Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze: KaelBacara

Ile masz lat?: 17

Staż gry: od Alphy 1.2

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Minecraft multi zawsze jest fajny. Słyszałem że serwer jest naprawdę ekstra. Lubię grać z ludźmi przez internet.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze: Mort

Ile masz lat?: 17

Staż gry: Od wersji 1.2

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): serwer jest zajebis*ty, są fajne budowle miła administracja

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Ma się rozumieć.

Zareklamujesz nasz serwer?: Jak zajdzie taka Potrzeba.

:) Z Frajerami Nie Pije. :)

Opublikowano

Nick w grze: Tuba

 

Ile masz lat?: 17

 

Staż gry: Od wersji 1.3

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Bo jest fajny.

;)

 

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Ma się rozumieć.

Opublikowano

Nick w grze: Krashi

Ile masz lat?: 15

Staż gry: już z rok

:)

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Lubie takie serwery, ten na prawdę przypadł mi do gustu

:)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: No pewnie

;)

Kiedyś zbierałem minusy.

Opublikowano

Nick w grze: Miczek

Ile masz lat?: 15

Staż gry: 1.3

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Szukam servera z fajna i mila atmosfera. Ogarnieta administracja. I chce wyprubowac te nowe itemy ;d

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Szukam z kolegami servera jest nas 5 wiec 5 kolegom napewno podam

Opublikowano

nick w grze: spore71

ile masz lat?: 14

Staż gry: od wersji 1.7.6

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serverze[minimum 3 zdania]: słyszałem że ten server jest super widziałem zdjęcia i będe sie tam bawil i dużo innyh żeczy robił będe

czy zgadzasz sie z postanowieniami regulaminów?: Tak

zareklamujesz nasz server?: no nie wiem może tak może nie jak server będzie super to napewno tak

Daj "+", ciebie to nic nie kosztuje, a mnie uśmiechu doda ;)

Opublikowano

Nick w grze :padawarm

Wiek :16

Staż gry :od wersji 1.5

Przeczytałeś regulamin :przeczytałem

Polecający:nikt , ale ja chcę polecić :P

18706.png
Opublikowano

Nick w grze : Itterek

Wiek : 14

Staż gry : Kwartał

Przeczytałeś regulamin : Przeczytany i zaakceptowany

Polecający: Brak

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Itterek ktoś cię dodał lub nick zajęty musisz sprawdzić. Regulamin znajdziesz na naszej stronie. Życzę miłej gry.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze :Soczek

Wiek :15

Staż gry : Wersja 1.3

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający:?

 

Nick

w grze

:Kukus

Wiek :14

Staż gry : Wersja 1.7.3

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: Soczek

Ps: Piszemy razem bo moje konto na mpc-forum zostało zbugowane... .

Zbieram +

 

 

Ale tak na prawdę gówno mnie to obchodzi ...

Opublikowano

Soczek nick zajęty

 

Kukus dodany

 

Itterek jak możesz na ts do nas to ci podam hasło do konta

Owner serwera ExtremeCraft

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...