Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Nowe pliki serwerowe by sherer FreeBSD 9.0 64/32 bit


sherer

Jak się podobają pliki?  

254 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pliki podobaj? Ci si? i czy mam robi? kolejn? wersj??

    • TAK
      184
    • NIE
      13
    • I hate Justin Bieber!
      72

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam problem: jak robię all zgodnie z poradnikiem na YT i jestem przy wpisywaniu kodu "/usr/local/etc/rc.d/lighttpd restart" i /usr/locale/etc/rc.d/mysql-server restart" i jak po tym wpisuje moje IP hamachi (5.96.202.218) do wyszukiwarki to mi strona nie odpala. A w configure w sysinstall wpisałem pierwsze IP : 5.96.202.218, drugie 5.96.202.100 i netmask 255.0.0.0. HELP ME!

 

 

 

### edit

 

jak w VBoxie ustawić kartę sieciową : Hamachi?? BO w wyborze nie mam jej a to tego wina chyba.

 

 

### edit 2

 

Down; Pomogło ...:::+:::...

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakie jest hasło do FTP?

Zbieram +

 

 

Przed napisaniem opinii o serwerze trzeba na

 

nim zagrać. Oceny mają być uzasadniane.

Opublikowano

MI niestety serwer nie chce się nawet odpalić do logowania na roota, pisze mi coś Cpu doesn't support long mode coś takiego.

 

A dokładnie jak tutaj na tym SS:

 

bd2aa.jpg

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Nie działa mi strona, nie wiem nawet co mam wpisać w networking jakie ip to twoje zostawić czy dać końcówkę .100 .177 jakie ip dać w portmapie nic nie wiem, w filmiku też nic nie jest powiedzianie.. Mam nadzieje że ktoś mi pomoże.

Opublikowano

Po co jeśli jest wbudowana w Bazę? i po resztą nie wiem czy xampp mi zadziała bo zaczął się coś sypać po ostatnim formacie.

 

@Edit Widzę że się chyba nie dowiem..

 

@Edit2 Jebie ciebie i te twoje pliki serwerowe Narka ściągnę lepsze a nie taki szajs, możesz reportować mam to w dupie.

Opublikowano

mam problem uruchamian maszyne i zamiast tak jak ty masz zeby wpisac root itd to nie mam nic z tego wgl tylko wyskakuje jakies

 

 

 

 Type'?' for a list of comand,'help' for more detailed help.
OK help
|
help[topic [subtopic]]
help index
The help command displays help on commands and thei usage.
.....
OK

itd

nie wiem o co biega

pomoze ktos??

bedde wdzieczny i dam +

 

 

 

edit

daje ? i wyskakuje mi lista jakby komend ale zadna nic nie daje ocb?

 

mam pliki 64bit poniewaz system 64 bit

sciagam 32 moze na tych pojdzie bez problemu jednak prosze o pomoc

 

 

edit

dziala na 32 bit na 64 sa bledy nie wiem dlaczego

Opublikowano

Witam mam problem z zainstalowaniem virtualbox'a po wykonaniu rolling back action niemoże wypakować plików i kończy się instalacia help!!!!!!!!!!!!!!!!@

Opublikowano

teraz zas mam inny problem

wszystko fajnie idzie

dochodzi do operation timed out i jest tylko 1 raz

wiecej nie chce wejsc

i jest lipa wejsc nas erwa nie moge

Nowicjusz
Opublikowano

Dzieki przydaja się te piliki + leci

omniezw.png

 

Siemka

Mam na Imię Kewin

Lat Mam: 12

Interesuję Się : Metin2 , Counter Strike , Piłka Nożna No I Najważniejsza Rzecz Dziewczyny ;P

Opublikowano

Nie wiem czy macie podobnie ale ja jak próbuje ściągnąć to wyskakuje mi bład i nie moge ściągnąć pomocy!! Wrzuć je ktos na jakis hosting! gg 35754100

Opublikowano

Dołączam się do prosby bo pliki wygasly

sygna1e.png

 

I zapytał go: «Jak ci na imię?» Odpowiedział Mu: «Na imię mi "Legion", bo nas jest wielu»

 

Mk 5 1-10: 9

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...