Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej - Mistrzostwa MPC - League Of Legends - Zaczynamy od wtorku.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolejny wczorajszy mecz wygrała drużyna D.Replay:

http://www.megaupload.com/?d=CA7IUEWK

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=752f83105ebc43019e645ee7226987b13854fdce58b4c3f6b8e14aa6a25782c0-1312623514

Za pomocą jakiego programu to odtwarzać??

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • Odpowiedzi 432
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick na forum: NismonS

Nick w grze: The NismonS

Numer GG: 36554464

Lvl lub ELO: 15

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

No ciekawy mecz z grupa D, jak to jest z tymi przegranymi team? Mamy z kims grac czy juz koniec?

Moje AMV:

 

Arpeggio Of Blue Steel:

https://www.youtube.com/watch?v=tMZDfT2ds4I

5 Centimeres per second:

http://www.youtube.com/watch?v=4UFHW47oIwc

Gun Gale Online// Sword Art Online 2:

https://www.youtube.com/watch?v=fP2gEn28_cY

Postaw +, właśnie plusy motywuja mnie do dalszego działania

Opublikowano

Grupa C - ww miał masterki ,albo jakieś kiczaste runki per lvl.

czyste chamstwo.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

No ciekawy mecz z grupa D, jak to jest z tymi przegranymi team? Mamy z kims grac czy juz koniec?

Jeśli przegrałeś w 1 rundzie to koniec.

 

W meczu grupy C pytałem czy powtarzamy ale nikt nie wyraził takiej chęci. Uznałem że nikomu te 5 ap nie przeszkadza.

Opublikowano

Jeśli przegrałeś w 1 rundzie to koniec.

 

W meczu grupy C pytałem czy powtarzamy ale nikt nie wyraził takiej chęci. Uznałem że nikomu te 5 ap nie przeszkadza.

Zauważ że miał chyba jeszcze masterki na speeda :>

Dodatowo ,mógł dodać w magic pene ,bez którego lanewick to szmata.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Wszyscy mogliście mieć w m.pene, a.pene, m. regen, hp. regen czy inne tego typu runy. Nie miałem jak tego sprawdzić - liczyłem na waszą uczciwość.

Pytałem czy przerywamy - nie to nie, najwyraźniej nikomu to nie przeszkadzało.

Opublikowano

Jestem w grupie F jakoś nikt się ze mną nie skontaktował, a nawet nie wiem z kim ja mam się skontaktować 0.o

 

A tak wgl to jest turniej 3 vs 3 ? xD

Twoja drużyna zgłosiła że nie ma z tobą kontaktu. Mecz został rozegrany bez ciebie.

Opublikowano

Sorry, ale myślałem, że wszystko będzie załatwiane przez te forum, a nie przed debilne gg, które rzadko włączam. Jakoś dostałem tylko 2 wiadomości na gg i od razu brak kontaktu ? Gdyby przyszło pm tutaj na forum, abym włączył gg to zrobiłbym to. Ale przecież każdy troszczy się o swoją dupę, bo po co o innych .

 

Trudno, ale organizacja tego turnieju jest ujowa.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Sorry, ale myślałem, że wszystko będzie załatwiane przez te forum, a nie przed debilne gg, które rzadko włączam. Jakoś dostałem tylko 2 wiadomości na gg i od razu brak kontaktu ? Gdyby przyszło pm tutaj na forum, abym włączył gg to zrobiłbym to. Ale przecież każdy troszczy się o swoją dupę, bo po co o innych .

 

Trudno, ale organizacja tego turnieju jest ujowa.

Hejters gona hejt.

Co mogliśmy zrobić? To chyba tobie powinno zależeć na wzięciu udziału - nie nam. Nie było z tobą kontaktu od czasu twojego zgłoszenia. Mogłeś sam napisać do swojej drużyny. Nie podałeś że na gg wchodzisz rzadko a podałeś je w kontaktach. Bo najlepiej to mieć na wszystko ... bo przecież inni mogą zrobić to za mnie.

Opublikowano

2x up To ty narobiłeś błędów, za mało się tym interesowaleś, teraz nie płacz kolego.

Opublikowano

1312736678-U253846.png

Czemu tu jest grupa C ,a nie A?

Że przeszła dalej?

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Fakt mój błąd.

Poprawione. ;)

Kiedy ma zamiar zagrać grupa B i D? ;)

Grupa B może grać jak najszybciej, tylko pojawił się problem bo Niemcu dzisiaj wyjechał. I brakuje nam jednego.

Opublikowano

To Kontaktuj Się z rozekpro, mi tam jest obojętne kiedy byśmy mieli grać.

11.jpg

Opublikowano

i przydał by sie mecz między przegranymi grupa C gotowa, co z resztą ? :) Nie odpuścimy tak łatwo, drogi do finału.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...