Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Wiek:minimum 13

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z Minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już budowniczym jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

2b3ad876f43cdcdb547b1e363430030d.jpg

 

 

KLIKNIJ UP TO NIE BOLI A TAK DUŻO DAJE !

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam człowieka który ogarnia Robienie stron www i php jeśli bedzie trzeba zrobi skrypty

Szukam kogoś kto zrobi Wykurwi*** w kosmos strone na serwer FreeBuild

Skype:jakubmajewski4

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

SZUKAM 2 BUDOWNICZYCH/ADMINOW!

 

 

Szukam budowniczych i adminow jak ogarniaasz budowanie i adam to dostaniesz adma mam serwer i chce zbudowac mapke troche juz jest zbudowane : spawn i masarnia pisac hamachi : BudowaMapki haslo 123 i gg: 13876250 napisze wiecej info

E-CRAFT ---->

http://www.mpcforum....fera3-typy-gry/ <---- E-CRAFT

mca.png

Opublikowano

Zostanę Adminem/Moderatorem

 

Wiek : 14 bez mutacji

Staż minecraft : od wersji Alpha

Ogarnięcie pluginów : 9,5/10

 

Mam Skype : Michalczyk:q

 

Pozdrawiam

Yea Baybe

Opublikowano

Poszukuję 2 osób do teamu na server RolePlay/ FreeBuild obecnie HAMACHI dopiero po skończeniu mapy zostanie wykupiony dedyk początkowo na 20 slotów w razie potrzeby będzie zwiększona liczba slotów .

 

Wymagam :

 

-Lat 14+

-Ortografii

-Znajomości komend admina

-World Edit , World Guard w 99 %

-Mikrofonu

 

Oferuję range Administratora podczas trwania prac jak i podczas skończenia prac i przejście na dedyka.

 

Kontakt : Poprzez PW tutaj , bądź gg 11330937

211mgqr.jpg


 


Chcesz darmowe kanały/strefy TeamSpeak? Zapraszam na serwer publiczny! IP: rshl.eu


Kontakt GG 48366345


 

Opublikowano

1.Nick: Pro_Gerrard

2.Wiek: 13

3.Doświadczenie: Znam WE+WG i miałem własny serwer .

4.Staż w minecraft: 2lata

5.Kontakt: 36858402 GG : Skype : Lolee.Lolee. Posiadam Również premium .

http://imageshack.us/photo/my-images/687/obraztoa.png/

Opublikowano

Poszukuje budowniczych na serwer. Otwarcie serwera 15 czerwiec. Mega duże królestwo. Nagrody w piostaci VIP. min 15lat. Pisać na PW

Pomogłem? Daj + :)

 

Noname94PL.png

Opublikowano

WYPOŻYCZĘ SERWER DEDYKOWANY W FIRMIE MYCRAFTS.PL (30 SLOTÓW,0 LAGGÓW, 1GB/S) OSOBIE OGARNIAJĄCEJ, POSIADAJĄCEJ DUŻE DOŚWIADCZENIE W ROBIENIU PLUGINÓW ITD.

Pamięć RAM: 1,5 GB

1.Nick: Kakauko

2.Wiek: 16

3.Doświadczenie: Zarządzanie serwerami dedykowanymi windows/linux/strony/fora,1,5 roku grania w MC i zarządzanie serwerem

4.Staż w minecraft: 1,5 roku

5.Kontakt: GG: 42131617 < pisać podania, po wyłonieniu odpowiedniej osoby podam nr GG prywatny. Proszę nie spamować 1 dłuższa wiadomość starczy na pewno odpisze pisać 24/7.

Dodatkowe informacje: Serwer jest czysty, daje pełny dostęp do instalacji pluginów itd, wszystko robisz wg swojej wyobraźni, najlepiej osoby które posiadają dobrą opinię w dziale Minecraft i więcej niż 100 postów.

Opublikowano

Zostanę Administratorem, Moderatorem Serwera

 

 

Imię: Rafał

Nick: outi

Ortografia: 9,5/10

Doświadczenie: Wystarczająco dobre, ponad dobry rok gry w minecraft multiplayer.

Kontakt: Gadu: 11440056,skype,TS3

MPCForum

 

 

 

Dlaczego ja ?

 

 

Jestem uczciwą osobą.Nie mam zamiaru nic nikomu dawać , przez to gra staję się bez sensu ( można sprawdzić logi czy ktoś otrzymał ode mnie przedmiot ). Jestem w stanie reklamować serwer ile tylko się da. Oferuj pomoc każdemu.

