Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej - Mistrzostwa MPC - League Of Legends - Zaczynamy od wtorku.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 432
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

zamknijcie ten temat bo służy on do nabijania postów i jak ma być jak teraz to nie róbcie 2 edycji :)

 

 

@edit do kazdego kiki mówisz to zrób a to co ty zrobiłeś to jest gówno nie turniej jak nie umiesz to tego nie rób proste ?

rapido.png

 

 

Jeśli Ci pomogłem

proszę like

Opublikowano

Farex Twoje życie chyba poczekało by 30 minut czy tam godzine

35205.jpg

 

Drixu to sra w gacie, pisalem mu na pw jak chce solo niech zapoda swoja wioche i spenial...

 

33071.png

Opublikowano

@A to te gówno co przegrało 1n1 i przeniosło się na west bo nie miało przyjaciół na est i nie mogło się wycarrować z hell na wschodzie, ojej... tępy c***

Opublikowano

mecze co 14 dni najs.

sebos elo 1300 hahHAHAH pozdro potancz gownie.

Jakiś ban by się mu należał.

Sam masz 1315 ,spadłeś z 1700,przestali cię carrować?

 

@Top

Znajdźcie jakąś inną osobę ,ja nie dam rady.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

mecze co 14 dni najs.

sebos elo 1300 hahHAHAH pozdro potancz gownie.

 

Powiedzial ziomek, ktory na 1vs 1 nie potrafil nawet last hitowac na poziomie 1000 elo HEHESZKIE ZIOMUS nikt cie nie lubi :|

 

Nie lepiej wam sie zgadac na gg czy przez jakis inny kontakt niz na forum, na ktore nie wszyscy wchodza co 30 min codziennie ???

 

I moglby ktos wkleic replaje do 1 posta, zeby nie szukac po calym temacie???

 

@Top

Znajdźcie jakąś inną osobę ,ja nie dam rady.

 

Ja moge, ale zalezy kiedy i czy moge na byle jakim koncie ;s

Opublikowano

Dobra, ostatni dzień na rozegranie, która z drużyn nie stawi się (do 20) w pełnym składzie - przegrywa.

Rozumiem, że ty grasz z nami?

Opublikowano

Jest po 20:00 . byl czas na zebranie sie .Rozumiem ze wygralismy.

 

Mogę zebrać 3 jeśli chcecie w tej chwili kiki się opiedala :P

Opublikowano

jakby co teraz tez moge jako zastepstwo, ale do 20 minut max musimy zagrac

 

/jakos nikt nic nie odpowiada, wiec cisne solo queue, nieaktualne

 

 

@down

 

chociazby ja bym zagral o 22. Zatkao?

.

Opublikowano

jakby co teraz tez moge jako zastepstwo, ale do 20 minut max musimy zagrac

 

/jakos nikt nic nie odpowiada, wiec cisne solo queue, nieaktualne

Kto ci będzie grać o 22? I jeszcze sędziów nie ma..

Było powiedziane, że do 20:00

Opublikowano

Jakiś ban by się mu należał.

Sam masz 1315 ,spadłeś z 1700,przestali cię carrować?

 

@Top

Znajdźcie jakąś inną osobę ,ja nie dam rady.

 

 

Dałeś kogoś do mojej grupy lord?

nie widziałem abyś kogoś nam przydzielił....

 

 

 

 

Mamy już człeka.

pasuje o 19/20 dzisiaj grać?

w83od2.jpg

Opublikowano

Jkbc tu Farex (dostałem bana na 7dni)

W piątek nie mogę grać, bo mam o 18:30 dyżur w kościele, jestem ministrantem i muszę iść.

I nie chciałbym żeby wtedy był walkower.

Przecież finał się odbył wcześniej i wtedy drużyna A się nie wstawiła, więc..

Ale przesunąłeś termin, więc nie będziesz sprawiedliwy jeśli dasz walka jutro.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...