Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja moge zostać Modem KidModem

wiek:12

Wersja:1.1

Gram już od 2 lat

Znam się na komendach pluginach

skype :rysownik2 z obrazkiem minecraft

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuje 2 Króli (To tak jakby Administrator) na server Surv.

Wymagania:

- Wiek +15

- Przynajmniej 2h dziennie w Minecraft.

- Ogarnięcie

- Inteligętność

 

Aby się zgłosić wbij na server Team Speak 3: 89.144.0.13

 

Znajdziesz mnię pod nickem: Ader

Opublikowano

1.Nick: Ksardes

2.Wiek: 24

3.Doświadczenie: Miałem Swoje Serwery MineCraft

4.Staż w minecraft: 2lata

5.Kontakt: 36008860 (GG)

"Respect must be earned. One wrong move and you're dead."

Opublikowano

Zostane Moderatorem/Budowniczym /Administratorem

1.Nick:Kunik

2.Wiek:13

3.Doświadczenie:Jak na mój wiek to bardzo dobre,Byłem Też administratorem/Mderatorem. Szukam stałego serwera Na dłuższą Mete

4.Staż w minecraft:Coś około roku

5.Kontakt: PW

GG:43359296

Opublikowano

1.Nick:Czarek01PL

2.Wiek:14lat

3.Doświadczenie: bardzo dobre umniem cuboidy pluginy komendy

4.Staż w minecraft:3lata

5.Kontakt:GG:42957154 Skype:minecraftpoziom (mikro zepsute)

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

Opublikowano

1.Nick:WuWuM

2.Wiek:12

3.Doświadczenie:Duże,dużo gram i sam mam serwer ale chamachi,znam się na komędach, moge się poduczyć

4.Staż w minecraft:3 lata

5.Kontakt:sky piotr.kowalak01, gg 24471114

Opublikowano

Witajcie. Chętnie zostane administratorem na serwerze minecraft. Od razu powiem, ze ma to byc dedyk a nie hamachi. Ok teraz cos o mnie:

1. Mój nick w grze to Savras

2. Mam premium

3. W minecrafta gram dużo i dlugo. Od poczatku bety 1.3

4. Wiek : Mam 16 lat

5. Potrafie pisac poprawnie, nie faworyzuje graczy, nie buduje zameczkow admina i nie bawie sie w Boga. Staram sie sluzyc jak najlepiej.

6. Mam duze doswiadczenie : Moderator na kilku malych serwerach ( do 40 slotow ) oraz mialem 3 miesiace swoj wlasny i dobrze sie trzymal. Padl z powodu braku srodkow.

7. Nie bede pisal ze znam sie na komendach takich i pluginach srakich bo to oczywiste. Ew. sie doucze

8. Jestem kreatywny i mam czas na gre.

Pozdrawiam wszystkich kontakt gg : 6686669

 

Dodam jeszcze ze mam mikrofon i zainstalowanego i wlasnego TeamSpeaka 3

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Opublikowano

1.Nick:kkrzesi

2.Wiek:15 lat

3.Doświadczenie:miałem własnego serva ale zrezygnowałem

4.Staż w minecraft: od bety 1.2_02

5.Kontakt:gg 9186717 skype kkrzesi97

kkrzesi.png
Opublikowano

Witam Wszystkich Serdecznie !

 

Poszukuje osób które pomogą mi rozkręcić / stworzyć serwer Minecraft .

 

Mam już serwer 20 Slotowy, z pixelteam.net , opłacony na 3 miesiące.

 

Poszukuje :

 

Osoby która zajmie się mapą (Zrobieniem / Przygotowaniem mapy )

Osoby która zajmie się rozkręceniem serwera - wszelkimi

reklamami

 

 

Osoby która pomoże mi przy pluginach

 

Wymagania :

 

- Wiek +13

- Sprawny mikrofon - Ts3

- Odpowiedzialność

- Czas na grę

- Poczucie humoru ! ; )

 

-

Znajomość Minecrafta .

 

 

Oferuję :

 

- Dobrą atmosferę

 

- Range Admina / VIP'a/Mod'a/Bud'a

 

KONTAKT : GG- *******! Skype - ****** (Jestem niewidoczny więc pisz i tak pisz!)

