Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej - Mistrzostwa MPC - League Of Legends - Zaczynamy od wtorku.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapisy czas zacząć!

 

Tak, więc skoro temat cieszył się takim zainteresowaniem, administracja wyraziła na taki konkurs zgodę, robię temat z zapisami.

 

 

Ogólne postanowienia:

 

1.Zakaz używania jakichkolwiek wspomagaczy.

2.Tylko wybrane osoby mogą sędziować mecze.

3.Sędzia nie może pomagać żadnej z drużyn.

 

 

Regulamin:

1.W tym temacie użytkownicy składają swoje podania według niżej podanego wzoru.

2.Niepełne wypełnienie wzoru podania będzie od razu kasowane.

3.Każda z drużyn będzie losowana. Nie będzie tak, że ktoś chce być z kimś.

4.Każdy mecz jest obserwowany przez minimum jednego sędziego.

5.Za zabicie sędziego jest kara ujemnych punktów pod koniec meczu.

6.Sędzia może w każdej chwili zażądać chwili przerwy.

7.Sędzia po zakończeniu rozgrywki w odstępie maximum 1h podać oficjalne wyniki poprzez wpis w temacie.

8.Decyzja sędziego jest niepodważalna.

9.Zakaz uzywania run oraz masteries

 

Sędziowie:


  •  
  • Pro kiki Junior
  • lordwyder

Wpisujcie się według tego wzoru:

Nick na forum:

Nick w grze:

Numer GG:

Lvl lub ELO:

 

Kod do podania ;

[b]Nick na forum:[/b]
[b]Nick w grze: [/b]
[b]Numer GG:[/b]
[b]Lvl lub ELO: [/b]

 

Jak będzie przebiegał turniej:

Przewidujemy, że powstanie sześć grup po trzy osoby.

W sumie będzie 18miejsc.

 

Nagrodą dla całej drużyny będzie :

 


  •  
  • Tytuł użytkownika - MPC CHAMPION
  • MPC Champion - 1303226680-U198706.png

 

 

 

 

Składy do rozgrywek :

 

Grupa A

 

Sebos

Pro kik (?)

typiecosiegapisz

 

 

Grupa B

 

Farex

Sadaleus

Niemcu

 

 

Grupa C

 

Blayd3R

Plajer

EmpioS

 

 

Grupa D

 

No Sound

NupBuster

rozekpro

 

 

Grupa E

 

Kontakt nawiązany z 2 osobami.

Macci

EviLorDs

Vistal

 

 

 

Grupa F

 

Brak kontaktu ze starym składem.

Do grupy przyłączam:

d3at1V

Adamoll

Rapido(pisał do mnie pw*)

 

 

Grupa H.

 

eidos098

ProUser

lukasz1950x

 

 

Rozpiska meczy:

f50840040000426e.png

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia! ; )

w83od2.jpg

  • Odpowiedzi 432
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick na forum:Sebos2

Nick w grze:Sebos

Numer GG :Nie mam

Elo:1303 - Retards powahhhh

Gram dżunglerami,ap carry i na solo topie.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Nick na forum: Pro kiki Junior

Nick w grze: Pro kiki Junior

Numer GG: 22947226

Lvl lub ELO: 10lvl

Czy sędziowie mogą brać udział w turnieju?

A o jakie wspomagacze chodzi?

Opublikowano

Nick na forum:lordwyder

Nick w grze: Sarter

Numer GG:4391524

Lvl lub ELO: 30, 1309

 

Jeśli nazbiera się ponad 18 osób, mogę zwolnić miejsce.

Wspomagacze - cheaty, w tym wypadku zoom hack.

Opublikowano

Czy sędziowie mogą brać udział w turnieju?

A o jakie wspomagacze chodzi?

 

Tak sędziowie mogą brać udział.

Wtedy np; lordwydor ogląda i ocenia mecz. ;)

 

Wspomagacze nic innego jak jakieś haxxy.

 

 

 

Proszę tutaj nie spamować.

chcesz info? pisz pw lub gg.

w83od2.jpg

Opublikowano

Nick na forum: Pro kiki Junior

Nick w grze: Pro kiki Junior

Numer GG: 22947226

Lvl lub ELO: 10lvl

 

 

 

Jeśli nazbiera się ponad 18 osób, mogę zwolnić miejsce.

Sry ,ale 10 lvl będzie tylko feedować :>.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Sry ,ale 10 lvl będzie tylko feedować :>.

Konkurs jest przeznaczony na wszystkich, bez ograniczeń lvl-owych. Nie wiesz jakiego ma skilla, być może gra na poziomie 1,6k ELO, być może nie. Grupy i tak będą prawdopodobnie ustalane według lvl'a/ELO aby nie dobrać trzech 5-cio lvl-owców przeciw trzem 30.

Opublikowano

Nick na forum:No Sound

Nick w grze: Bjerge

Numer GG:31483119 (rzadko jestem na gg, jak już to pisać w grze)

Lvl lub ELO: 30

11.jpg

Opublikowano

Konkurs jest przeznaczony na wszystkich, bez ograniczeń lvl-owych. Nie wiesz jakiego ma skilla, być może gra na poziomie 1,6k ELO, być może nie. Grupy i tak będą prawdopodobnie ustalane według lvl'a/ELO aby nie dobrać trzech 5-cio lvl-owców przeciw trzem 30.

Nie chodzi tu nawet o skilla ,a o runy i masteries :>.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Nick na forum: ronin

Nick w grze: RoninMPC

Numer GG: 8926406

Lvl lub ELO: 30

 

sry zapomnialem ze wyjezdzam, prosze nie brac pod uwage

.

Opublikowano

kiedy by się to odbywało ?

 

/razor130: Patrzcie co pisał kiki. To jest temat od zapisów. Wszelakie pytania:

 

 

Proszę tutaj nie spamować.

chcesz info? pisz pw lub gg.

Opublikowano

Proszę wszystkich którzy chcą brać udział w turnieju o zrobienie sobie drugiego konta z 1lv. Dzięki temu będą się liczyć tylko umiejętności gracza, nie zakupione przez niego runy czy rozdane masterki.

Być może nie będzie to pasowało kilku osobom, ale jest to najlepsze rozwiązanie aby chodź trochę zmniejszyć różnicę między 15 a 30 lvl-em.

Nicki nowych kont podajcie w temacie z zapisami (nie usuwając nicku głównego konta).

Liczę na to że nikt się przez to nie wycofa.

Opublikowano

Proszę wszystkich którzy chcą brać udział w turnieju o zrobienie sobie drugiego konta z 1lv. Dzięki temu będą się liczyć tylko umiejętności gracza, nie zakupione przez niego runy czy rozdane masterki.

Być może nie będzie to pasowało kilku osobom, ale jest to najlepsze rozwiązanie aby chodź trochę zmniejszyć różnicę między 15 a 30 lvl-em.

Nicki nowych kont podajcie w temacie z zapisami (nie usuwając nicku głównego konta).

Liczę na to że nikt się przez to nie wycofa.

Gz ,nie lepiej ustalić że nie ma masterek i run?

A każdy mecz nagrywać w lol replayu iw ysyłać do sędziego który będzie obczajał czy ktoś ma runy czy nie?

A jeżeli miał ustawione to dyskwalifikacja -.-.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...