Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Nowe pliki serwerowe by sherer FreeBSD 9.0 64/32 bit


sherer

Jak się podobają pliki?  

254 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pliki podobaj? Ci si? i czy mam robi? kolejn? wersj??

    • TAK
      184
    • NIE
      13
    • I hate Justin Bieber!
      72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Miałem to samo.

po dodaniu questów.

zrobiłem od nowa serwa wgrałem to samo

i tym chodzi wszystko ładnie.

 

tylko Tą Postać mam jakoś zbugowaną ;/

Opublikowano

WTF? OMG? coś mnie sie popierdoliło

 

beztytuuuue.png

 

Reinstalowałem pliki i za kazdym razem tak jest.. i do tego mam jeszcze "Zostaniesz połączony z serwerem"

Opublikowano

jak te pliki odpalić i czym?

jeśli by ktoś pomógł to piszcie gg 20449007

2% MPC Forum lubi harnasia ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygnatury.

Opublikowano

jezu tyle tych problemów z tymi plikami.. jutro Beder wystawia swoje pliki , są PRO i spolszczone w 100 % poczekajcie juz te 20h i zrobicie serva na plikach króre nie śa beta .

1355504898-U363840.png

Opublikowano

Mam pytanie. Robie wszystko jak jest w tutku,wpisuje IP w przeglądarce,ale AirLive (od internettu) chce login i hasło. Mam je podać czy coś źle zrobiłem czy jak ;f

Opublikowano

Sherer, mam taki problem :

Stronka u mnie normalnie działa, ale inni nie mogą nawet w nią wejść (nie mówiąc o zarejestrowaniu)

Porty odblokowane, do mojego hamachi podłączeni...

Jakieś pomysły?

Zbieram -

Opublikowano

@up skąd wiesz jasnowidz jak będzie poradnik to co w tym trudnego będzie?

Sherer po prostu nie chcesz żeby pliki Badara podbieli na koszt twoich.

Kolego po raz 10000 Ci mówię - Badar to mój znajomy.

Znając życie no-lify nie ogarną i bd mu dupe truły...

Może ty dasz sobie rade, ale 90% nie.

Opublikowano

Stronka działa zajebiście!

Ale powiedz mi tylko, czemu nie da się nic wgrać na tego serwa?

 

Przykład:

Miałem item_attr_rare z poprzedniego serwa (Twoje pliki, te same) i wyskakuje cały czas "connection refused"

 

Aaa, i nie mogę nic ulepszać.. proszę o jakiegoś tuta, bo ja jestem początkujący ..

 

pozdrawiam.

Zbieram -

Opublikowano

Sherer, powiedz mi jeszcze, dlaczego inni nie mogą się zalogować na mojego serwa?

Mam 2-giego kompa, ten sam client, normalnie się zaloguję, ale jak wybiorę postać to loguje ..

Może inne porty odblokować? Albo coś innego?

 

 

 

PS. Dużo bugów na serwerze, ale na prawdę się opłaca ;D

Zbieram -

Opublikowano

/SF2010.sh musi zadziałać.

Po odblokowaniu +/- 40 portów dalej to samo :|

Dalej wywala po wybraniu postaci, jakieś inne pomysły?

Zbieram -

Opublikowano

Powiem że i tak nie działa OX, I mapa ślubów, Wojny królestw także. A Wojny gildi nie sprawdzałem. Wiecie jak to naprawić??? Bo game99 nie da się odpalić bo nie ma tam pliku game. A jak dodaje to pisze że port jest używany

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

Opublikowano

Strona Internetowa odpala sie, jest wszystko tak jak na filmiku, nie mozna sie zarejestrowac ani nic, w config mam ustawione w mysql_host "5.113.225.100" w mysql_user "root" a w mysql_pass "kaladar". W top10 pisze ze Warning mysql_connect... prosze o pomoc

Opublikowano

Ma ktoś działający plik Register.php do tego serwera? Jak tak to bym bardzo prosił o wrzucenie go tutaj, bardzo jest mi potrzebny, bez tego mój serwer nie będzie działał. PROSZE BARDZO O WRZUCENIE LINKU DO PLIKU.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...