Jestem dość często na komputerze , minecrafcie. ( ok. 3-4 godzin , w weekendy częściej ). Dzięki mojemu długiemu doświadczeniu na serwerach Multiplayer opanowałem komendy dla Admina i Moda

z komendami typu "cuboid" 100%.Mogę zrobić pliki na serwer i pomóc w pluginach.Jestem opanowanym,cierpliwym graczem z poczuciem humoru.Umiem dostosować się do otoczenia i dogaduję się z graczami.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Witam

poszukuję moderatorów oraz ,żeby potrafili budować

moderator musi się często udzielać i pomagać innym oraz

mieć talent do budowania i może mieć awans z moderatora na rangę mędrzec

koszt moderatora to 2 sms po 7 zł z vat (do 16 zl przelewem lub sms)

serwer stawiany pod dedyk na 40 slotów lub jak ciężko pójdzie to 20 slotów ,ale

się zmieni na pewno po 1 miesiącu 20 slotów ,typ serwera to free build + survival

Wymagania:

*Wiek 16 lat

*Ogarnięta kultura ,ortografia i wymowa

*Osoba z którą da się pogadać

*Dwie godziny + gry na minecraft

*Mikrofon

 

Jesteś chętny pisz na PW i podaj parę info o sobie i skype koniecznie

Dziękuje i pozdrawiam

Opublikowano

Witam

Poszukuję epickich budowlańców na serwer oraz 1-2 administratorow/moderatorów znajacych sie na plikach,pluginach itp.

Serwer: FreeBuiild.Dedyk 24/7h, 16 gb ramu, 200-300 slotow (w zaleznosci od ilosci graczy)

 

Miminum 14 lat.

Wymagane: mikro/skype/ortografia/kultura

 

Budowalanće dostaną darmowe vipy, zaś pomocnicy przy pluginach/plikach itp moderatora/administratora ( w zaleznosci od stopnia pomocy)

 

skype: wojtus312

gg: 10064360

 

;=)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam

poszukuję moderatorów oraz ,żeby potrafili budować

moderator musi się często udzielać i pomagać innym oraz

mieć talent do budowania

serwer stawiany pod dedyk na 40 slotów lub jak ciężko pójdzie to 20 slotów ,ale

się zmieni na pewno po 1 miesiącu 20 slotów ,typ serwera to free build + survival

Wymagania:

*Wiek 16 lat

*Ogarnięta kultura ,ortografia i wymowa

*Osoba z którą da się pogadać

*Dwie godziny + gry na minecraft

*Mikrofon

 

Jesteś chętny pisz na PW i podaj parę info o sobie i skype koniecznie

Dziękuje i pozdrawiam

Opublikowano

Witam

 

poszukuję moderatorów oraz ,żeby potrafili budować

 

moderator musi się często udzielać i pomagać innym oraz

 

mieć talent do budowania

 

serwer stawiany pod dedyk na 40 slotów lub jak ciężko pójdzie to 20 slotów ,ale

 

się zmieni na pewno po 1 miesiącu 20 slotów ,typ serwera to free build + survival

 

Wymagania:

 

*Wiek 16 lat

 

*Ogarnięta kultura ,ortografia i wymowa

 

*Osoba z którą da się pogadać

 

*Dwie godziny + gry na minecraft

 

*Mikrofon

 

 

Jesteś chętny pisz na PW i podaj parę info o sobie i skype koniecznie

 

Dziękuje i pozdrawiam

Opublikowano

Zostanę Adminem, Moderatorem.

 

1. Wiek: 18

2. Obycie z komendami: Dobre

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem: 2 lata

5. Staż z serwerami: 1 rok

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem/budowniczym jakiegoś serwera: tak, miałem nawet swoje serwery.

Kontakt : Skype sebastian.okrzes e-mail: [email protected]

b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png

Opublikowano

Witam szukam 2 budowniczych na serwer (na razie hamachi),potem dostaniesz admina ... Jezeli dobrze pojdzie bedzie dedykt ale będa składki na serwer .. jak na razie juz troche jest zrobione ale musze przysp. prace więc kązdy chętny niech pisze do mnie na gg: 13876250 skype frixon89 lub hamachi McJaworCraft haslo: 123 podam team speak 3 na gg,skype bądź na hamachi..

 

 

 

Wymogi:

 

min. 14lat

dobrze musisz budować

pomysłowość

ogarnięcie pluginow world edit itd... "WE" to pdstw.

oraz chęć pomocy nie musi byc premium

nie musi byc mutacja więc sppokojnie

 

 

 

A więc: "jesteś dobrym bobem budowniczym? masz ukończone 13 lat i chciałbyś pomóc w budowie mapki pod serwer ?" pisz do mnie! PISAC SZYBKO

E-CRAFT ---->

http://www.mpcforum....fera3-typy-gry/ <---- E-CRAFT

mca.png

Opublikowano

Min3rko powraca!

Otwieramy rekrutację na dwa stanowiska. Zapraszamy serdecznie do składania podań!

1. Technik Serwerowy:

- Maksymalnie rozpoznanie wewnątrz świata serwerów. Znajomośc pluginów od kuchnii obowiązkowo w 100%.

- W miarę możliwości, być na zawołanie. Nie wymagam od technika przebywania stale na serwerze, lecz jeżeli napiszę zlecenie, to liczę na wypełnienie jeszcze tego samego dnia.

- Mile widziany Team Speak/Skype

- Obowiązkowa umiejętność pracy w zespole

- Mieć pełną swiadomość w tym co się robi i branie odpowiedzialności na siebie w razie jakiejś usterki.

