Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zbiór Pytań Z Tego Działu!


Calg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem mi sie wydawalo ze sie palci za softa dopuki nie beda musieli zrobic nowego i wtedy znow ale skoro od tego zalezy to powiedzmy 8 $ na ile bedzie?

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Za 8 dni się płaci 4$

 

...z tym że tego 8ego dnia musisz już kupić kolejną subskrypcję, więc ten dzień to jest taki przejściowy.

Opublikowano

Taa Joymax utrudnia życie na maxa. Bez premium nie ma szans na szybkie wbicie na serwer. To co Nam pozostalo to....cierpliwość

usunieta by MIKE

Opublikowano

nie wbijam normlanie

 

 

mam pomysla jak wbijac szybcjej na server

UWAGA TEN SPOSOB JEST ZAJEBISTY

UWAGA

I

TATATA

 

 

!!!KUPIC PREMIUM!!!!!!!!!!

 

 

 

jaj super

651190456940bx4.png

841190457160kq3.png

 

Opublikowano
pewnie zaplacisz jakas cene i tam dopuki nie bedzie inspekcj bot bedzie dzialal

Gówno a nie będzie działał... po 8 dniach koniec botowania i nie ważne czy będzie nowy sro_client czy nie, i nie jakąś tam cenę tylko 4$ za 8 dni. Czytaj inne odpowiedzi a nie sam pierwszy post.

Opublikowano

Dobre pytanie, dolanczam sie tez mnie to interesuje bo niedam rady nawet zrobic tego sosuna ;/

Opublikowano

k*rwa Kimposible uspokoisz się czy nie? Spamujesz na maxa...

 

mam pomysla jak wbijac szybcjej na server

UWAGA TEN SPOSOB JEST ZAJEBISTY

UWAGA

I

TATATA

 

 

!!!KUPIC PREMIUM!!!!!!!!!!

 

Może ktoś zna sposób żeby wejść na serwa szybciej no oprócz tego że sie płaci więc plz o pomoc:)

Z góry thx rolleyes.gif

 

I po chooj piszesz takie pierdoły debilu? Żeby posta nabić? CZYTAJ! i mnie nie denerwuj.

 

@topic

Kiedyś były sposoby na wbijanie na serva, kiedy token wyskakiwał tylko jak było miejsce na servie. Teraz nic nie działa i musisz liczyć na własne siły.

Opublikowano

Pamietam ze Dawno Dawno temu byl sposob z 2 silkami ;] Potrzebne sa do tego 2 kompy albo multiclient .. Ale chyba to juz nie dziala:(

PostalDude - Iris - 90

Opublikowano

ja mam klawiaturke Logitech g15 tam sa wbudowane macro ze samemu ustawiasz makro i zapisuje sie w klawiturze spox

Pgrajcie sobie w gunz przez 2 godzinki non stop k style a zobaczycie co to bol palcow a przy silku jak gram moga bolec palce mojego boota hahah

NADCIAGA LORD M.

Strach sie bac. :P

Opublikowano

Jest sposób na wbijanie niewiem czy to działa ale daje ;P

Jest to TuT jednego Pana z forum o botach elitepvpers.

 

 

 

Witam, ostatio grzebiąc troche po necie, i nie mając co robic wpadłem na sposób logowania do silka, potrzeba nam 2 programy, pierwszy to Silkmind, drugi to modyfikator wiem strasznie brzmi, dzięki Silkmindowi nie musimy wpisywać logina i hasła, wszystko jest auto, jedyna rzecza jaka musimy zrobić to przepisać ten pojebany token, dzieki modyfikatorowi nie dostajemy DC podczas logowania, mamy nude patch i zoom hack tak więc zabieramy się za robote

 

