Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukam budowniczych

1.Nick

2.Wiek

3.Mikro

4.Kontakt

5.Skill w budowaniu (0-10)

6.Twoje prace (ss)(demko)

Kontakt ze mna skype: zuber971

 

2mpzq4z.jpg

4vstoh.jpg

2w7p8ud.jpg

157gpkx.jpg

99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce. Nie zdejmuj ręki, już za późno. :D

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Mlody22212

2.Wiek:14

3.Doświadczenie:Najlepsze budowle znam i komendy dobrze znam

4.Staż w minecraft:Gram 1 do 10 miesiency w Minecrafta

5.Kontakt:Piszcie na Ts3:188.165.154.20:8300

Opublikowano

1. Nick: Avici

2. Wiek: 14 (Prawie 15)

3. Doświadczenie: Bardzo duże

4. Staż w MineCraft: Od wersji Beta 1.3

5. Kontakt: Skype: fantom1903 GG: 28366523

6. Stanowisko: Admin/Moderator, abym mógł pomagać

7. Serwer: Dedyk (Nie hamachi!!)

94682056675302793293.png
Opublikowano

Szukam technicznego na serwer Freebuild ma sie znacz na prawie wszystkim jesli chodzi o mc

skype jakubmajewski4

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

Zostanę administratorem oraz technikiem porządnego serwera Minecraft.

Wymagam jedynie serwera który ma ponad 20 slotów oraz dobry hosting, dodatkowo trochę ogarnięcia ze strony Właściciela.

Znam się na pluginach, mam własną paczkę na pc oraz ekipe która może wybudować miasto, dodatkowo stworze prezentacje i zareklamuję serwer.

 

Zgłoszenia pisać na PW.

Znawca
Opublikowano

Siemanko. Potrzebuje technika na server MC mamy 10 slotów (VPS) ale gdy ogarniemy wszystko to odrazu wykupujemy 20 slotów +. Może być nawet dziś. Mam 15 lat. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz na gg:42164897 lub na skype: michael_snake

Opublikowano

Nick:mawelei12

Wiek:11 lat

Doświadczenie:znam 9.5/10 komend.

Staż w minecraft:Niedługo będzie 2 lata.

Mój minecraft:premium

Kontakt: Skype-mawelei GG---------

I to tyle Pozdrawiam.

 

Chciala bym zostać Administratorem lub moderatorem na serverze. Papa

Opublikowano

1.Nick Skipper_

2.Doświadczenie Dość mało ale sie pod ucze umiem dobrze budować[Pamiętałem dużo ale wszystko wyleciało mi z głowy :P]

3.Staż od Bety 1.1

4.Minecraft to pirat

5.Kontakt narazie PW później może GG

6.Chętnie zostane adminem

7.Prosze żeby to były serwery z miastami i dopiero rozwijające sie ale inne są w porządku

xxx

Opublikowano

Szukam technika na serwer minecrafta.

 

Serwer jest bardzo dobry dedyk z kimsufi.

Maxymalnie mogę dać około 1000slotów.

Zapraszam na Gg. 35983261.

 

 

Aktualne!

4dd88eb06cd31.png

Pomozcie zbić minusy!

<3

Opublikowano

1. Davdog00

2. 15

3. Byłem administartorem wielokrotnie na różnego rodzaju serwerach

4. od alphy 1.2_01

5. Skype: dawidn23

Dodatkowe:

Witam. Mam premium i chciałbym się ogłosić jako administrator do jakiegoś serwera. Byłem Administratorem na 2 Serwerach Survival (dedykowanych), 1 Serwere FB (dedykowanym, 1 serwerze Survival (Hamachi), i na jednym serwerze RP-Surv (hamachi) Oraz miałem jeden inny serwer dedyk 24/7 Survival, który też jak inne upadł. Jeszcze na jednym z survival wyrzucono mnie jako admina, bo jeden administrator udawał, że go zbanowałem.

Myślę, że to wystarczy. Dziękuję.

 

@EDIT

Jestem gotowy do zareklamowania serwera na youtubie iż mam kanał z filmami.

Pomogłem? Daj lajka! Z góry dzięki!

Opublikowano

1.Nick: DredBurger

2.Wiek: 15

3.Doświadczenie: Najbardziej zawodowy budowniczy, technik oraz administrator .. Byłem administratorem na ponad 100 serwerach .. Jestem kreatywny z wyobraźnią i szukam poważnych ofert.

4.Staż w minecraft: Od wersji Classic ; )

5.Kontakt: GG 10571561

Aby zobaczyć opis kliknij Spoilera !!

 

 

Życie to bułka z dżemem, jak coś nie pasi to robisz nową.

 

Nazywam się...

GhostE

Elitarny członek do spraw specjalnych.

S.Z.K.O.Ł.A - SPECJALNY ZAKŁAD KARNO - OPIEKUŃCZY ŁĄCZĄCY ANALFABETÓW

 

Szkoła to też CS.

 

Dyrektor - HeadAdmin

Nauczyciel - Admin

Uczniowie - Gracze

Ściągi - Cheaty

Klasy - Serwery

Dzwonek - zmiana mapy.

 

Opublikowano

star_big.png

Popularny

Witam.

 

 

Ten temat założony jest z myślą właśnie o tych osobach. Tutaj możecie pisać w tej sprawie.

