocker

Wiek : 14

Staż gry :rok

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: OzikPolska ^^

Opublikowano

Nick w grze :lower912

Wiek :16

Staż gry : od wersji 1.4 beta

Przeczytałeś regulamin :oczywiśce :)

Polecający:mpcforum

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Chwilowa przerwa w działaniu serwera. Jak tylko ruszymy to dodam wszystkich. Proszę o cierpliwość.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze: Tango0703

Ile masz lat?: 14

Staż gry: od 4lat

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Zapowiada siee fajny serwer.NIe mam gdzie grac.Gralem na innym ale padl.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Postaram sie zareklamowac

Opublikowano

Nick w grze:

AcoostaPL

Ile masz lat?:

14

Staż gry:

Od Aplha

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Naszła mnie ochota na grę w minecrafta, ale zamiast Single wolę Multi, serwer fajnie się zapowiada. : )

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Tak.

Zareklamujesz nasz serwer?:

Jeśli mi się spodoba to oczywiście : ]

Opublikowano

Nick w grze : Stlife

Wiek : 22

Staż gry : 2 lata z przerwą

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: Nikt

Opublikowano

Nick w grze: Yourga

Ile masz lat?: 16

Staż gry: ponad pół roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Szukam serwera by zagrać z przyjaciółmi , znudziła mi sie gra samemu ... , szukam dobrej rozrywki ...

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Postaram się

Opublikowano

Nick w grze:da GAmA

Ile masz lat?: 16

Staż gry: 6 miesięcy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ponieważ lubię serwy z dużą ilością osób. Mam nadzieje ze będę tam mógł grac o każdej porze. Lubie minecraf t:DD .

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzam się.

Zareklamujesz nasz serwer?: Postaram się .

Opublikowano

Właśnie zakończyłem pół roczną przygodę na serwie banem chociaż nie wiem za co ale polecam serwer każdemu miła atmosfera wszystko ogarnięte 10/10. Teraz wyruszam na poszukiwanie nowego serwera

 

Pozdrawiam Blitz1451

Lubie Gorfy !

Opublikowano
Właśnie zakończyłem pół roczną przygodę na serwie banem chociaż nie wiem za co ale polecam serwer każdemu miła atmosfera wszystko ogarnięte 10/10. Teraz wyruszam na poszukiwanie nowego serwera

 

Pozdrawiam Blitz1451

 

Dziękuję za pozytywną opinie. A bana dostałeś za reklamę obcego serwera.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze : jhrwekuh i Tiger_one

Wiek : 16 i 15

Staż gry : Prawie rok i 10 miesięcy

Przeczytałeś regulamin : Tak i Tak

Polecający: Brak

Opublikowano

Nick w grze :Cinol

Wiek :13

Staż gry : pół roku.

Przeczytałeś regulamin :Tak i Akceptuje

Polecający:Brak

 

Piszę drugi raz bo kolega chciałby zagrać, a ja piszę za niego.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...