Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym zostać Administratorem/Moderatorem na serwerze (Najlepiej Dedyk).

O mnie:

 

 

Nick: Avici

Wiek: 15

Doświadczenie: Wysokie

Staż w MC: Od Beta 1.3

Staż z serwerami: Od Beta 1.4

Coś o sobie: Bardzo lubię pomagać nowym graczom

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany dobrym Adminem/Moderatorem napisz mi na:

 

GG: 28366523

 

Skype: fantom1903

 

I na PW

94682056675302793293.png
  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam.

Poszukuję ludzi na serwer:

sponsor

technik

2 adminów

2 modów

 

Wymagania:

mikrofon

premium

ogarnianie gry

 

Zgłoszenia pisać na:

pw moje

gg: 43584647

 

SERWER RP + Frakcje

nadal aktualne

Opublikowano

szukam budowniczych na serwer dedykowany 40 slotów.

Serwer jeszcze nie wykupiony bo nie ma mapki.

gg: 7403504

 

Szukam kogoś kreatywnego co wybuduje ładny i orygilnalny spawn

Opublikowano

Poszukuję poważnych ludzi do współpracy, posiadam dwa skonfigurowane serwery i coraz mniej czasu na ich samodzielne prowadzenie. Stroną serwera się zajmę, głównie szukam odpowiedzialnych ludzi, znających się na rzeczy, którzy będą się udzielali w grze i tworzyli nasz sześcienny świat. Więcej informacji udostępnię pod numerem GG: 43203138, piszcie od rzeczy - wszelka dzieciarnia będzie ignorowana.

Opublikowano

Siema

Zostanę administratorem/moderatorem serwera

 

Oferuję :

-Dużą znajomość komend WE , World guard , itd...

-Doświadczenie w zarządzaniu serwerami

-Budowle na wysokim poziomie

http://mcrft.worth10...666362/fortress

Moja budowla zajęła 8 miejsce w konkursie Worth 1000

-Umiejętność konfigurowania pluginów jak i doradzenie w w wybraniu odpowiednich na serwer

-Możliwość płacenia za serwer

- i wiele wiele więcej !!!

 

 

Oczekuję :

-Serwer dedykowany

-24/7

-Minimum 30 slot

-Właściciela , który jest ogarnięty itd ...

 

Jeśli nie spełniasz jakiegoś wymogu nie marnuj mojego i twojego czasu ....

 

Propozycję proszę składać na :

GG 37996038

lub

PW na MPC

Możliwość porozmawiania na TS3

 

Coś o mnie : Mam 16 lat (17 w sierpniu) , gram w MC od wersji 1.2 alpha , posiadam premium , mój nick w MC to MrMagnus95

 

Post nadal aktualny !

 

Na GG pisz nawet jeśli jestem niedostępny często jestem na niewidocznym ^^

 

 

Nie aktualne !

s4ElBud.png
Opublikowano

Poszukuję poważnych ludzi do współpracy, posiadam dwa skonfigurowane serwery i coraz mniej czasu na ich samodzielne prowadzenie. Stroną serwera się zajmę, głównie szukam odpowiedzialnych ludzi, znających się na rzeczy, którzy będą się udzielali w grze i tworzyli nasz sześcienny świat. Więcej informacji udostępnię pod numerem GG: 43203138, piszcie od rzeczy - wszelka dzieciarnia będzie ignorowana.

Opublikowano

1.Nick w minecraft: Vibray

 

2.Wiek: 18 / prawie 19

 

3.Doświadczenie: Około 1,5 roku administracji serwerami, znam Linuksa, więc dedyki mi nie obce. Doskonała znajomośc pluginów, od posklejania wszystkiego w całość po zrobienie permissions. Gwarantuję doprowadzenie serwera na szczyt popularności.

Tak jak napisałem bardzo dobrze znam sie na pluginach, więc mogę zrobić na zamówienie paczki serwerowe objęte dożywotnią pomocą. Cenowo zawsze można się dogadać.

 

4.Staż w minecraft: Prawie 2 lata.