Zamkniete

Opublikowano

1.Nick: Emiren

2.Wiek: 17

3.Doświadczenie: Jako administrator w Minecraft-żadne.Chcę po raz pierwszy zostać administratorem.Ale nie pomijaj mnie z tego względu,bo jestem pewien,że załapie szybciej niż nie jedno super dziecko MC

4.Staż w minecraft: 2 lata

5.Kontakt: GG 5360256

//Geoning

Opublikowano

Zostane Admin /Mod /KidMod

Wiek :12

Czas gry : 1,5 roku

Opłacanie serwera : nie

Znanie komendy pluginów :World Edit ,World Guard ,Factions itd

Kontakt skype : rysownik2 z obrazkie mminecraft

Opublikowano

Witam

 

Zostanę Adminem/Moderatorem/Vipem

 

1.Wiek- 14

2.Staż w minecraft 2,5 lata

3.Ogarnięcie pluginów / minecrafta - 10/9,5

4.Mam skype/ts3/mikro

 

Skype : domek7772

 

Pozdrawiam

Yea Baybe

Opublikowano

Szukam dobrych 2 adminów którzy są kreatywni do pracy nad servem.

 

 

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem/budowniczym jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

 

 

Prosze odpowiadac na pw mpc.

Opublikowano

Zostanę Administratorem, Moderatorem Serwera

 

 

Imię: Rafał

Nick: outi

lat: 15

Ortografia: 9,5/10

Doświadczenie: Wystarczająco dobre, ponad dobry rok gry w minecraft multiplayer.

Kontakt: Gadu: 11440056,skype,TS3

MPCForum

 

 

 

Dlaczego ja ?

 

 

Jestem uczciwą osobą.Nie mam zamiaru nic nikomu dawać , przez to gra staję się bez sensu ( można sprawdzić logi czy ktoś otrzymał ode mnie przedmiot ). Jestem w stanie reklamować serwer ile tylko się da. Oferuj pomoc każdemu.

Jestem dość często na komputerze , minecrafcie. ( ok. 3-4 godzin , w weekendy częściej ). Dzięki mojemu długiemu doświadczeniu na serwerach Multiplayer opanowałem komendy dla Admina i Moda

z komendami typu "cuboid" 100%.Mogę zrobić pliki na serwer i pomóc w pluginach.Jestem opanowanym,cierpliwym graczem z poczuciem humoru.Umiem dostosować się do otoczenia i dogaduję się z graczami.

Umiem zrobić paczki modów na serwer bukkit razem z Pluginami

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

1. Wiek:15

2. Obycie z komendami: od skali 0/10 to 10/10 ,

3. Dlaczego ty:Dlatego , że mam duże doświadczenie , znam się dużo na servie, ogarniam .

4. Staż z minecraftem:3lata.

5. Staż z serwerami:1,5roku .

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem/budowniczym jakiegoś serwera:Tak , byłam .

7. Na ilu serwerach grałeś:UU . tak z 20 .

Czekam na odpowiedz , proszę o odpowiedź na prywatniej wiad. ; )

Pomocnik
Opublikowano

Szukam ludzi do skończenia mapy. Nagrodą jest ranga Moderator na serwerze.

O serwerze:

-dedyk

-FB, RP, Hardcore

Do zbudowania został:

- Szpital

- Hotel

- Bank

 

Kontakt na PW.

Opublikowano

Poszukuje 1 technika oraz dosyć dużo budowlańców do serwera MC FB 200 slotow. 16 GGB ram.

 

Wymagania: SKype , min.13 lat. mikro,

Pisac gg: 10064360

badz skype wojtus312

W dni luzniejsze jestem dostepny oraz weekenedy. Po napisaniu ustalimy gromada godzine oraz dzien zbiórki do budowy.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1.Nick:PilaHarataPL

2.Wiek:15

3.Doświadczenie:Byłem moderatorem później administratorem na sieci serwerów just4game.pl lecz padła :[

4.Staż w minecraft:Gram od wersji Beta 1.2_02

5.Kontakt:Na forum oczywiście oraz gg podane w profilu

Siema i nara

Opublikowano

Szukam około 7 osób do wspólnego grania na serwerze. Mam wykupiony serwer w ycraft na 10 slotów. Gramy bez op, gamemoda i CUBOIDÓW, coś jak kwadratowa masakra czy kanciasta dolina. Jest white lista pisać na gg : 12393235

 

 

Pozdrawiam, jjabloss

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...