Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze: PowerFullMateusz

Ile masz lat?: 14

Staż gry: od 1.5 beta

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):bo chce. bo mi sie nudzi. i nie ma innyvch fajniejszych serverów

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:jasne ze nie (zart oczywiscie ze tak)

Zareklamujesz nasz serwer?: no niezbyt

<_<

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick w grze:

guma

Ile masz lat?:

16

 

Staż gry:

od 1.6

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Lubie serwery gdzie jest duzo slotow.Myślę że serwer jest dobry i nie padnie po 7 dniach.Szukam fajnego serwera gdzie mogę się zatrzymać na dłuższy czas

 

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Oczywiście

Zareklamujesz nasz serwer?:

 

 

Jesli zostane wpisany na Wl to oczywiscie D:

Opublikowano

Nick w grze : Farciash

Wiek : 16

Staż gry : rok z przerwami

Przeczytałeś regulamin : yes

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Bo serwer jest fajny i podoba mi się wasz klient , a po zatym lubie serwy z nowymi itemami :D

Daj + To nic nie kosztuje !!

Moje TUTORIALE

 

Moje TUT:

http://www.mpcforum.pl/topic/169001-tutjak-bonowac-eq-dla-ninjid/

http://www.mpcforum.pl/topic/175327-tutogolny-poradnik-metin-2/

http://www.mpcforum.pl/topic/175856-tutjak-byc-najlepszym-gm/

http://www.mpcforum.pl/topic/287863-downloadtut-okolo-160-pytan-do-oxa/

 

Opublikowano

Nick w grze:

noniewiem

Ile masz lat?:

14

Staż gry: 6 miesiecy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Lubie minecraft. Fajny serwer. Chce milo spedzic czas.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzam się.

Zareklamujesz nasz serwer?:

Tak.

Opublikowano

Nick w grze : NogesPL

Wiek :16

Staż gry :0,5 rok

Przeczytałeś regulamin :tak

Polecający: ---brak---

Zbieram +

Mój nick w grze to: NogesPL

 

Pozdro !

Opublikowano

Nick w grze : Antoine338

Wiek : 18

Staż gry : miesiąc

Przeczytałeś regulamin : tak

Polecający:

Dlaczego chce grac na serwwerze: bo chcialbym ogolnie zobaczyc jak wyglada gra w multi, bo budowanie domkow samemu robi sie powoli nudne

Opublikowano

Nick w grze : NogesPL

Wiek : 16

Staż gry : 0,5 roku

Przeczytałeś regulamin : tak

Polecający: --brak--

Zbieram +

Mój nick w grze to: NogesPL

 

Pozdro !

Opublikowano

Nick w grze : Vankkinka

Wiek : 17. ; )

Staż gry : Już z 2 lata...

Przeczytałeś regulamin : Taa.

Polecający: Brak.

 

i jak byś mógł dodać mojego kuzyna . ^^ ...

 

Nick w grze : Grzesiek

Wiek : 16

Staż gry : 1 rok.

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: Brak.

a16848ae453c5f47bd5cd41.gif

 

 

Opublikowano

Nick w grze : MoToGoTo

Wiek :12 Lat

Staż gry : Od wersji 1.5

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: Nikt

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...