 

5.Kontakt: 19966031

 

PS: Interesują mnie tylko poważne oferty. Proszę nie pisać w sprawie pomocy przy serwerach Hamachi czy też innych stawianych w domu.

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Zostanę Administratorem, Moderatorem Serwera

 

 

Imię: Rafał

Nick: outi

lat: 15

Ortografia: 9,5/10

Doświadczenie: Wystarczająco dobre, ponad dobry rok gry w minecraft multiplayer.

Kontakt: Gadu: 11440056,skype,TS3

MPCForum

 

 

 

Dlaczego ja ?

 

 

Jestem uczciwą osobą.Nie mam zamiaru nic nikomu dawać , przez to gra staję się bez sensu ( można sprawdzić logi czy ktoś otrzymał ode mnie przedmiot ). Jestem w stanie reklamować serwer ile tylko się da. Oferuj pomoc każdemu.

Jestem dość często na komputerze , minecrafcie. ( ok. 3-4 godzin , w weekendy częściej ). Dzięki mojemu długiemu doświadczeniu na serwerach Multiplayer opanowałem komendy dla Admina i Moda

z komendami typu "cuboid" 100%.Mogę zrobić pliki na serwer i pomóc w pluginach.Jestem opanowanym,cierpliwym graczem z poczuciem humoru.Umiem dostosować się do otoczenia i dogaduję się z graczami.

Mogę zrobić paczkę z modami na serwer bukkit

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Zostanę Administratorem, Moderatorem Serwera

 

 

Imię: Rafał

Nick: outi

lat: 15

Ortografia: 9,5/10

Doświadczenie: Wystarczająco dobre, ponad dobry rok gry w minecraft multiplayer.

Kontakt: Gadu: 11440056,skype,TS3

MPCForum

 

 

 

Dlaczego ja ?

 

 

Jestem uczciwą osobą.Nie mam zamiaru nic nikomu dawać , przez to gra staję się bez sensu ( można sprawdzić logi czy ktoś otrzymał ode mnie przedmiot ). Jestem w stanie reklamować serwer ile tylko się da. Oferuj pomoc każdemu.

Jestem dość często na komputerze , minecrafcie. ( ok. 3-4 godzin , w weekendy częściej ). Dzięki mojemu długiemu doświadczeniu na serwerach Multiplayer opanowałem komendy dla Admina i Moda

z komendami typu "cuboid" 100%.Mogę zrobić pliki na serwer i pomóc w pluginach.Jestem opanowanym,cierpliwym graczem z poczuciem humoru.Umiem dostosować się do otoczenia i dogaduję się z graczami.

Mogę zrobić paczkę z modami na serwer bukkit

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Serwer RealCraft poszukuje Budowniczego!

Posiadamy:

Pliki serwerowe

Wykupiony serwer dedykowany 24/7 10 slotów (Narazie tyle bo, WL jest ON)

Wymagamy:

+15 lat

Znajomość WorldEdit , Essentials oraz Falsebook

Jakieś zdjęcia budowli

Konto premium (Nick podaj na PW)

Wzór:


Wiek:
Obycie z komendami:
Dlaczego ty:
Staż z minecraftem:
Staż z serwerami:
Czy byłeś administratorem/modreatorem/budowniczym jakimś serwerze:
Na ilu serwerach grałeś?[/size][/color][/center]


[center][color=#daa520][size=6]


Wysyłać na PW+ zdjęcia budowli oraz nick!

Osiągnięcia:

 

achievement.gif

 

Opublikowano

Zostanę Administratorem, Moderatorem Serwera

 

 

Imię: Sebastian

Nick: uSebeKu

lat: 18

Doświadczenie: Posiadałem 3 serwery, więc zajmowanie się serwerem nie jest mi obce.

Kontakt: skype sebastian.okrzes

 

 

 

Jeżeli masz więcej pytań dzwoń na skype.

game_of_thrones_signature_by_spyrde-d4d40zf.png

Opublikowano

Szukam Moderatora!

Chcesz nam pomóc? Zapraszamy!

potrafisz moderować na serwerach Sv+Frakcje z 50slotami? to jesteś mile widziany!

