Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Nowe pliki serwerowe by sherer FreeBSD 9.0 64/32 bit


sherer

Jak się podobają pliki?  

254 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pliki podobaj? Ci si? i czy mam robi? kolejn? wersj??

    • TAK
      184
    • NIE
      13
    • I hate Justin Bieber!
      72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystko fajnie, ale mam taką prośbę; mógłbyś napisać wszystkie komendy które wpisujesz w konsoli na tym tut'cie bo nie słychać all ;]

 

I mam kilka pytanek, czy na pewno dobrze robię, bo w filmiku kiepsko słychać ;]

Czy w sysinstall jak konfiguruje pod serwer hamachi to jak wchodzę do Network interface to IPv6 klikam no i DHCP też?

Czy w konfiguracji w sysinstall w interface zmieniam tylko "IPv4 Gateway"," IPv4 Adress" i "Netmask"? Bo w "name server" są dziwne liczby ;]

 

Pozdrawiam

ZorQ

Poszukuje pluginu Gr2 do 3Ds max 2012.

haac.jpg

 

Jestem jaki jestem i tego NIE zmienię!

 

 

 

Moje Tut'y

 

Video tut jak dodać mapę na swój serwer:

http://www.mpcforum.pl/topic/416201-videotut-jak-dodac-mape-na-wlasny-serwer/page__gopid__2960589#entry2960589

Texture Mod:

http://www.mpcforum.pl/topic/406659-download-texture-mod/page__p__2892270__fromsearch__1#entry2892270

Znaczek GM:

http://www.mpcforum.pl/topic/367597-dl-znaczek-gm/page__p__2603024__fromsearch__1#entry2603024

Nowe Zbroje By Baso:

http://www.mpcforum.pl/topic/478940-dltutzbroje-by-baso/

 

Opublikowano

Czy bym mogl sie dowiedziec co za roznica 64bity za 32 ? ;p aa czy da sie zrobic na VirtualPC ?

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Opublikowano

kuwa nie mam ' system operacyjny : BSD 64b ' tylko 'system operacyjny : BSD ' (a ty masz 64 ; p ) moj system ? win 7 64b profess

1083802555.png

 

 

Plusy miło widziane.

 

Co złe to nie ja !

 

To co lubiee ! :

 

1284300739-U138092.png32266.png

32441.png31918.png

33365.png30671.png

27573.png34117.jpg

31109.gif34818.gif

Opublikowano

Ehhhh... A już sie cieszyłem jak mi powiedziałeś , że mapa OX event działa. Gówno prawda. Na żadnych plikach po twojej przeróbce nie działały OX , a nawet jeśli to nie wyświetlały się pytania.

sygna1.gif



Opublikowano

Czy te pliki 64 bit napewno dzialaja na hamachi/EasyVpn ? Bo na 100% wszystko dobrze robie a na serwa wbic nie moge jak i do navicat noi na strone tez do filezilli tez polaczyc sie nie moge

RMCF

Opublikowano

Ok dziala mi juz wszystko ale nie moge wbic do gry blad podczas laczenia sie z serwerem , ale stronka, navicat, baza wszystko dziala.

Niezmieniałeś czasem charport i loginport ?

 

@edit

A jeśli tak to na jaki?

RMCF

Opublikowano

No właśnie jakieś błędy są zaraz dam ss

@edit

serwer uruchomilem tak jak ty na filmie tylko z ta roznica ze zrobilem tak jak na hamachi w sysinstall

pozniej zrestarotowalem wpisalem passy pozniej /etc/rc.d/netif restart i /start i dalem 1 channel bo nie instalowalem tamtych zaraz ci dam screena tego bledu na koncu po wpisaniu /start

RMCF

Opublikowano

@edit cos mi grafika nie działa może ja napisze więc tak

 

LocaleService locale/germany/locale_string.txt

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

socket_tcp_bind: tcp_socket: Can't assign requested address

new-host-7#

 

To są ostatnie 4 linijki

RMCF

Opublikowano

@up jak ci 3 dzien moze nie dzialac jak pliki sa od wczoraj ;] passy do ftp to root kaladar

 

A ja przekopiuje poprzedni komentarz żeby ci nie umknął zalezy mi na twojej pomocy

 

 

@edit cos mi grafika nie działa może ja napisze więc tak LocaleService locale/germany/locale_string.txt AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1) socket_tcp_bind: tcp_socket: Can't assign requested address new-host-7# To są ostatnie 4 linijki

-otwórz go ale bardziej przejrzyście w code jest dodane na górze

 

Ale jakbyś chciał to tu masz link do obrazku i skan

 

http://www.speedyshare.com/files/29147895/blad.jpg - obrazek

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=11fe5cb3319ff13c5c71800f23cac053c72a99e083f0075ee073dd953a5641a8-1309029399 - skan

RMCF

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...