Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawsze Aktualna Wersja Ibota


rosire

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yyy z tego co sie orientuje musisz ustawic w pliku srodkir sciezke do silkroada np. D:/Silkroad/sro_client.exe i jezeli masz Viste lub 7 sprobuj jako administrator wlaczyc moze pomoze aha i czy na pewno masz wszystkie programy zainstalowane?

Kryspin_PL.pngVienio_PL.png

 

Nowy_Shooter.png

 

Pomoglem kliknij + To na pewno nie zaboli ;)

 

Pomogłeś człowiekowi a w zamian dostajesz minusa, to jest dopiero filozofia nie których mądrych ludzi na Forach Tematycznych...

  • Odpowiedzi 837
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przed patchem wszystko mi działało . W loaderze mam ustawioną lokalizacje gry , i zawsze uruchamiam jako administrator no niestety teraz to nie pomaga . Dalej nie działa nie wiem czemu a do tej nowej wersji bota nie potrzebny nowy loader ?

 

Mozliwe że namieszałem w loaderze . Mam taką wersje edxSilkroadLoader5_0_3 , co mam zaznaczyć . A z tą lokalizacją faktycznie nie zmieniłem w tym pliku z tym że teraz ustawiłem D:/Gry/Silkroad czy jakoś inaczej , dokładniej można to ustawić ?

Opublikowano

Mam problem z ibotem :/ Za kazdym razem kiedy odpalam go przez loadera silk sie normalnie włącza ale wyskakuje mi DC from the server :/ Mam najnowszą wersję ibota, ale nie wiem co jest z tym loaderem :/

Opublikowano

Najnowsza wersja bota: v1.1.2

Download - link ze strony autora.

Mój reupload na speedyshare.

 

Change Log:
v1.1.2
- Updated iBot_Commands.txt
- Added pouch inventory
- Added job equipment inventory
- Added check if pouch is full
- Added alarms for hunter/thief consignment trade
- Added noticed when hunter/thief consignment trade starts
- Added return to town if transport is dead
- Fix horse dismount on disconnect
- Fix clientless reconnecting on the login server
- Fix job equipment parsing
- Fix data conversion issue on Arrows/Bolts
- Fix return to town if on transport
- Redesign inventory page

SaintCandy.png
Opublikowano

Nowa wersja dodana.

 

Change Log:

v1.1.2

- Updated iBot_Commands.txt

- Added pouch inventory

- Added job equipment inventory

- Added check if pouch is full

- Added alarms for hunter/thief consignment trade

- Added noticed when hunter/thief consignment trade starts

- Added return to town if transport is dead

- Fix horse dismount on disconnect

- Fix clientless reconnecting on the login server

- Fix job equipment parsing

- Fix data conversion issue on Arrows/Bolts

- Fix return to town if on transport

- Redesign inventory page

Sig.png

Opublikowano

Mi po 5 rano silk się wogólne nie chce włączyć (prawdopodobnie po update) nowy edxloader będzie potrzebny ? Czy tylko mi nie działa?

Cały czas jest napisane - "You have been disconnected from the serwer." przy próbie włączenia, bez bota (i edx loadera) silk się włącza normalnie.

Opublikowano

Ta najnowsza wersja też mi nie działa jest to samo co z poprzednimi nie wiem dlaczego mam NEt Framework 3,5 jesli ma to jakies znaczenie :) może jest jakis problem z windowsem ??? mam XP pack 2

Opublikowano

Ta najnowsza wersja też mi nie działa jest to samo co z poprzednimi nie wiem dlaczego mam NEt Framework 3,5 jesli ma to jakies znaczenie :) może jest jakis problem z windowsem ??? mam XP pack 2

Opublikowano

Mam tez problem z ta nowa wersja właczam i bota i loadera i po chwili wyskakuje DC na tym clijencie co sie wlacza przed odpaleniem gry nie chce poprostu mi gry odpalic czemu ?

Opublikowano

PROSZĘ O POMOC

 

Witam wszystkich<po nowym uptade mam problem z uruchomieniem ibota...

 

-sciagłem nową wersje ibota czyli< 1.1.2 >

 

Gdy wchodzę robię tak...

 

-zaznaczam Unse Clientess potem

-zaznaczam Auto Recon

-no i connect

 

I wyskakuje mi takie cos CYTAT <<Old clientess Version >

 

Proszę o szybką pomoc dam ++++++

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...