Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Nowe pliki serwerowe by sherer FreeBSD 9.0 64/32 bit


sherer

Jak się podobają pliki?  

254 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pliki podobaj? Ci si? i czy mam robi? kolejn? wersj??

    • TAK
      184
    • NIE
      13
    • I hate Justin Bieber!
      72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up możesz dokładniej wytłumaczyć o co chodzi ? Jeżeli chodzi o /usr/local/etc/rc.d/mysql-server restart

/usr/local/etc/rc.d/lighttpd restart to to wpisuje .

h65xnex.png

Opublikowano

Ściągałem 2 arazy , pisze mi złe hasło jak wypakowuje , wpisuje

mpcforum.pl

 

:/ o co chodzi ?

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Ściągałem 2 arazy , pisze mi złe hasło jak wypakowuje , wpisuje

mpcforum.pl

 

:/ o co chodzi ?

 

Spróbuj wpisać www.mpcforum.pl

Albo włącz sobie wyświetlanie hasła i wpisz mpcforum.pl

1310060417-U250359.jpg

1312486845-U250359.png

Opublikowano

EHH robie /etc/rc.d/netif restart i GOWNO daje . Gma jak dodac ne moge tak nie moge. IP dobre wpisuje w GMhost z normalna koncowka . w gm list tez wszystko dobrze . Nickk wpisuje z przedrostkiem [HA] ni nie daje bez przerostka przed nickiem tez nic nei daje . ja juz nei wiem co mam zrobic

Opublikowano

Ja nie mogę wbić na stronkę rejestracyjną i nie mogę się połączyć przez Navi może mi ktoś powiedzieć co robię źle?

Opublikowano

@UP

 

Dzięki Navi i stronka już działają ale na stronie mam coś takiego: Fatal error: Call to undefined function session_start() in /usr/local/www/data/register.php on line 373

 

 

@EDIT

 

 

Zapomniałem dodać że status serwera offline i nie wiem czy dobrze zrobiłem ale po zainstalowaniu plików i wybraniu questów zrobiłem resa, a teraz mam podpowiedz aby zainstalować pliki serwerowe oraz baze.

 

Szczerze to troche jeszcze nie ogarniam tworzenia serwerów, więc tłumaczcie jak dla kompletnego debila

Opublikowano

Wszystko ladnie smiga juz postawilem serwer na twoich plikach tylko jest chyba 1 skromny blad 3 CH tylko dzialaja 4 cos nie chce polaczyc ;]

Opublikowano

Czemu nie dziala mi komenda sysinstal?- Command not found.

 

Zauzwaylem ze na filmiku jest new-host-7# a ja mam zamiast7 2

Back to BF3...

Opublikowano

Niewiem czy ja już tak tempy jestem czy coś bawiłem się dużo w serverach wiele potrafię edytowałem całe pliki od paniny ale mnie kurwica bierze nie moge się zalogowac już z 2 clientow próbowałem zrobiłem tak jak na tym filmie oprócz ostatniego o stronce bo mi to polecenie nie działało pisze chanel że w cliencie wszystko ok specjalnie root rozpakowałem żeby ustawić na serwerze pisze mi "map allow206" pod spodem jakaś ścieżka i jedno network is unreachable i ni chuja nie moge wbić na server niech ktoś mnie uświadomi w czym leży problem lub na coś nie zwróciłem uwagi.... z góry dzięki Server stawiam hamachi

Opublikowano

zmieniałem tylko w serverinfo swoje ip bo te clienty mają własny lancher i nie idzie ich tak edytować teraz mi pisze błąd a na innym serverinfo pisz emi zaś zostaniesz połaczony i tak cały czas

Opublikowano

Jeśli masz cały czas "zostaniesz ..." to musi to zadziałać.

Zmieniasz pong za pomocą edytowania metin2uruchom/launcher

szukasz "testtesttesttest" i zamiast tego wklejasz 1234abcd5678efgh

1310060417-U250359.jpg

1312486845-U250359.png

Opublikowano

Czemu nie dziala mi komenda sysinstal?- Command not found.

 

Zauzwaylem ze na filmiku jest new-host-7# a ja mam zamiast7 2

 

Moze mi ktos odpowiedziec?;x

Back to BF3...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...