Już nie długo bedzie premiera najlepszego serwera DiamondSheep SV w którym ty możesz zostać moderatorem serwera !

Nabór on

Gadu-Gadu:12490159

Skype:jakubmajewski4

 

AKTUALNE

jesli piszesz do mnie to napisz odrazu cos o sobie co potrafisz

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

Zostanę budowniczym / administratorem

1.Nick: Ksardes

2.Wiek: 24

3.Doświadczenie: Posiadałem swój serwer minecraft, gdzie grało średnio 20-40 osób. Potrafię nie źle budować jak i pomagać.

4.Staż w minecraft: 2 lata

5.Kontakt: 36008860

"Respect must be earned. One wrong move and you're dead."

Opublikowano

Poszukuje 1 Admina

 

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

 

Oraz 3 Moderatorow

 

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już moderatorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

Prosze kierowac podania na PW lub Hamachi EndCraft/1 do EndCraft/5 haslo 123 do wszystkich ; )

wiknde.png

 

Na serwerach gram pod nickiem : xSznajder lub EnteR

 

Masz pytanie? Pisz !

Opublikowano

1.Nick:

SebastianxD

2.Wiek:

12 lat, lecz wiek nie jest ważny

3.Doświadczenie:

Byłem coś koło 5 razy w administracji serwera

4.Staż w minecraft:

od 1.4

5.Kontakt:

GG

34680295

TS3

Skype

 

Reszta do uzgodnienia

1390404700-U112610.png


Sygnaturę wykonał SylverWolf któremu dziękuje za nią :>

Opublikowano

Zostane Administratorem/Moderatorem

 

 

Nick:SnAkeR

Wiek:16 Lat

 

Miałem Juz Admina Na Paru Serwerach. Oraz miałem swój serwer.

 

Znajomosc Komend 9/10

 

Chciałbys Więcej Informacji ? Pisz !

 

GG:34928332

Email- [email protected]

Oraz na PW !

Opublikowano

[b]1.Nick:Nyuri

2.Wiek:17

3.Doświadczenie:3 razy administrator 1 raz moderator

4.Staż w minecraft: od alfy :>

5.Kontakt:pm,gg,skype,tsm

6. Mogę zostać moderatorem,adminen

Opublikowano

Nie znalazłem odpowiedniego działu więc napiszę tutaj...

Szukam Grafika na stronę i takie tam grafik był by w Team na stałe Proszę pisać na GG

33718274

Opublikowano

Zostanę Administratorem, Moderatorem Serwera

 

 

Imię: Rafał

Nick: outi

lat: 15

Ortografia: 9,5/10

Doświadczenie: Wystarczająco dobre, ponad dobry rok gry w minecraft multiplayer.

Kontakt: Gadu: 11440056,skype,TS3

MPCForum

 

 

 

Dlaczego ja ?

 

 

Jestem uczciwą osobą.Nie mam zamiaru nic nikomu dawać , przez to gra staję się bez sensu ( można sprawdzić logi czy ktoś otrzymał ode mnie przedmiot ). Jestem w stanie reklamować serwer ile tylko się da. Oferuj pomoc każdemu.

Jestem dość często na komputerze , minecrafcie. ( ok. 3-4 godzin , w weekendy częściej ). Dzięki mojemu długiemu doświadczeniu na serwerach Multiplayer opanowałem komendy dla Admina i Moda

z komendami typu "cuboid" 100%.Mogę zrobić pliki na serwer i pomóc w pluginach.Jestem opanowanym,cierpliwym graczem z poczuciem humoru.Umiem dostosować się do otoczenia i dogaduję się z graczami.

Mogę zrobić paczkę z modami na serwer bukkit

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Szukam Admina na który by go opłacał

 

dane :

 

wiek serwera:4 miesiące

typ:Fb

Ile kosztuje utrzymanie:30 zł

Hosting: CraftServ pakiet Stone

sloty:20

mapa:była 1 teraz jest nowa

 

skype:maciej.twarog1

 

 

Mamy już 1 sponsora więc koszt utrzymania wynosi 15 zł na osobę

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...