Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej - Mistrzostwa MPC - League Of Legends - Zaczynamy od wtorku.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 432
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

piątek ostateczny termin.

która z drużyn się nie wstawi zostaje wyrzucona.

No ok, ale czy pasuje o 16:30?

@Edit

W grupie B wrócił członek

Więc, możemy grać normalnym składem.

Opublikowano

Replay:

http://www.megaupload.com/?d=L0L2QBC0

Skan:

https://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=8a41c41df9db7f7ca4ecc9a086dab7642ddb3ba3db8a0645c3decc70268e0200-1314381497

 

Proszę nie sugerować się buildami i stylami gry zawartymi w tym materiale - marne szanse aby udało się ich użyć w normalnej rozgrywce. Sugerowaliśmy się Shushei-em, HHGG oraz Rain Man'em.

Opublikowano

To kiedy gotowi jesteście na mecz finałowy? ; )

Da się tego debila wywalić(tycosiegapisz/B4hamut) i zastąpić kim innym?

Zachowuje się jak dzieciak ,sra się ,wogóle wkurwiajacy ma charakter.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Da się tego debila wywalić(tycosiegapisz/B4hamut) i zastąpić kim innym?

Zachowuje się jak dzieciak ,sra się ,wogóle wkurwiajacy ma charakter.

 

 

Zachowuje sie jak dzieciak... Kto sie zachowuje jak dzieciak ? Wchodze na ts3 a ten - "wezcie go zbanujcie w koncu bo wkurwia kazdego", albo "o znowu ten smiec/dzieciak/pizda/itp."

Z tego co wiem to masz 14 lat wiec prosze nie nazywaj mnie dzieciakiem, nic tym nie zdzialasz.

Kolega Ci wbil 1500elo (zloto) i gdy wchodziles na ts, pytalismy sie czy grasz a Ty "Nie gram z niskimi ELO"

A teraz? Masz srebro 1410 bodajze bo juz z tamtym typem nie grasz i masz sona 2/11 jako support to ze wszystkimi ;*

Wiem, ze napisane chaotycznie ale sie spiesze.

 

gl&hf

Opublikowano

Zachowuje sie jak dzieciak... Kto sie zachowuje jak dzieciak ? Wchodze na ts3 a ten - "wezcie go zbanujcie w koncu bo wkurwia kazdego", albo "o znowu ten smiec/dzieciak/pizda/itp."

Z tego co wiem to masz 14 lat wiec prosze nie nazywaj mnie dzieciakiem, nic tym nie zdzialasz.

Kolega Ci wbil 1500elo (zloto) i gdy wchodziles na ts, pytalismy sie czy grasz a Ty "Nie gram z niskimi ELO"

A teraz? Masz srebro 1410 bodajze bo juz z tamtym typem nie grasz i masz sona 2/11 jako support to ze wszystkimi ;*

Wiem, ze napisane chaotycznie ale sie spiesze.

 

gl&hf

Miałeś 1700 elo ,spadłeś bo nie ogarniasz, wycarrowali cię ,ojejciu.

I tamto zdanie nie mówiłem do ciebie btw.

Ty masz niby 16 lat,brzmisz jak 12/10 ,a zachowujesz się jak metińczyk.

Smutne co nie?

Dodatkowo jesteś debilem ,kto normalny(inteligentny) ma poprawkę z J.Polskiego?

I to ty się wpierdalałeś na ts-a ,potem nikt cię już nie prosił.

Ogarnij się

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Zachowuje sie jak dzieciak... Kto sie zachowuje jak dzieciak ? Wchodze na ts3 a ten - "wezcie go zbanujcie w koncu bo wkurwia kazdego", albo "o znowu ten smiec/dzieciak/pizda/itp."

Z tego co wiem to masz 14 lat wiec prosze nie nazywaj mnie dzieciakiem, nic tym nie zdzialasz.

Kolega Ci wbil 1500elo (zloto) i gdy wchodziles na ts, pytalismy sie czy grasz a Ty "Nie gram z niskimi ELO"

A teraz? Masz srebro 1410 bodajze bo juz z tamtym typem nie grasz i masz sona 2/11 jako support to ze wszystkimi ;*

Wiem, ze napisane chaotycznie ale sie spiesze.

 

gl&hf

 

 

Miałeś 1700 elo ,spadłeś bo nie ogarniasz, wycarrowali cię ,ojejciu.

I tamto zdanie nie mówiłem do ciebie btw.

Ty masz niby 16 lat,brzmisz jak 12/10 ,a zachowujesz się jak metińczyk.

Smutne co nie?

Dodatkowo jesteś debilem ,kto normalny(inteligentny) ma poprawkę z J.Polskiego?

I to ty się wpierdalałeś na ts-a ,potem nikt cię już nie prosił.

Ogarnij się

 

 

Ale ten temat nie służy do tego typu dyskusji. Takie sprawy na PW.

Ustalcie lepiej termin ostatniego meczu.

Opublikowano

Wypisuje sie z turnieju, przenioslem summonera na westa.

Dziekuje dowidzenia, gl&hf na tym zjebanym serwie.

+1 noob na westcie.

@Top

Jeżeli w takim razie nie ma jednego gracza to mogę takowego załatwić ,o ile mi pozwolicie :>.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...