Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Nowe pliki serwerowe by sherer FreeBSD 9.0 64/32 bit


sherer

Jak się podobają pliki?  

254 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pliki podobaj? Ci si? i czy mam robi? kolejn? wersj??

    • TAK
      184
    • NIE
      13
    • I hate Justin Bieber!
      72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Robie 32 bity wraz z filmikiem, i coś mi nie chce pyknąc.

Robie dokładnie tak jak ty, ale nie wiem czy ip 192.168.... mam dać takie samo jak ty.

Próbuje i tak i tak.

Potem, ty wpisujesz komende cd potem /SF2010.sh

Mi pokazuje że komenda jest zla.

Dalsze komendy też ;p

Apsik

Pasjonat
Opublikowano

mi wszystko działa. masz limit + u mnie.

 

wersja 32 bity nie wiem czemu nie możecie tam wbić. ja robie tak jak na filmiku i moge wbić na serwer, bez żadnych zmian. Serwer robiłem na hamachi, localhost o wszystko śmiga jak ta lala. jutro zaczynam pisać questy.

Opublikowano

Człowieku ty w ogóle oglądałeś tutorial?

Trzeba mieć na prawdę coś z głową, żeby wybierać w VirtualBox Windows na FreeBSD...

 

Zrozum ze 1 raz sie stykam z VirtualBox...

 

i juz dziala ;d

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Opublikowano

No a jak wpisuje ?

Przecież napisałem w poście dokładnie tak samo .

Dalej sie pytam, czy ip mam ustawić takie jak ty, czy 192.168.1.1 i 192.168.1.100 ?

 

Ty masz wpisać swoje ip jeżeli na hamachi lub EasyVPN to wpisujesz to z tego czyli np. 5.xx.xxx.xx tam gdzie x liczby z twojego hamachi lub EasyVpn

Pomogłem daj minusa

PS Pliki działają w 100% strona super chodzi wgrałem inną bo na tamtej coś nie było przycisku w reje

Pozdrawiam

callo

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Witam i dzięki za pliki, ale:

- nie mogę się zalogować do gry, wszystko inne działa,

- no i komenda /stop, ale to już było wymieniane w komentarzach w tym temacie.

obrazjg.png

Sygnatura by boostspeed.

Opublikowano

kurde no pomocy .. mam system win 7 64b , pobieram wersje 64b i w vierualb. nie mam FREEBSD 64B tylko normalne . reinstal programu nic nie pomaga . Prosze pomocy .. pobierac 32b ? jak pobiore to jak to zrobic ? zrob filmik od nowa bez muzyki llub napisz co mam zrobic plz ; d specjalnie delete'nolem pliki by aryman ; D czekam na od jak odp dostajesz 5 i + mozesz tez zrobic film jak zrobic server pod hamachi io jak zainstalowac to hamachi do servera bo cos pisales w 3 /4 stronie tuta

69sf.png


Opublikowano

mam win 7 64b i wersja 64b mi nei działa . pobierac wersje 32 chociaz mam 64 w kompie ? jak 32 to jak to zainstalowac poprawnie na hamachi ? prosze o odp nagradzam + i 5

69sf.png


Opublikowano

Widzi tu ktoś znaczek żeby się zarejestrować??

Ew. może mi ktoś pomóc żeby to się pojawiło??

PS. Mam pytanko, a jaki jest ten standardowy pong??

post-358353-0-16471000-1309086699_thumb.jpg

tumblr_mriym1VJau1rpem9no1_400.gif

Opublikowano

Only Head Shot moge Cie prosic na GG ? mam problem a widze ze miałes ten sam i go rozwiazales . moje gg 34003245 ---> napisz prosze ; > PigmejQ jak mozesz to tez napisz

69sf.png


Opublikowano

Mamjeszcze 1 pytanie jak skonfigurowac zakladke sieć ? nie korzystam z karty siecowej bo mam net przez usb ? i niemoge sie polaczyc z bazą itp

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Opublikowano

tylko to ? tylko te 2 ? masz gg ? napisz do mnie zajme ci 5min 34003245

 

a co w IPv4 Adress ? ip hamaka z koncówka 100 ?

69sf.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...