 

Aby w temacie była estetyka i ład, wykonałem mały wzór:

 

1284282093-U138092.png

 

napso.png

1.Nick:bartek5412

2.Wiek:14

3.Doświadczenie:Bylem adminem na dwoch serwera mam doswiadczenie w byciu adminem ogarniam komendy i pluginy

4.Staż w minecraft:W minecrafta gram o wersji beta 1.2.02

5.Kontakt:gg 32554957

Opublikowano

Siemka zostanę budowniczym na jakimś kameralnym serwerze 10-20 slotów

 

1.Nick:eew1991(premium)

2.Wiek:21

3.Doświadczenie:Aktualnie buduje na jednym serwie ale mają problemy techniczne i na razie tam nie buduję

4.Staż w minecraft:W minecrafta śmigam od roku może dwa lata

5.Kontakt:gg 486540

zapraszam do rozmowy

Użytkownik od 21 kwi 2010

 

 

Posty: 100  200  300 ☑ 400  500  600  700  800 ☐ 900 ☐ 1000 

Opublikowano

SIEMA

Szukam kogoś kto jakby będzie całym sponsorem (będzie cały serwer opłacał) Czyli jakby kupi ze mną serwer MC lecz, to Ty będziesz ponosić prawie że całe koszty. (Będe sie dokładał rzecz jasna lecz nie połowa tylko jak będzie np. 30 zł to będe płacił 7 zł. W zamian oferuje dostęp do konsoli i plików range SPONSOR + op ;] . Najpierw wykupimy serwer 10 slotów czy nawet 2 żeby zrobić mapke a potem dopiero powiększymy do 20+. minimum 14 lat. Skype.

Kontakt Skype: mateusz.jurga2.

Więcej info podam na Skyee ;]

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

SIEMA

 

Szukam kogoś kto jakby będzie całym sponsorem (będzie cały serwer opłacał) Czyli jakby kupi ze mną serwer MC lecz, to Ty będziesz ponosić prawie że całe koszty. (Będe sie dokładał rzecz jasna lecz nie połowa tylko jak będzie np. 30 zł to będe płacił 7 zł. W zamian oferuje dostęp do konsoli i plików range SPONSOR + op ;] . Najpierw wykupimy serwer 10 slotów czy nawet 2 żeby zrobić mapke a potem dopiero powiększymy do 20+. minimum 14 lat. Skype.

 

 

 

Kontakt Skype: mateusz.jurga2.

 

 

 

Więcej info podam na Skyee ;]

 

 

Czyli ze ktos ci kupi serwer i dostanie za to opa ?

 

:facepalm:

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

SIEMA

 

Szukam kogoś kto jakby będzie całym sponsorem (będzie cały serwer opłacał) Czyli jakby kupi ze mną serwer MC lecz, to Ty będziesz ponosić prawie że całe koszty. (Będe sie dokładał rzecz jasna lecz nie połowa tylko jak będzie np. 30 zł to będe płacił 7 zł. W zamian oferuje dostęp do konsoli i plików range SPONSOR + op ;] . Najpierw wykupimy serwer 10 slotów czy nawet 2 żeby zrobić mapke a potem dopiero powiększymy do 20+. minimum 14 lat. Skype.

 

 

 

Kontakt Skype: mateusz.jurga2.

 

 

 

Więcej info podam na Skyee ;]

 

ALE ŻAL KTO NORMALNY SIĘ NA TO ZGODZI

Opublikowano

ALE ŻAL KTO NORMALNY SIĘ NA TO ZGODZI

Zal to jest slowo, gdy komuś jest smutno. Jesteś dzieckiem. Widać po Twoim zachowaniu. Idź na forum dla dzieci. Bo tylko będziesz brzydzić te Forum.

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

1.Nick:Roshti/VerteN

2.Wiek:15

3.Doświadczenie:Dość duże, byłem na paru większych serwerach adminem+ plus własny serwer.

4.Staż w minecraft:Grałem na każdej wersji. Znam ją od deski do deski.

5.Kontakt:18077956 GG.Telefon:Tylko na PW. Lub Team speak kanał mpc.

1351788161-U286260.png

Opublikowano

Szukam ADMINA WYMAGANIA

1. Wiek: 14+

2. Obycie z komendami: perfekcja z world guardem banami itp

3. Staż z minecraftem: powyzej 5 miech

4. Staż z serwerami: tak jak UP

5. Czy byłeś już moderatorem/administratorem/budowniczym jakiegoś serwera ?

6. Skladki okolo 7 zl na miech w razie gdy serwer nie zostal oplacony przez graczy.

gg ; 41760396 jestem na niewidoku wiec pisac !!

Opublikowano

Zal to jest slowo, gdy komuś jest smutno. Jesteś dzieckiem. Widać po Twoim zachowaniu. Idź na forum dla dzieci. Bo tylko będziesz brzydzić te Forum.

Chłopie ale on ma racje kto ci pójdzie na takie układy ja bedzie chial miec op to taki tak bedzie mogl go miec bez ciebie

Lepiej bys napisal kto szuka Technika

Opublikowano

Zostanę TECHNIKIEM na serwerze MC DEDYK przynajmniej 20 slotow

Potrafię:

-posiadam wlasna paczke pluginow prztlumaczonych

-wgrać pluginy

-tłumaczyć

-znam komendy

-itp

Mam ekipe która wybuduje miasto

Zainteresowani pisać na PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...