- Mile widziane datki na serwer(5-10 zł miesięcznie)

Co oferuję?

- Operator serwera/Dostęp do panelu

- Doświadczony zespół administratorów

- Przyjazną atmosferę

2. Administrator:

- Znajomośc pluginów(50% - Wystarczą tylko komendy)

- Dużo wolnego czasu

- Opanowanie w swoim zachowaniu

- Umiejętność pracy w zespole

- Umiejętnośc rozwiązywania konfliktów serwerowych

- Team Speak/Skype obowiązkowy

- Mile widziane datki na serwer(5-10 zł miesięcznie)

Co oferuję?

- Doświadczony zespół administratorów

- Przyjazną atmosferę

- Piękne metropolię na serwerze

 

Kontakt:

Nick: Erko

GG: 2033846(Niewidok)

Skype: captainpltm

Opublikowano

Siema all!

Chciałbym zostać Administratorem serwer dedyk SV+Frakcje!

 

Coś sobie:

 

Nazywam się Mateusz Jurga, mam 18 lat. Za niedługo będe tatą, Mam sporo czasu, mogę pomóc w ogarnianiu Chakerów, co szpanują że rozwalą server, gdyż mam swoich ponad 13 kolegów co mogą chronić server (w sensie przez hakerami ).

 

Komendy 10/1 (skala) 10/10

 

Budowanie: 10/1 (skala) 5,5/10

 

 

Nie będe sie rozpisywał. Więcej info na Skype:

 

mateusz.jurga2

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

Witam, poszukuje administratora do servera, głownie chodzi o zabezpieczenia i plugin. Wiek 17 + oraz pisac na gg 2525807

 

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem/budowniczym jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Szukam moderatora na serwer F-B. Prezentacja serwera:

http://www.mpcforum.pl/topic/611723-neveria-f-b-dedyk-247-20-slotow-no-premium-dobry-team-reaktywacja-w-l-off-hit/

 

Wymagania:

 

- minimum 15 lat

- znajomość komend WG/WE

- wiedza na temat moderowania na serwerach

- minimum 200 postów na MPC

- znajomość pluginów

- minimum 3h dziennie wolnego czasu

- znajomość gry na wylot

- mikrofon

- pisanie poprawnie po Polsku

 

Spełniasz te wymagania? - pisz na PW lub na GG: 36584075

Pisząc do mnie napisz coś o sobie oraz co potrafisz.

 

Jeśli nie spełniasz któregoś z podanych wymagań to mogę czasami zrobić wyjątek, więc warto napisać.

 

Co oferuję?

 

- poznanie mnie : D

- zwiększenie wiedzy na temat pluginów i plików serwerowych

Opublikowano

Zostanę Administratorem, Moderatorem Serwera

 

 

Imię: Rafał

Nick: outi

lat: 15

Ortografia: 9,5/10

Doświadczenie: Wystarczająco dobre, ponad dobry rok gry w minecraft multiplayer.

Kontakt: Gadu: 11440056,skype,TS3

MPCForum

 

 

 

Dlaczego ja ?

 

 

Jestem uczciwą osobą.Nie mam zamiaru nic nikomu dawać , przez to gra staję się bez sensu ( można sprawdzić logi czy ktoś otrzymał ode mnie przedmiot ). Jestem w stanie reklamować serwer ile tylko się da. Oferuj pomoc każdemu.

Jestem dość często na komputerze , minecrafcie. ( ok. 3-4 godzin , w weekendy częściej ). Dzięki mojemu długiemu doświadczeniu na serwerach Multiplayer opanowałem komendy dla Admina i Moda

z komendami typu "cuboid" 100%.Mogę zrobić pliki na serwer i pomóc w pluginach.Jestem opanowanym,cierpliwym graczem z poczuciem humoru.Umiem dostosować się do otoczenia i dogaduję się z graczami.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Witam

 

 

 

poszukuję moderatorów oraz ,żeby potrafili budować

 

 

 

moderator musi się często udzielać i pomagać innym oraz

 

 

 

mieć talent do budowania

 

 

 

serwer stawiany pod dedyk na 40 slotów lub jak ciężko pójdzie to 20 slotów ,ale

 

 

 

się zmieni na pewno po 1 miesiącu 20 slotów ,typ serwera to free build + survival

 

 

 

Wymagania:

 

 

 

*Wiek 16 lat (**)

 

 

 

*Ogarnięta kultura ,ortografia i wymowa

 

 

 

*Osoba z którą da się pogadać

 

 

 

*Dwie godziny + gry na minecraft

 

 

 

*Mikrofon

 

 

 

Jesteś chętny pisz na PW i podaj parę info o sobie i skype koniecznie

 

 

 

(**) - wyjątki

 

 

 

Dziękuje i pozdrawiam

Opublikowano

Poszukuje Moderatorow/Budowniczych/KidModow/Adminow

1.Nick:

2.Wiek:

3.Doświadczenie:

4.Staż w minecraft:

5.Kontakt

A takze czy mozesz placic na server okolo 15zl:)

Pisac na skype kamil.niewiem3

21370_07_11_09_8_01_50.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...