Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mical jeśli no-premium to ściągnij z profilu Artistofphat tam jest działający

 

 

 

albo tutaj masz

http://www.mediafire.com/download.php?x65ypy5y710h38r

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick:Hasin

Wiek:12

Staż w MC:od Indev

Czemu ten serwer?:Ponieważ lubię serwery z clientem.

Czy zareklamuję?:Jasne, jak tylko wejdę.

Opublikowano

Nick:Ozi

Wiek:16

Ile gram:1rok

Czemu ten serwer?:Bo wygląda ,że jest fajny zobaczy się

Czy zareklamuję:Jak będzie tego wart to tak :P

Lubish To?!

Opublikowano

Nick w grze : Messayah

Wiek : 17

Staż gry : od 1.1 Beta

Przeczytałeś regulamin : Nie, gdyż nie mogę znaleść odnośika do regulaminu. Lecz jeżeli chodzi o dane INFO: to tak.

Polecający: -

Opublikowano

Nick w grze : Enqarta

Wiek : 16

Staż gry : rok

Przeczytałeś regulamin : To samo co up <Nie, gdyż nie mogę znaleść odnośika do regulaminu. Lecz jeżeli chodzi o dane INFO: to tak.>

Polecający: -

Opublikowano

Enqarta witam w grze

 

biedny napisz podanie zgodne ze wzorem i możesz

 

Messayah też dodany

 

Regulamin znajdziecie na naszej stronie i proszę się zapoznać.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Z tego co zauważyłem, to błąd ten pojawia się po niepoprawnym zainstalowaniu naszego klienta :) Jeśli ściągałeś z linka który był kilka postów wcześniej i nie działał, wejdź do mnie na profil i pobierz najnowszą wersję :) Oczywiście instaluj zgodnie z instrukcją!

 

Próbowałem i po swojemu i zgodnie z instrukcją, z 12x to instalowałem :D

Wyskakiwał błąd, ze chyba za stara wersja... Pobiorę te od ciebie zobaczymy :P

Sorki za błędy, nie chce mi się poprawiać

:D

Opublikowano

Alanthi, mam problem pobrałem plik do updejtu, wszystko ok, lecz wyskakuje mi taki komunikat

Outdated Client

ok juz naprawilem :D pobralem to z media fire i dziala :>

Opublikowano

Nick w grze: Eyna18

Ile masz lat?: 18 w maju;)

Staż gry: gram okolo pol roku,

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Bo szukam serwera na ktory moglabym cos osiagnac. Poznac nowych ciekawych ludzi, do pogadania na ts3, w grze. A na dodatek jest tu WL co zapobiega ze nie bd tu grac "dzieciaki" a ja nie bd dodatkowo sie wkurzac

xD

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: chetnie polece kolegom.

-Buu ; )

-I'm princess ; *
Opublikowano

Nick w grze: Nowak

Ile masz lat?: 15

Staż gry: 5 miesięcy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Zapowiada się fajny serwer.Mam nadzieje ze szybko nie padnie.Nie mam gdzie grać

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Postaram się

Głupcom należałoby wymyślić trudniejszy sposób rozmnażania. - Tadeusz Gicgier

Opublikowano

Nick w grze : Navcio

Wiek : 16

Staż gry : od Czasu Alpha

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: ---

12674.png Zapraszam
Opublikowano

Link do najnowszego klienta spouta, gdyż niestety z tamtym coś jest przez to, że robiony był w InstalShield Trial ;/ Jak tylko zdobędziemy pełną wersję lub darmowy, dobry zamiennik programu z powrotem udostępnimy instalatorek ^^ Odsyłam do profilu Artistofphat'a gdzie możemy go pobrać - 1 link (wersja v1108)

 

http://www.mpcforum.pl/user/353567-artistofphat/

Opublikowano

Nick w grze: DonSherlocK

Ile masz lat?: 15

Staż gry: Pół roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Szukam dobrego i fajnego serwera MC.Na wielu już grałem , ale poziom ortografii mnie dobijał.

Lubie dobrą zabawe i miło spędzać czas.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak , zaprosze paru kumpli ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...