>>>>>>>>Tut<<<<<<<<<

1) rozpakowujemy pliki z paczki, bez tego nie ma chuja

2) uruchamiamy silkminda, konfigurujemy go

3) naciskamy start w silkmindzie (teraz ważne: należy szybko uruchomić modyfikator[w momencie kiedy mamy logo silka, nacisnąc update i kliknąc 2 razy na proces Silkroad, następnie go zminimalizować)>>>kaspersky może pluć że mamy invadera, dzieje się dlatego, że program podczepia sie pod clienta, bez obaw wszystko jest ok <<<

4)Silkmind wpisuje nam pasy, my tylko przepisujemy obrazek, nie wywala nas z gry dzieki czemu oszczędzamy kupe czasu która idzie na uruchamianie gry, ja tym sposobem wbijam na babel w godzinach szczytu max 10 minut więc polecam wszystkim których wkurwia logowanie

 

* silkmind nie współpracuje z Tbotem, więc aby uruchomić gre z Tbotem uruchamiacie tylko modyfikator i wpisujecie pasy ręcznie, ale to i tak jest wygodniejsze niż uruchamianie bota 150 razy żeby się zalogować

** Działa tylko na orginalnym cliencie

 

Mam nadzieję że ułatwiłem wam życie chłopacy

 

 

Link: http://rapidshare.com/files/57670429/Autologowanie.zip.html

 

sorry za 2 post ale skan:

 

-----------

 

SKAN:

Plik Autologowanie.zip otrzymany 2007.09.23 14:55:44 (CET)

Obecny status: zakończono

Wynik: 6/30 (20%)

Zwięzły

Drukuj wyniki Antywirus Wersja Ostatnia aktualizacja Wynik

AhnLab-V3 2007.9.22.0 2007.09.21 -

AntiVir 7.6.0.15 2007.09.21 HEUR/Crypted

Authentium 4.93.8 2007.09.23 -

Avast 4.7.1043.0 2007.09.22 -

AVG 7.5.0.485 2007.09.22 -

BitDefender 7.2 2007.09.23 -

CAT-QuickHeal 9.00 2007.09.21 -

ClamAV 0.91.2 2007.09.23 -

DrWeb 4.33 2007.09.23 -

eSafe 7.0.15.0 2007.09.19 -

eTrust-Vet 31.2.5154 2007.09.21 -

Ewido 4.0 2007.09.20 -

FileAdvisor 1 2007.09.23 -

Fortinet 3.11.0.0 2007.09.23 -

F-Prot 4.3.2.48 2007.09.23 -

F-Secure 6.70.13030.0 2007.09.21 -

Ikarus T3.1.1.12 2007.09.23 Backdoor.VB.EV

Kaspersky 4.0.2.24 2007.09.23 -

McAfee 5125 2007.09.21 -

NOD32v2 2545 2007.09.23 -

Norman 5.80.02 2007.09.21 -

Panda 9.0.0.4 2007.09.23 Suspicious file

Rising 19.41.62.00 2007.09.23 -

Sophos 4.21.0 2007.09.23 -

Sunbelt 2.2.907.0 2007.09.22 VIPRE.Suspicious

Symantec 10 2007.09.23 -

TheHacker 6.2.5.066 2007.09.22 W32/Behav-Heuristic-064

VBA32 3.12.2.4 2007.09.23 -

VirusBuster 4.3.26:9 2007.09.22 -

Webwasher-Gateway 6.0.1 2007.09.21 Heuristic.Crypted

Dodatkowe informacje

File size: 1501343 bytes

MD5: 2c7dc76088df59998dbf3449bebadf0f

SHA1: 42e96984f9aed9a1a8c0b48fb2fdefd11d682597

packers: UTF-8

packers: UTF-8, Themida

Sunbelt info: VIPRE.Suspicious is a generic detection for potential threats that are deemed suspicious through heuristics.

 

Nieszkodliwy mimo wykrycia Bac, to heurystyczna gadanina programów antywir, program ma invadera zeby potpiąc się pod clienta, jest BEZPIECZNY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...